Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №12

  • 65 932
  • 739
# 330
Момичета,родители са тези,които отглеждат детенце,а не този,който го е направил или родил!На мъжете им е трудно да го приемат,но затова сме ние-силните!Гонете мечтите си със всички средства,заслужава си Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Момичета, в Селена какви методи на оплождане използват при много тежък мъжки фактор? Правят ли ИМСИ, МАКС?
Виж целия пост
# 332
ИМСИ правят, МАКС не са ми предлагали  Peace
Виж целия пост
# 333
Жанче,  bouquet
Виж целия пост
# 334
Как сте, момичета  Hug
Моята сага  Laughing върви към своя край най-сетне. На 20.09. се очертава да ми е трансфера, ще ползваме нашите две ембриончета само. При евентуален неуспех, следващият път ще го мислим.
Та добавихме една торба лекарства към сегашните /не че те са по-малко  Laughing/ и чакаме.
В понеделник пак съм при доки, не мога без този човек значи  Crazy, ама кефи си ме и това е.
Та исках да попитам нормално ли е в понеделник лигавицата ми да е 9.8 мм, а днес да е 10.2 мм ?
Добре ли нараства ?
Шефче, какво става с вас ? Прочетох те в темата за ЦАР, ако ти се говори по въпроса, разбира се  Hug
Виж целия пост
# 335
Жанче, чакам да насрочим дата за операцията. ММ ще пие Ортомол 3 месеца и ще видим после. Дано чакането да е за хубаво.
Стискам палци на теб и на вашите борбени ембриончета Praynig
Виж целия пост
# 336
Благодаря ти  Hug
Всичко ще се нареди, не се тревожи. Дано по-скоро има резултат и нещата се случат  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 337
Жанче,радвам се че най-накрая ще си прибереш снежинките Simple SmileГладко да мине трансферчето и тлъстичко чхг да ни сервират.Ще пишеш Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Задължително  Grinning
Благодаря ти, да ти се връща  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
Здравейте, момичета. Аз не съм пациентка на клиниката, но ме вълнува един въпрос, а той е каква е цената на серклажа в Селена и към кой от докторите да се обърна. Случаят е следният: Бременна съм в 14-та седмица след ин витро, преди години ми е правена конизация. Според доктора ми всичко изглежда добре, но трябва да се консултирам със специалист, за да ми каже дали се налага серклаж. Ходих в една частна клиника в Стара Загора, прегледаха ме, казаха, че всичко изглежда нормално, но за всеки случай трябва да зашием. Определиха ми дата и нито микробиология, нито някакви изследвания ми поискаха. Нямало нужда. Това доста ме озадачи и затова реших да потърся още едно мнение. Запазих си час при доктор Матев, но все още се колебая. Чудя се дали ако няма нужда от серклаж ще ми кажат истината или ще гледат да ми вземат парите, защото в първата болница ми се струва, че точно така стоят нещата.
Виж целия пост
# 340
Много добре си се насочила към Матев, а колкото това дали ще те карат да правиш, е спрямо прегледа. Ако шийката е екстра, няма да трябва, но според мен не си заслужава риска, още повече че си инвитро. По - добре се застраховай, отколкото нещо неппиятно да се случи. Иначе за цена на серклаж дори и на регистратура ще ти го кажат.
Виж целия пост
# 341
Как сте, момичета  Hug
Моята сага  Laughing върви към своя край най-сетне. На 20.09. се очертава да ми е трансфера, ще ползваме нашите две ембриончета само. При евентуален неуспех, следващият път ще го мислим.
Та добавихме една торба лекарства към сегашните /не че те са по-малко  Laughing/ и чакаме.
В понеделник пак съм при доки, не мога без този човек значи  Crazy, ама кефи си ме и това е.
Та исках да попитам нормално ли е в понеделник лигавицата ми да е 9.8 мм, а днес да е 10.2 мм ?
Добре ли нараства ?
Шефче, какво става с вас ? Прочетох те в темата за ЦАР, ако ти се говори по въпроса, разбира се  Hug
Много се радвам Жанка за тебе.Стискам палчета както на ръцете така и на краката.Убедена съм че всичко ще мине добре.Късмет на всички момичета.Аз чакам да ми се обадят от фонда и аз да почвам едно по едно.
Виж целия пост
# 342
Благодаря ти  Hug
Айде утре съм на трансфер най-накрая  Party
Виж целия пост
# 343
Здравейте момичета кокичета.Да ви кажа ,че днес съм много щастлива.Преди полови час ми се обадиха от фонда на 6 октомври да отида да си взема документа.Направо се чувствам като на седмото небе.Прегръщам ви и ви целувам. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 344
Благодаря ти  Hug
Айде утре съм на трансфер най-накрая  Party
Жане, успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия