Черешката на тортата - сезон 7

  • 92 541
  • 739
# 225
Ива наистина е голям дразнител. Аз пък много обичам обстановка като тазвечершната, домашна, уютна, топла.

Ирина русата я харесвам, струва ми се приятен човек.
Виж целия пост
# 226
Не видях как приготви лимоновия пай по който всички без Ива се прехласнаха...
Виж целия пост
# 227
Не видях как приготви лимоновия пай по който всички без Ива се прехласнаха...
И аз.Те май за десерта изобщо нищо не показаха.От къде изникна, не се разбра.
Виж целия пост
# 228
Какво ставаше с лимона ,аз недочух с моите зверчета Crazy.Мокри го, слага го във фризера и после се настъргва върху салатата ли?


Виж целия пост
# 229
Замразен лимон във фризер,нищо особено,но дава различен вкус от пресния.
Преди години ,когато още не се говореше за вредата от корите на цитрусите,правех лимонада от замразени лимони и портокали,много вкусна става
Виж целия пост
# 230
За мен Иво и Ива са от хората, които не харесваш, но сам не знаеш защо. Дразнят дори, когато си мълчат.
А, точно Laughing
Виж целия пост
# 231
И аз съм го изпуснала този лимон. Какво го направи след като го извади от фризера?
Нещо не ми допадна в жилището и, тази фурна стоеше много не на място  newsm78
Виж целия пост
# 232
Хареса ми менюто на Ирина, както и начинът на приготвяне. Ива обаче май забрави, че вчера я видяхме какво, как сготви и как го поднесе.
Виж целия пост
# 233
Замразен лимон във фризер,нищо особено,но дава различен вкус от пресния.
Преди години ,когато още не се говореше за вредата от корите на цитрусите,правех лимонада от замразени лимони и портокали,много вкусна става

Доли, би ли разказала по- подробно. Измиваш и цял го замразяваш ли? Никога не съм замразявала цитруси.
Виж целия пост
# 234
И аз съм го изпуснала този лимон. Какво го направи след като го извади от фризера?
Нещо не ми допадна в жилището и, тази фурна стоеше много не на място  newsm78

А на мен ми харесва, когато готвят в домовете си. Тогава ми е по-интересно. За съжаление изпуснах първите десет минути и не видях жилището й. Стори ми се, че масата беше в кухнята, което не ми се струва добра идея, все пак мирише на готвено. Но пък някой каза, че жилището било общинско и може да е с ограничена площ, ама аз изпуснах началото. Blush
Още ме е яд, че се изхвърлиха на теракотата да дадат висока оценка и току виж станала победител. А съм сигурна, че всички останали ще сготвят много, много по-добре от нея. Това като седмицата с Емануела. Tired
Виж целия пост
# 235
Не трябваше да дават 10-ки на теракотата. Ей тази жена от къде го вади това огромно самочувствие, цяла вечер търсеше под вола теле само и само да намери кусур на Ирина Флорин. А съм почти сигурна, че на вечерята на Ирина ще сипе само похвали, от лицемерие.

Иначе вечерята на Ирина Флорин ми хареса много, бих пробвала от всичко. Изглеждаше вкусно, най-вече хлебчетата, петела със сос и лимоновия пай. Не съм хапвала такъв и ми е любопитно какъв вкус ще има. Жалко, че не дадоха как го приготвя.
Виж целия пост
# 236
Мисля, че имат достатъчно време да обърнат внимание малко повече и по-подробно на приготвянето на ястията за сметка на самата вечеря на масата.
Виж целия пост
# 237
Не видях как приготви лимоновия пай по който всички без Ива се прехласнаха...
И аз.Те май за десерта изобщо нищо не показаха.От къде изникна, не се разбра.

За десерта - мисля, че не го показаха, защото е просто едно изпечено тесто във форма. Това не пречи да е вкусно, разбира се...Мисля, че сама го приготви, сега че не е излъчено е отделен въпрос.
Виж целия пост
# 238
Аз пак да помоля ако някой знае рецептата за този десерт - от вчера ми текат лигите  Laughing
Виж целия пост
# 239
Аз пак да помоля ако някой знае рецептата за този десерт - от вчера ми текат лигите  Laughing

NBM ето ти две рецепти, избери си. Аз съм правила по втората от блога на Йоана. Получи се чудесно и домашните много го харесаха. Успех!  thumbsup thumbsup thumbsup

http://pepisweetdreams.blogspot.bg/2012/08/blog-post.html

http://www.kulinarno-joana.com/2009/01/lemon-pie/

А "теракотата" не я дишам......То са превземки на N-та степен....покритие 0!
Та не разбрах какво преподава това светило и на кого?   tooth tooth tooth
Светнете ме моля ви.... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия