Забременели след инвитро - тема 25

  • 51 141
  • 736
# 405
Моме, поздравления и от мен. Радвам се на такива истории като твоята - те дават сили на такива пъзли като нас Simple Smile
Бъдете живи и здрави Hug
Виж целия пост
# 406

Момичета, я кажете при Сигридов мога ли да плащам с карта, че ще ми е първо ходене   newsm78
Можеш Peace
Виж целия пост
# 407
Честито на Момето за малкия Александър! Да расте жив и здрав и много да я радва!
Момичета, купихме количка - по случайност току що беше доставена в магазина, пред нас за първи път я отваряха и разопаковаха; та мисълта ми е трябва ли да пера текстила й? newsm78
Виж целия пост
# 408
Момето да ти кажа разплаках се, ще ме извиниш  Hug Снощи по никое време писах в темата,  че те чакаме да ни зарадваш (горе-долу като е почнало раждането) и понеже си легнах след 4 часа да си призная не знам и аз защо но си мислех за теб. Надявам се моите добри мисли да са допринесли и те за бързото раждане. Бъди щастлива с новата любов  Heart Eyes  То такива любови може по повече в живота.  Прегръщам те и му пожелавам на малкия да ти донесе безкрайно щастие и да те кара да се гордееш много с него.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ех...  Hug



Герда
Дано скоро се похвалиш.  Hug
До тогава приемам, че имаш ограничение в пиенето на лекарства. Затова ще ти кажа при мен как мина разболяването.
След втората ФМ се прибирам и усещам, че ме дразни гърлото и ме гъделичка носа.  На другия ден звъннах на една близка гениколожка и тя ми каза да си взема Биозин Мама (което мисля, че е коластра) за подсилване на имунитета, че моя след медрола и бременността никакъв го няма. Да си взема за носа спрей с морска вода за прочистване. Той реално не лекува, но прочистването с него пречи на бактериите да се размножават. За смучене таблетките на доктор Тайс.
Мислех, че съм наистина а и до2-3 дни ще се оправя. Нъцки. Не е настинка, има вирус сега и него го бях лепнала.  След 2 дни толкова ми се беше засилило разболяването, че личната лекарка ми каза да взема Панадол, прополки и още един спрей за нос Мукуназал. Спрея го ползвах два три пъти, защо ми предизвикваше сериозно сълзите на очите  и безумно кихане. Но това, което подобри нещата беше Панадола  (което си е парацетамол, но оригиналния американски вариант) В четвъртък бях да ме види личната,  която ме изпрати на уши нос гърло. Лекарката ми изписа едни капки за нос правени в аптека и едно билковот хапче за пиене за да не се възпалителни синузита ,  че този вирус удря там, ако имаш някакъв проблем.
Днес, 12 дни по-късно вече съм ок, но носа продължава да ми тече (доста по-слабо) и остатъците от разболяването са към края си.
Затова те съветвам да отидеш при личния си лекар да те прегледа. Не подценявай вируса. Аз имах късмет, че не вдигам температура по принцип, но други хора, от този вирус са вдигали 39, без да са бременни.
Виж целия пост
# 409
Моме, честито. Живи и здрави да сте цялото семейство, много да се обичате и да се гордееш с мъжете около теб.
И аз си мечтая за второ момченце...
Виж целия пост
# 410
Zombie, аз съм трета, но не държа да си запазя реда. Важно ми е да си запазя датата Joy
Хе, хе и аз между вас ще видим коя мадама ще издаде фронта първа (видях, че и трите сме с розови щъркелчета). То в тези жеги въобще не ми се ражда, ама какво да се прави. Успех момичета и на вас леко и бързо раждане и здрави бебета.  bouquet
Виж целия пост
# 411
Честито Моме, да ти е жив и здрав малкия Алекс и скоро да сте в пълен състав в къщи.
Много качествена се оказа тази партида ембриони ейй  Laughing
Виж целия пост
# 412
Мерси момичета пресякох настинката.
От климатика вчера се изстедих от топло на студено, мм го държи на по-ниска температура.
 Чая от лайка много ми помогна.И няколко вида хомеопатия - тонзилотрен,хомеожен, оксилококцинум и тантум верде.
Виж целия пост
# 413

Момичета, я кажете при Сигридов мога ли да плащам с карта, че ще ми е първо ходене   newsm78
Можеш Peace

Мен ме върнаха да тегля от близкия банкомат. Казаха, че нямат пос терминал.
Виж целия пост
# 414
Моме, честито, мила!  Hug
Да е жив и здрав Александър! С гордост да си носи прекрасното име!  Heart Eyes
На теб желая скорошно възстановяне  Hug
Виж целия пост
# 415

