Черешката на тортата - сезон 7

  • 92 541
  • 739
# 150
Юхлювита са превъзходна храна, стига да знаеш как да ги приготвиш.



Ох, докато загрея, значи, к'ви са тез животинки..... Joy

Довечера и аз ще гледам, обаче наистина се надявах на нови муцуни.
Виж целия пост
# 151
Юхлювита са превъзходна храна, стига да знаеш как да ги приготвиш.



Ох, докато загрея, значи, к'ви са тез животинки..... Joy

Довечера и аз ще гледам, обаче наистина се надявах на нови муцуни.
И аз така  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 152
Вчерашният епизод ми беше много забавен, добре се посмях. Бисер до бисер.  Laughing
Виж целия пост
# 153
Някой разбра ли от коя танцова бяха танцьорките?
Чух нещо, но ще погледна закъснителният канал ,за да чуя пак по-добре.

ПП Еми правилно съм чула, Ива каза-това са момичетата от таратанци
 Joyшеумраотсмях

Цитат
Таратан [19] – крак, тестикул (таратанци – мн.ч.)
е то е ясно де..всички от там сме тръгнали.. по-интересно е ако някой не е от тар...излязъл Mr. Green
Снощи не го гледах - заради Ванчовата флегма и лиглата.
По-интересно е само да чета коментари тук
Виж целия пост
# 154
Ужас, тази пък Тенчева, то не е изтъкване, то не са познания за всяко нещо! Да се седи в нейния си свят, като другите са толкоз смотани! Хем хапе, хем пък страхотна се била получила първата вечер! То бива, бива мазнотия и лицемерие...
Виж целия пост
# 155
Юхлювита са превъзходна храна, стига да знаеш как да ги приготвиш.



Ох, докато загрея, значи, к'ви са тез животинки..... Joy

Довечера и аз ще гледам, обаче наистина се надявах на нови муцуни.
И аз така  Joy Joy Joy

Е, хайде, и аз да си цитирам неволната грешка, та всички да я видят, на всяка страница! Яжте Охлюви! Полезни са. Рецепти давам. Само на заслужили. Laughing
Виж целия пост
# 156
На мен ми изглеждаха яко наборсучени всички участници. По колко им плащат за да се измъчват така? Писна ми да готвят
И аз си помислих накрая, че е викнала готвачките да ударят едно хорце пред камерите.  Joy
И аз това си помислих.......
Виж целия пост
# 157
Обичам охлюви Heart Eyes Кога ще готви Дичо?
Виж целия пост
# 158
И аз следя и предаването и темата.
Ясно е, че заяжданията са вероятно от части нагласени, но грам ентусиазъм няма в тези участници. Все едно на сила са вързани. Хич не е лошо продуцентите да се замислят за един любителски сезон.
Виж целия пост
# 159
Кой ще готви днес?
Виж целия пост
# 160
Лилавата Ирина
Виж целия пост
# 161

Уфф, бая отнесена и тя, паралелна вселена имала, собствен свят....дано не се халосват много. И да готви у тях, аман от ресторанти, защо се хващат на хорото като не са готови
Виж целия пост
# 162
И аз обичам охлюви, в Испания съм ги яла добре приготвени, от ферма, всичко както трябва. У нас два пъти си готвя, но не е работа.  Stop

Тази другата Ирина каква е, що е, с какво се занимава?
Виж целия пост
# 163
Русата ли? В момента е жена на мъжа си Иван от Иван и Андрей  Mr. Green и майка на 3-4 деца  Laughing
Беше водеща, добре че вече не, не понасям такъв  монотонен говор  Naughty Канят я често като коментатор тук-таме. Очаквам обаче да е доста добра домакиня  Peace
Виж целия пост
# 164
Тази другата Ирина каква е, що е, с какво се занимава?
Мани не питай  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия