Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 53

  • 78 312
  • 739
# 675
Точно такива са, и моето мненеи е същото Peace Даже да се наложи вливка на имуноглобулин, пак няма там да го правя, а ще отида в Малинов, тъкмо Киовиг е по-евтин от Октагам  Mr. Green
Виж целия пост
# 676
Таричка, на мен така ако ми бяха говорили направо щях да отида в Малинов. Пфуу, ядосах се, за какви се мислят тия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 677
Момичета с положителен тест съм след инсеминация. Инсеминацията ми беше направена от сестра в клиниката, което много ме учуди. Съответно сестрата ми изписа и терапия след инсеминацията. Час за преглед ми дадоха чак за 02.08. когато ще са минали повече от 3 седмици от закъснението.Предполагам, че лекарите са в отпуск и затова, но се чудя дали има възможност за преглед при друг гинеколог от клиниката.Може ли да ми препоръчате някой гинеколог?
Виж целия пост
# 678
на мен ми казаха, че трябва да го пия и след пол. тест евентуално до третия месец. Аз го пих само 10 дни, после го спрях и имах биохимична. Но това в моя случай, де.

А от къде можеш да си сигурна че спирането на Медрола е причината за биохимичната?

Няма как да съм сигурна. Така ми каза доктора...Не исках да съм постоянно на медрол и затова смених клиниката.
Виж целия пост
# 679
Момичета с положителен тест съм след инсеминация. Инсеминацията ми беше направена от сестра в клиниката, което много ме учуди. Съответно сестрата ми изписа и терапия след инсеминацията. Час за преглед ми дадоха чак за 02.08. когато ще са минали повече от 3 седмици от закъснението.Предполагам, че лекарите са в отпуск и затова, но се чудя дали има възможност за преглед при друг гинеколог от клиниката.Може ли да ми препоръчате някой гинеколог?

Инсеминациите вече се правят и от акушерките. От около 3-4 месеца.
Повечето лекари излизат от утре в отпуска, но някои ще поемат смени. На 02.08. ще бъде доктор Цветков. Вероятно той ще те прегледа.
Поздравления за положителния тест! Ако нещо те притеснява винаги можеш да звъннеш на спешния.
Виж целия пост
# 680
На 02.08 д-р Цветков ще прави и пункции.
Виж целия пост
# 681
Няма как да съм сигурна. Така ми каза доктора...Не исках да съм постоянно на медрол и затова смених клиниката.

Тери, в другата клиника вместо медрол дават преднизолон Ф - също кортикостероид, също с ужасна листовка  Wink
Виж целия пост
# 682
Е, то медролът е преднизолон Mr. Green
Виж целия пост
# 683
И в Турция съм чела, че предписват преднизолон, но с друго търговско име.
Виж целия пост
# 684
На мен не ми го изписаха  Thinking
Виж целия пост
# 685
При ранни седмици няма проблем да се ползва за кратко.
Виж целия пост
# 686
Е, то медролът е преднизолон Mr. Green

Хич не ги разбирам, само знам, че там трябваше да пия "Преднизолон Ф" и че е кортикостероид... т.е. исках да кажа на Тери, че тази практика я има (почти) навсякъде, или поне и там, където се премести


Ами аз имам 3 стинмулирани опита, стигнали до трансфер - и при трите имах назначен. При канселирания не помня каква беше ситуацията, но тогава приемах само Летрозол като хормони. Последният ми опит с Преднизолон Ф беше през ноември.
Виж целия пост
# 687
Боже, защо се държат така newsm78 направо съм учудена. При мен само в началото беше по-тегаво да комуникирам с имуноложките..Еее
Виж целия пост
# 688
Магнетична, на мен освен хормони, МБ, Васерман и плазми, друго не ми бяха изследвали там, даже ЦС нямах Mr. Green
Виж целия пост
# 689
Боже, защо се държат така newsm78 направо съм учудена. При мен само в началото беше по-тегаво да комуникирам с имуноложките..Еее
Аз имам обяснение, но възпитанието ми на дама, а и правилата на форума не ми позволяват да го напиша  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия