Давай за другите!
Мерекетме! 
С цел поумняване.

Моля, цитирайки ползвайте спойлери и редакция!
Пълните цитати са неудобни и задръстват излишно темата. Благодаря! 
я е грижа за бъбреците му. 

, та скрих даже и онзи дразнещия
. Като знае, че са се налазвали с Нихи-то, как пък не му се появи и ню-ню съмнеж за авторство
Де бради.... де коли

. И не само се пропука, ами и аха-аха да се разтече

Баш бая му се появи съмнение на Кемо, но дори в неговия лагер се намериха такива дето да му разсеят съмнежа. За втората майка ми е думата - Лейля. Олмаз вика, га че ли им е светила.
Тюркиш Марк Антоний за тюркиш Клеопатра.
За сега обърка майките.
И на него му куца агентурата.
. Просто беше неотразим с тези букли и с физиономията си на пребозало теле... Обаче пък адвокатка забърсал 
. Щото като я гледах наш,та претендентка как ходи на тях - ми сетих се за извънземното от "Контакт" - колената се огъват наобратно
Най-много от някоя изрезка от списание лепната в затворническа килия.
Докато попитах и има-няма след 2-3 саата го пуснаха.

Колко пъти като види Дениз на Кемо ще му светне,


Ама искам да го видя като разбере кой му е шурей.

)
Уф, кога ли ще му попадне и дневникът в ръчичките. 
Асуто накрая по грешка може да го отнесе, хем да се кротнат и двамата най-сетне.
значи се обединяваме, че на Кемо му трябва "нещото",
белки му се наместят чакрите и му се избистри мисълта. 
значи се обединяваме, че на Кемо му трябва "нещото",
белки му се наместят чакрите и му се избистри мисълта. 
Препоръчани теми