Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №12

  • 65 931
  • 739
# 315
Момичета знаете ли дали в Селена правят биопсия на лигавицата?Колко струва и в кой ден от цикъла се прави?Имам много неуспешни опити чудеся какво да правя?
Виж целия пост
# 316
Аз не съм чувала да правят.Чувала съм, че правят надраскване на лигавицата, но това май е различно.
Виж целия пост
# 317
Ясмин, защо не се обадиш и не попиташ на регистратурата ? Досега не са ми отказвали никаква информация по телефона, манипулации, цени - всичко обясняват момичетата от регистратурата.
Колко неуспешни опита имаш ? С женски или с мъжки фактор сте ? Доктора ти какво казва след неуспешните опити ?
Извинявай, че така разпитвам, но с повечко подробности можем да се опитаме да помогнем с някакви предположения. Hug
Виж целия пост
# 318
Жанка какво стана с теб като ходи при лекаря.
Виж целия пост
# 319
Жана ще звънна да попитам ние сме с много сериозен мъжки фактор и аз съм с хашимото.Имам 5 неуспешни инсеминации и 2 опита инвитро.Консултирах се с др.лекар в др.клиника и ме попита дали имам направена биопсия на лигавицата,а моят лекар не казва нищо за неуспехите  Shocked
Виж целия пост
# 320
Преди години Стаменов се славеше с биопсии. Сега не знам как е. Вероятно все още е единствен. Владимиров беше с имплантационните пржзорци.....
Виж целия пост
# 321
Жанка какво стана с теб като ходи при лекаря.
Нищо съществено. Взе ми вагинален секрет и чакаме цикъл, за да започна лекарствата и след това на 9 ден на преглед.
Да ми идва вече, че аман от чакане  Blush Crossing Arms
Ясмин, много съжалявам за неуспехите ти. Tired Ние също сме с много тежък мъжки фактор, напълно разбирам притесненията и тревогите ти  Hug
Хубаво сте направили, че сте се консултирали и на друго място, щом лекаря не коментира причините за неуспеха. Да те държат в неведение е много мъчително...
Ти при кой лекар си в Селена ?
Виж целия пост
# 322
Стискам палци за положителни резултати. Simple Smile Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 323
Аз чакам да ми се обадят от фонда и да започваме и ние подготовка.
Виж целия пост
# 324
Necinka, по мои сметки трябва да вземем заповед в началото на октомври, нали?
Виж целия пост
# 325
Шефче аз мисля че този месец трябва да ни звъннат кога да отидем да си вземем заповедта.Една приятелка ми каза че месец и половина преди процедурата ти се обаждат! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 326
Да се наредя и аз на опашката.Очаквам да се обадят от фонда този месец,за да си получим заповедта октомври.Стискам палци на всички и по Коледа всички да сме с положителни резултати.Прегръдки  Hug
Виж целия пост
# 327
И аз нямам търпение вече, а ще правя и лапароскопия и може да се забавим още, а и другата седмица сме на уролог за ММ, да видим ще ни даде ли някаква надежда  Praynig
Виж целия пост
# 328
Здравейте бонбонкии утре съм на преглед при Минев и мислим на следващия цикъл да направим трансфер с 3ембриона дано този път станат нещата...макар,чеее не мога да си обясня каква е тази биохимични бременност ,която съм имала...като чета из форомите някои казват,че това е хубаво други пък,че нямало да стане нищо с следващите пъти...пълна обърквация 😘😘😘😘стискам палци на всички Иии вече ще съм по-активна в форума 😂😘така с вас супер много се зареждам "Положително" стискам палци на всички виии😘😘а забравих да пиша ,че ми се обадиха от фонда юли месец да си взема заповедтта на 9август...взех я и се надявам силно с тези 6 ембриона да станат нещата защото май-май ще стигна до донор...😞не казвам,че не искам и ,че няма да го направя ,но нали знаете какво е чувството когато разберете,че сперматозоидите на мъжа ви не са окей и ,че умират на всеки 3месеца с по 1% (а той юни имаше само 1%живи ...следователно вече явно няма нищо)каквото е писано това ще стане....целувки😘
Виж целия пост
# 329
Искре, мисълта за донора въобще не трябва да те плаши. Аз също имам донорски замразени ембриончета, само двечки имаме с материал от ММ и много се притеснявам дали ще се размразят нормално...но аз разсъждавам така - бащата е този, който се грижи, възпитава и отглежда детето. ММ също се научи да мисли така, колкото и да му беше трудно...Казвам научи, защото много трудно и тежко прие тези неща...в крайна сметка той не е виновен за това, но пък трябваше да се вземе тежкото решение, нямаше начин. Виждайки, че на всеки три месеца резултатите падат въпреки вагоните с добавки, които пиеше, някак си сам усети, че това е вярното решение.
Както съм писала и преди, след пункцията дойде в стаята при мен ембриоложката и ми каза, че имам 23 качествени яйцеклетки и че материалът, който е дал на сутринта ММ отново е бил изключително лош. Попита колко ще оплодим с наш и колко с донорски материал.
Аз се обадих на ММ и заедно решихме 8 да са с наш, а 15 с донорски, за да не се хабят на вятъра добрите яйцеклетки.
От 15- те се оплодиха всичките, а от 8- те наши - двечките, за които споменах.
Дори ембриоложката беше страшно изненадана, че въобще са се развили ембриончета с нашата сперма. Каза, че въобще не са го очаквали...та изненадата беше толкова голяма и радостта толкова естествена, че не мога да опиша колко бяхме щастливи и колко силно се надяваме това да са нашите дечица... Heart Eyes
Та дори да ползвате донор, игнорираш тази мисъл в съзнанието си и знаеш вътре в себе си, че мъжът ти ще е най-добрият баща на света. Баща на вашите деца. Hug
От сърце ти пожелавам успех този път  Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия