Черешката на тортата - сезон 7

  • 92 541
  • 739
# 240
За Ива Екимова, преподава ПР и комуникации в НБУ: https://www.24chasa.bg/Article/2127403
Виж целия пост
# 241
Бона,

Виж целия пост
# 242
Според мен Екимова,не може да преглътне факта,че искаха още десерт. За това ,че са си сипвали повторно салата,имало е "облизани" чинии. Само нея могат да хвалят. Другите -не.
Виж целия пост
# 243
Според мен теракотата осъзна, че не се е постарала достатъчно и реши да закопава другите, за да не е на дъното.
Виж целия пост
# 244
Според мен Екимова се сдоби с прякор благодарение на участието й в предаването- "теракотата"  Joy
Виж целия пост
# 245
Направо и излезе име.... hahaha

Тя е от хората, които си мислят че са вещи по всички въпроси и не търпят критика. Имах такава колежка, направо пълно бедствие. Теракотата, ако чете да се спре малко с критиките. То предаването е на запис, но все пак.  Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Снощи изгледах и двата епизода и съм меко казана отвратена. Това, Ивата, първо да се чуе как говори, да си спомни как близа пръсти и опипва храната и тогава да мрънка за представянето на Флорин. Дори русата Ирина не ме дразни в сравнение с Ивата. Гримът ли и се беше размазал, че имаше такива сенки под очите? Как преподава в НБУ, като не може да се изказва? Ясно защо от университетите излизат толкова "образовани"  ooooh! И предаването "снимано" през юни, а те с ботуши Wink
Виж целия пост
# 247
Снимано е за юни, иначе сигурно е поне месец -два по-рано, беше с кожено яке.
Виж целия пост
# 248
В началото на май си беше студено.
Виж целия пост
# 249
Бе то и юни си е за ботуши, но това над тях беше  Shocked.
Виж целия пост
# 250
Ива наистина беше неадекватно облечена - летен ултра къс гащеризон със зимни кожени ботуши Rolling Eyes
Виж целия пост
# 251
Аз пак да помоля ако някой знае рецептата за този десерт - от вчера ми текат лигите  Laughing
NBM ето ти две рецепти, избери си. Аз съм правила по втората от блога на Йоана. Получи се чудесно и домашните много го харесаха. Успех!  thumbsup thumbsup thumbsup
http://pepisweetdreams.blogspot.bg/2012/08/blog-post.html
http://www.kulinarno-joana.com/2009/01/lemon-pie/
относно лимоновия пай на Йоана ...в рецепата гледам ,че покриват тестото за пая с хартия за печене и боб?Защо се прави това.,тестото да не се повдига? newsm78
Виж целия пост
# 252
Не съм чела рецептата, но масленото тесто се пече с тежести, за да не се надува/повдига, преди това се надупчва обикновено и с вилица. Всички основи за пай се пекат на тоя принцип, после пълниш със смес по желание. Simple Smile Аз обичам с череши, ама дебело дупе.
Виж целия пост
# 253
Снощи изгледах и двата епизода и съм меко казана отвратена. Това, Ивата, първо да се чуе как говори, да си спомни как близа пръсти и опипва храната и тогава да мрънка за представянето на Флорин.

Тя по едно време и в ухото си бръкна съвсем небрежно и после продължи да готви.
Виж целия пост
# 254
На Ива защо прякора й е теракота?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия