Kara Sevda с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 5

  • 114 913
  • 726
# 660
Селфи  Hug Heart Eyes Разбрахме накъде биеш, ситуацията е точно такава  Peace
Ще пострада Дениз, Нихан в момента никак не й е до любовни мисли. Опитва се единствено да спаси детето си  Peace
Виж целия пост
# 661
Здравейте .Винаги ви чета,но не се включвам в коментарите..не издържах и искам да ви попитам : От какво иска да предпази Нихан детето си:,тъй като не виждам никаква опасност за бебока ..това си е просто довод и оправдание...Кемал ли ще навреди на Дениз,ако беше разбрал,а Емир беше аут докато Нихан не се върна при него и то по нейна детска постъпка...Не я разбирам в 2 сезон таз Нихан..хем ми е постна,хем неадекватна,която се обвързва в лъжи и един господ знае до къде  ще я доведят..според мен тя е единствената заплаха за детето си....от както се омъжи в реала нещо много и промениха образа в сериала..кофти..много мога да пиша,но за един сериал,който го развалиха тотално не ми се тровят нерви..Как пък дори в 2 сезон не подобриха образа на Кемал..все Емир и сие са на преден план и в час...вече имам чувството ,че при комшиите лошото побеждава и е на почит..това го доказва и реалния им живот в държавата им....№ 1- е да си на върха е да си гаден,лош и...па после л@на да ядат уж добрите...Нихан е вече една от кюпа..Лейля и тя все не разбрала и кът фурнаджийска лопата....айде да го финализират и без това вече става комедиен сериала....това от мен!
Виж целия пост
# 662
Ами ... заплахата и от двамата е, че ще й отнемат детето. Емир и на практика го демонстрира, открадвайки го и ... давайки му оная гадост за вдигане на температура. А Кемал също й заяви, че ако е негово детето, няма да го остави при тях. Иначе и на мен Нихан ми изглежда много объркана в последния епизод. Но ... в човешките действия много малко присъства логиката и много повече - емоции, предразсъдъци...
Виж целия пост
# 663
Ами ... заплахата и от двамата е, че ще й отнемат детето. Емир и на практика го демонстрира, открадвайки го и ... давайки му оная гадост за вдигане на температура. А Кемал също й заяви, че ако е негово детето, няма да го остави при тях. Иначе и на мен Нихан ми изглежда много объркана в последния епизод. Но ... в човешките действия много малко присъства логиката и много повече - емоции, предразсъдъци...
....И все пак тя когато взимаше това решение не се беше върнала в Турция..Кемал не знаеше ,че има дете,а за Емир нямаше да му слага капки,ако Нихан не си премълчаваше и си беше казала всичко на Кемал,а не да ми се прави на наранена,тъй като тя не един път го нараняваше,но той винаги беше до нея,а и Кемал и каза така,тък като не вярва,че Нихан е била с Емир и наистина,ако е негова Дениз то е естествено,че ще си я иска ,за да не расте под крилото на един психопат,но с ясната мисъл,че Дениз ще е заедно с майката...ехххх не я защитавам хич Нихам ама хич и твърдя,че тя сама си е виновна....какво си е захапала езика пред Кемал,а пред Емир ми се прави на уж борбена е това за мен си е баш цирк..
Виж целия пост
# 664
и аз така мисля - какво се захапала с Кемал , а се прави на много борбена пред емир - баш цирк наиситна
Виж целия пост
# 665
http://karasevda.fragmanlarim.com/kara-sevda-40-bolum-fragmani/ 40 епизод фрагман
Виж целия пост
# 666
Черна Любов 40.Епизод Трейлър - Бг Субтитри
Виж целия пост
# 667
Hug Hug Hug Тази среща сигурно ще е интересна, но Кемо май нещо пак ѝ се озъби.

Такааа, всъщност защо ѝ трябваше на Нихан да казва на Асу чие е детето? Нещо не ѝ разбрах ходовете, ама и много не се и замислям, де.  newsm78
Все пак докарахме работата до никях.  Mr. Green Този Емко, беее.  Mr. Green
Толкова сложен план (това с кръвните групи) само СЦ могат да го измислят и той , разбира се.  Joy Joy Joy И Кемо пак подпали моторетката.  Mr. Green

Докато пиша и бг субките готови. Благодаря на Синан.  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 668

Такааа, всъщност защо ѝ трябваше на Нихан да казва на Асу чие е детето? Нещо не ѝ разбрах ходовете, ама и много не се и замислям, де.  newsm78


И аз отначало се учудих. Тя Асу и без това си знаеше. Единственото, което ми идва наум е, че така СЦ и слагат още една прикрита истина от Кемал. Та той като разбере, че точно това е крила от него, е те тогава ще полудеe вече.  Twisted Evil

Благодаря за фрагмана! bouquet
Виж целия пост
# 669
Другарчета Hug
Знаете ли за 39 серия утре ли да я чакаме преведена?
Ева, виждам, че си наминала Hug възползвам се да те попитам Peace

Благодаря за трея, утре ще го видя след серията.
Аз си ги гледам преведени bouquet
Виж целия пост
# 670

Знаете ли за 39 серия утре ли да я чакаме преведена?


Виж целия пост
# 671
Благодаря ти, Мамси! bouquet


    И на преводаческия екип благодаря, винаги сте много бързи! Hug bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 672
И аз им Благодаря от сърце! Толкова бърз и качествен превод! bowuu newsm51
Виж целия пост
# 673
Черна Любов 40.Епизод Трейлър - Бг Субтитри

Синан,   Hug

Значи ако това пак е нечий сън минавам твърдо на документални филми!  Crossing Arms Сьоз!  Wink fingerscrossed
Ай ще им се е на сънищата! Проспаха си севдата.  Sleeping

Еванджелин, за болюмчето!  bouquet
Виж целия пост
# 674
ЕвиHug Hug Hug

Селфи,
много ми е съмнителен и на мене този трейлър. Да не е поредния сън.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия