Майски мами 2016- Тема 1

  • 34 981
  • 749
# 165
Аз давам по 5 капки вит.Д само и капки за коликите. Няма запек и е на смесено хранене.
Много хубаво, че има вече и в София приятни стаи за майки с бебета  Heart Eyes .
Виж целия пост
# 166
Ей, чудесно! Това трябва да се задължителна стая за всички молове. Не съм се сещала да потърся дали и в другите има. Аз съм ползвала такава стая само веднъж на летището с каката, терминал 2, след секюрити контрола, много спокойно е , вместо да се чудиш как да се покриваш  Peace
Виж целия пост
# 167
Карина, превантивно, за да не остане изпъкнало пъпчето. На едното ми дете беше отрязано по-високо.

От известно време виждам, че и нашето пъпче е изпъкнало. Възможно ли да е херния? Кое е нормално да е изпъкнало и кое не. А тези лепенки как се казват?
Виж целия пост
# 168
karina31, най-добре е да го погледне някой лекар. И на мен ми се струваше изпъкнало на дъщеря ми. Показах го на познат хирург и той каза, че е добре. После го гледаха и на детската консултация, а след това и друг хирург(по друг повод). Те също казаха, че е наред пъпчето, макар на мен да ми се вижда леко изпъкнало Thinking
Виж целия пост
# 169
karina31 аз въобще не съм наясно с този проблем на пъпчето,но и според мен е най-добре да се консултираш с личния лекар на малкия.

Относно изхождането на кърмените бебета,лично аз знам,че е възможно и с дни да не акат.На моята приятелка малката не е акала по цяла седмица и личната не вижда никакъв проблем.Започна да се регулира едва,когато започнаха със захранването.

Имам една молба!Тези от вас,които ми писаха да ги добавя в ФБ групата...след присъединяването ви моля най-учтиво да се представите.
Благодаря за разбирането! bouquet
Виж целия пост
# 170
Роси, как се казва фейсбук групата?
Аз малко се протеснявам, че малкия тези дни ака едно такова зеленикаво. Само на кърма сме. Не е често , но е зеленикаво. Не знам дали е заради нещо, което аз ям или е разстройство. Аз тези дни доста плодове хапвах  и се чидя дали не е заради това. Някоя мама има ли такъв проблем?
Виж целия пост
# 171
Ивка, не знам от какво идва зеления цвят, но днес на консултация изрично ме питаха за промени в изхожданията преди да бият ваксината. И по този повод да си кажа и тук - пораснали сме с 1.100кг и 3см. Вече е 5.100кг и 59см : Crazy Аз се чудя защо бодитата окъсяха Mr. Green
Някой май тук питаше за къпане след ваксина. Днес ми казаха 2дни да внимавам да не мокря мястото и да наблюдавам за температура. Препоръчаха да сложим куул пач на мястото на убождането, за да не се подува.
Виж целия пост
# 172
Ивка, ако ядеш зелени зеленчуци съм чела, че може да стане такова. Или ако му е студено. Но може и да има други обяснения, знам ли... За фейсбук групата - не можеш да я намериш, скрита е. Пиши на лични на Роси, за да те добави.
Цветна палитра, това с окъсяването на бодитата ми е добре познато... Някои така и не ги облякох, роднините се бяха престарали с купуването на дрешки. Бодитата с обличане през главата така и не ги ползвах, още ме беше страх да й натискам върху главата дрешката.
Виж целия пост
# 173
Бодитата с обличане през главата така и не ги ползвах, още ме беше страх да й натискам върху главата дрешката.
И аз така с каката, само с копченца от пред използвах. Сега изобщо не му мисля, всичко обличам  Joy
Виж целия пост
# 174
Още от родилното го изписаха с боди, което се облича през главата. И с каката основно такива ползвах, защото на тези с копченца, които имах не им харесвах материята.
И да дам и тук отчет от днешната консултация на два месеца. Два убодени крака с повечко рев. +1900 кг. от миналия месец и +7,5 см. пак от тогава. Та така на 2 месеца сме - 6400 и 61 см. Whistling
Виж целия пост
# 175
amairani,браво! Много сте пораснали Simple Smile
Моята госпожица от вчера насам е много крива. От ваксината ли е, не знам, но е голям рев ooooh!
Виж целия пост
# 176
Може и от ваксините да е. Моя младеж цяла сутрин е крив и ако не е в количката да се движим иска да суче.
Виж целия пост
# 177
И тя е така Tired Ама тая сутрин на разходката такъв фонтан направи в количката, че се окъпа цялата и сега не мога и да я изкарам, докато не изсъхне количката ooooh! И с баткото е трудна работа - тя суче, той ака и ме вика от тоалетната да му помагам #Crazy
Виж целия пост
# 178
цветна палитра туй с акането е редовния номер на каката.  ooooh! Ще видим как ще се оправяме от утре, че я спирам от градината за два месеца. Ще е забава.
Виж целия пост
# 179
Браво на вас Амаирани и Цветна Палитра много сте порастнали  Hug !
За кривотота според мен е скок в растежа и ще мине.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия