Не може да е дебело бебето на 1 месец ме се притеснявай

Амини ти си герой
! Мама за възхищение и аз не знам с две как бих се оправяла. 
! Мама за възхищение и аз не знам с две как бих се оправяла.
) 
Обикновено яде последно в 12-12 и нещо нощем, буди се често между 4 и 5.30, понякога в 6 - зависи колко е яла последно. Педиатърката ме посъветва отначалото още щом си спи, да не я будя, за да си й почива стомахчето, а и да се избегне нуждата от отказване от нощното хранене. Ако те притеснява това за кърмата, изцеждай вечер след последното хранене. И по принцип изцеждането ще поддържа количеството. Иначе и аз съм се будила подгизнала. Всеки ден вече сменям тениските, слагам подплънки... екшън 
! Още по добре ми звучи вашият режим.
Ако не е пълен, я оставям така за още няколко часа. Не е протичал
. И аз нямам проблем с протичане, само веднъж беше сложен накриво памперса и протече веднага странично, без да беше пълен.
Ползвам единицата на белия Pampers, както и тези на Лили и не ми пропускат.
За първи път излязохме двете сами, вярно - на близо, но пък се справихме доста добре.
Дано и на по-дълга дестинация да се справим.

Препоръчани теми