. тениски за кърмене където вадиш само гърдата няма ли да са по удобни.
Засега най-големият екшън ми е бил вкъщи при сменяне на пелените - таткото точно тръгна да взема нацапаната изпод нея и тя го оака по ръцете, аз почнах да му се смея и докато той недоволстваше откъм банята, малката мишка ме напишка, чак и по килима долу накапа. Иначе и аз кърмих навън за пръв път миналия уикенд - точно насред пътеката покрай Симеоновските езера на Витоша. Покрита с пелена, от едната страна количката, от другата мъжа ми стои, а хора минават и от двете страни, в съседство други седят и хапват.. изобщо беше си притеснително, ама.. какво да направя, и аз искам да излизам за малко по-дълго време.
И аз искам да измисля начин за хранене навън, ама с този навик да се дърпа и да изчаква първоначалната струя да изтече, не виждам как ще стане. Остава ми да чакам да се научи да суче и при силна струя и да нямаме такива разхищения 
А яде кратко, както при цветна палитра, за по 5 мин, на по 2-3 часа, но бузите са й много големи, крачетата с гънчици, а вратлето е като на костенурче, рядко успявам да се докопам до него и да го измия. Гледам снимките във ФБ, повечето бебоци не са толкова пухкави сякаш. Нямам търпение да видя колко е наддала, а тегленето е след десетина дни чак.. Препоръчани теми