Момичета, я кажете при Сигридов мога ли да плащам с карта, че ще ми е първо ходене   newsm78
Можеш Peace

Мен ме върнаха да тегля от близкия банкомат. Казаха, че нямат пос терминал.
Странно, защото аз май 3 пъти съм плащала с карта newsm78 Последният път (преди около 2 седмици) също.
Виж целия пост
# 416
Май съм попаднала на кофти сестра на регистратура  newsm78 След като ме върнаха първия път, от тогава носех само кеш на прегледите и повече не съм се интересувала.
Виж целия пост
# 417
Благодаря ви за отговорите  Hug  Ще отида с карта пък, ако трябва ще търся банкомати (дано не се наложи  Praynig )

Резултатите ми са готови, само вит.Д не е. Нисък ми е белтъка  Crazy 61,37 при стойности 64,00-83,00 и вит.Б12 172,80 , стойности 197-866

Хемоглобин 138 , стойности 120-160
Желязо 21,75, стойности 6,60-26,00
ТСХ 0,20  #Crazy а съм с доста намалена доза, бях сигурна, че ще го кача много  ooooh!
Виж целия пост
# 418
Zombie, аз съм трета, но не държа да си запазя реда. Важно ми е да си запазя датата Joy
Хе, хе и аз между вас ще видим коя мадама ще издаде фронта първа (видях, че и трите сме с розови щъркелчета). То в тези жеги въобще не ми се ражда, ама какво да се прави. Успех момичета и на вас леко и бързо раждане и здрави бебета.  bouquet

Успех!   Hug
Виж целия пост
# 419
Честит син на Момето, живи и здрави скоро да се гушкате вкъщи.
Да поясня за белтъка и албумина - те не се появяват, а са си в кръвта и не е добре да преминават в урината. Когато преминат, значи бъбреците не работят добре. И всъщност, когато ги има в урината, в кръвта намаляват. Просто казано изпишкаш белтъка.
Много точно обяснено, благодаря Hug

Честито на Момето за малкия Александър! Да расте жив и здрав и много да я радва!
Момичета, купихме количка - по случайност току що беше доставена в магазина, пред нас за първи път я отваряха и разопаковаха; та мисълта ми е трябва ли да пера текстила й? newsm78
Каква е? Аз днес капарирах нашата Heart Eyes

Мислех, че съм наистина а и до2-3 дни ще се оправя. Нъцки. Не е настинка, има вирус сега и него го бях лепнала.  С
Скрит текст:
лед 2 дни толкова ми се беше засилило разболяването, че личната лекарка ми каза да взема Панадол, прополки и още един спрей за нос Мукуназал. Спрея го ползвах два три пъти, защо ми предизвикваше сериозно сълзите на очите  и безумно кихане. Но това, което подобри нещата беше Панадола  (което си е парацетамол, но оригиналния американски вариант) В четвъртък бях да ме види личната,  която ме изпрати на уши нос гърло. Лекарката ми изписа едни капки за нос правени в аптека и едно билковот хапче за пиене за да не се възпалителни синузита ,  че този вирус удря там, ако имаш някакъв проблем.
Днес, 12 дни по-късно вече съм ок, но носа продължава да ми тече (доста по-слабо) и остатъците от разболяването са към края си.
Затова те съветвам да отидеш при личния си лекар да те прегледа. Не подценявай вируса. Аз имах късмет, че не вдигам температура по принцип, но други хора, от този вирус са вдигали 39, без да са бременни.
Аз ще си позволя да не се съглася и ще цитирам Петрова, която на мен много ми помогна. Бях в 8-а седмица и не исках и да чувам за АБ. Жената ме изтърпя една седмица с капки с морска сол, след което помоли да ѝ се доверя и наистина за 3 дни всичко се оправи. След което ми обясни, че една инфекция е много по-опасна за бебето, отколкото АБ. Така че ако имате възможност, се консултирайте с нея в Надежда. Както тя самата каза "не разбирам от много други неща, освен от бременни".


Благодаря ви за отговорите  Hug  Ще отида с карта пък, ако трябва ще търся банкомати (дано не се наложи  Praynig )

Резултатите ми са готови, само вит.Д не е. Нисък ми е белтъка  Crazy 61,37 при стойности 64,00-83,00 и вит.Б12 172,80 , стойности 197-866

Хемоглобин 138 , стойности 120-160
Желязо 21,75, стойности 6,60-26,00
ТСХ 0,20  #Crazy а съм с доста намалена доза, бях сигурна, че ще го кача много  ooooh!
Лятото така или иначе ТСХ се поддържа по-лесно, сигурно заради това. Белтъкът ще се оправи, честит ти Биогейм Joy Другите не са ти толкова зле Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия