Пейпал - помощ - 12-та тема

  • 80 783
  • 756
# 15
   Благодаря ти много! bouquet VISA ми е, да. За таксите на UniCredit – ще им звънна утре най-вероятно.
Виж целия пост
# 16
Здравейте, моля за помощ. Регистрирах се в Пейпал в неделя 5 юни. Профилът е 80% завършен. Чакам кода от банката. От сметката ми още не са дръпнати пари (имам онлайн банкиране), няма нищо отразено. Вчера бях и в банката, нищо не могат да кажат. Какво трябва да направя или да продължавам да чакам?
Виж целия пост
# 17

   Направи следното и ще видиш, че за бъдещи плащания няма да имаш проблеми: влез в профила си в PayPal и натисни опциите в следната последователност: зъбчатото колелце (горе, в дясно, до "Log out") –> "Payments" –> "Preapproved payments" –> "Set Available Funding Sources" (намира се в дясно на екрана, изписано с малък шрифт) –> "Conversion Options" –> слагаш отметката на "Bill me in the currency listed on the seller's invoice." –> натискаш "Submit". Peace

   Така превалутирането ще е по курса на твоята банка, а не по този на PayPal, както е било досега.

Както писах тези дни, веднага направих тази промяна още щом ми писахте тук.
Да, ибейската тема също сте обяснили, но там не бях влязла. Извинявам се.

Но! Преди малко направих покупка след вече направена промяна в пейпал профила (настройки)
Но сега пък от $ ми показва след плащане колко съм платила в англ лири.
Аз искам в евро да виждам колко плащам  Confused.
трябва ли нещо друго да правя.
Не искам да гадая колко евро съм платила. Валутата по банк сметка ми е е евро. Не знам защо така се получва.
Виж целия пост
# 18
Здравейте,опитвам се и аз да направя настройката за превалутиране по курса на моята банка,но ми излиза празно имам само save i cansel,не ми излиза Conversion Options" –> слагаш отметката на "Bill me in the currency listed on the seller's invoice." –> натискаш "Submit". Peace?
Виж целия пост
# 19
Здравейте, момичета. Имам проблем с регистрацията на картата. Въвеждам данните и на ОК ми изписва This card is not accepted. Please use a different card.. Смених адреса, защото не съм сигурна кой са написали основен, дали по лична карта или настоящ. Но пак не става. Много спешно ми трябва, но не ми се получава и това е.
Виж целия пост
# 20
Здравейте, момичета. Имам проблем с регистрацията на картата. Въвеждам данните и на ОК ми изписва This card is not accepted. Please use a different card.. Смених адреса, защото не съм сигурна кой са написали основен, дали по лична карта или настоящ. Но пак не става. Много спешно ми трябва, но не ми се получава и това е.


Каква е картата?
Има ли пари в нея?

Виж целия пост
# 21
Здравейте направих една поръчка в спортдирект за 53 евро в баланса в пейпал имам 52 евро в картата 20 лева обаче ми отхвърли плащането
Виж целия пост
# 22
Здравейте.
От години имам Пейпъл регистрация, но рядко я ползвам. Сега регистрирах нова карта и беше одобрена. Акаунта ми е на 80% пълен- иска ми банков акаунт. Изчетох миналата тема и там беше споменато бегло, че може да се плаща и без него- так ли е наистина?
Предварително благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 23
Къде можеше да видя какви са таксите за прехвърляне на пари от пайпал акаунта към дебитната карта? Досега съм прехвърляла суми под 100 $ и таксата беше 2,50 $, а за по-големи суми променяше ли се?
Виж целия пост
# 24
Здравейте.
От години имам Пейпъл регистрация, но рядко я ползвам. Сега регистрирах нова карта и беше одобрена. Акаунта ми е на 80% пълен- иска ми банков акаунт. Изчетох миналата тема и там беше споменато бегло, че може да се плаща и без него- так ли е наистина?
Предварително благодаря за отговорите.

Няма проблем да купуваш и така - и аз от години съм на 80% акаунт. Simple Smile Банков акаунт не е нужно да добавяш.
Виж целия пост
# 25
Здравейте, миналата седмица исках да направя покупка от Алибаба. Договорих се с продавача да преведа парите през Пейпал. Валутата, в която трябваше да платя е USD, а аз съм превела сумата в евро. Сега се разбрах с продавача да откажа плащането и той да се съгласи и по този начин да си върна парите и после да преведа правилно сумата. Молбата ми е, ако някой е правил подобно нещо да ме ориентира, че досега не ми се е налагало и нещо не се справям.
Виж целия пост
# 26
Здравейте. Имам нужда от помощ. Случая е следния, т.е. те са два случая:
1. Имам Paypal account от години, но основно съм го ползвала за онлайн пазаруване от чужбина (ebay основно). Сега обаче ми се наложи да го ползвам на мен да ми пратят определена сума, след като аз я поисках. Нещо не можаха да ми я пратят директно с мейла ми, а трябваше да я поискам, не разбрах защо? Но не това е проблема - работат е там, че парите седят като плюс в пейпал акаунта, но реално ги няма като пари в банковата ми сметка (картата ми е VISA Electron). Днес вече е седмия работен ден след изпращането на парите.
2.Имам още една сума  плюс в акаунта, но нея вече не я търся по никакъв начин, няма и да дойде. Човека отсреща след като направил плащането бил блокирал картата и за това и не видях парите налични по банковата ми сметка, но как да я изтрия тази сума от баланса ми?
Благодаря  Ви много за помощта.
Виж целия пост
# 27
бихте ли ми казали, защо не мога да използвам върната ми сума по пейпал акаунт?
Имам рефънд 19 долара на 5.07.
днес искам да направя покупка 10 долара , не позволява.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28
Здравейте. Имам нужда от помощ. Случая е следния, т.е. те са два случая:
1. Имам Paypal account от години, но основно съм го ползвала за онлайн пазаруване от чужбина (ebay основно). Сега обаче ми се наложи да го ползвам на мен да ми пратят определена сума, след като аз я поисках. Нещо не можаха да ми я пратят директно с мейла ми, а трябваше да я поискам, не разбрах защо? Но не това е проблема - работат е там, че парите седят като плюс в пейпал акаунта, но реално ги няма като пари в банковата ми сметка (картата ми е VISA Electron). Днес вече е седмия работен ден след изпращането на парите.
2.Имам още една сума  плюс в акаунта, но нея вече не я търся по никакъв начин, няма и да дойде. Човека отсреща след като направил плащането бил блокирал картата и за това и не видях парите налични по банковата ми сметка, но как да я изтрия тази сума от баланса ми?
Благодаря  Ви много за помощта.
Нормално е да стоят парите в Пейпал акаунта ти, ти трябва да си ги прехвърлиш в картата,( нали си даваш мейла с който си логната в пейпал, а не си даваш банкова сметка). Когато ти пращат пари по пейпал те отиват и стоят в акаунта ти, докато ти не си ги прехвърлиш в картата.
Виж целия пост
# 29
бихте ли ми казали, защо не мога да използвам върната ми сума по пейпал акаунт?
Имам рефънд 19 долара на 5.07.
днес искам да направя покупка 10 долара , не позволява.  Rolling Eyes

рефънд-а стои ли ти кто пейпал баланс или са ти го възстановили по картата?
ако е върнато по картата - ще се отрази след 4-5 дена, поне при моята банка дойде на 4-я ден след като го бяха пуснали в Пепал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия