Добре дошли в Люлин! Тема 29

  • 75 909
  • 748
# 330
В това срещу Кауфландия има и турски дрешки с много добро качество. От Цар Лъв вчера купих бебешка пижама- крачолите една идея дълги, блузата къса Grinning
Там още не съм ходила, мислех че са български дрешките. Има едно малко магазинче в десета част, с български пижамки, точно зад блоковете тип ''китайска стена'', хубави са.
Скрит текст:
Не ви виждам във ФБ групата, пориц, пориц Grinning Hug
Виж целия пост
# 331
Юле,
Аз не ползвам ФБ, но пък слушам за Ени все-ки ден Mr. Green Ще кажа на ММ да ви намери и да се социализираме малко Hug
Виж целия пост
# 332
Ще се радвам Hug
Виж целия пост
# 333
И аз вчера записах момата в Сиконко на художествена гимнастика. И на мен ми се стори сериозна треньорката, което ми хареса. Забравих само да попитам как стои въпросът с отсъствията, че малката  миналата година боледува доста покрай градината.
Виж целия пост
# 334
Коя е фб групата?
Аз преди време четях някаква, но ѝ загубих следите.
Виж целия пост
# 335
Здравейте  Hug Къде в Люлин 1 или околностите може да се презаверени здравна книжка и да се издаде медицинско за работа?И ЛЛ ако може да ми препоръчате  bouquet
Виж целия пост
# 336
Коя е фб групата?
Аз преди време четях някаква, но ѝ загубих следите.
Не, не, става дума за ФБ група на децата от групата ни в ДГ Grinning Относно тази тема, не знам да има и ФБ аналог.
Виж целия пост
# 337
Какви сте лоши  Laughing
Виж целия пост
# 338
Здравейте  Hug Къде в Люлин 1 или околностите може да се презаверени здравна книжка и да се издаде медицинско за работа?И ЛЛ ако може да ми препоръчате  bouquet
Бившето 26-то ДКЦ, сега има табела 12.та поликлиника. И аз, и сина ми сме при Д-р Мария Панова, етаж 1, кабинет 3, но не зная дали приема нови пациенти.
Виж целия пост
# 339
И ние сме при нея, но не приема , доколкото знам  Peace
Виж целия пост
# 340
Благодаря,утре ще отида да попитам на място  bouquet
Виж целия пост
# 341
За здравна книжка най-евтино излиза в лаборатория "Рамус" срещу 12 поликлиника . 15 лева са иизследванията микробиология.
Виж целия пост
# 342
Някой знае ли къде се провеждат занимания по художествена гимнастика?
Виж целия пост
# 343
Моля за мнения за МЦ Поликлиниката и по-специално има ли общопрактикуващи лекари и има ли договор със ЗК.
Виж целия пост
# 344
Някой знае ли къде се провеждат занимания по художествена гимнастика?
Малко по- горе е дискутирано.

Ще има протест срещу застрояването в Люлин, някой да знае повече подробности:

http://m.btvnovinite.bg/article/bulgaria/obshtestvo/i-zhitelite- … strojavaneto.html

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия