Черешката на тортата - сезон 7, тема 2

  • 396 816
  • 3 158
# 225
И аз нямам никакви предубеждения затова, че е циганка или чалгаджийка. Даже мисля пее добре. И хубаво сготви.
Обаче като човек ми е неприятна, който е гледал ББ знае как се държеше, все неоправдана, все я дискриминирали и т.н.

+ 1
Ястията й ми харесаха и явно се получиха добре.

Сотиров е много смешен с даването на ниски оценки. Прилича ми на Найден, който спечели именно по такъв нечестен начин.
Виж целия пост
# 226
Трябва и Манчев да дава някаква оценка, за менюто например и така да изравни нечестните оценки.
Виж целия пост
# 227
Не догледах края, колко точки дадоха на Бона?
Виж целия пост
# 228
38
Виж целия пост
# 229
На коментарите за безобразното закъснение във ФБ, Бони е написала " Да не забравяме, че това е реалити предаване и закъснението може да е по технически причини!"
Виж целия пост
# 230
И аз нямам предубеждения заради произхода. Дори напротив, точно затова съм склонна да й простя и приказването в повече, и претенциите, и някои кусури. Постигнала е много. Постигнала го е с талант, работа, желание и упоритост.
Абсолютно споделям!  Peace
И аз така мисля.
А като се има предвид от къде е тръгнала, направо си е екстра жената.
Много повече ме дразнят Дамян с неговите тънки опити за интрижки, и Сотиров, със стратегията му за ниски оценки.
Виж целия пост
# 231
Трябва и Манчев да дава някаква оценка, за менюто например и така да изравни нечестните оценки.
Peace
Виж целия пост
# 232
Аз пък не толерирам подобно поведение без значение от кого е - циганин, българин, африканец и пр. Познавам цигани, които не са никак известни, но пък не са и никак прости. Точно, защото Бонка е успяла по някакъв начин, общувала е с известни хора, би трябвало да знае как да се държи сред хора и пред камера. Само защото е известна циганка да ѝ се радвам на простотията, няма как да стане. Stop
Виж целия пост
# 233
На коментарите за безобразното закъснение във ФБ, Бони е написала " Да не забравяме, че това е реалити предаване и закъснението може да е по технически причини!"

Да, по технически причини...ама ако беше така, защо Весела точно на Бонка взе да се цупи, а не на екипа на предаването? newsm78
Виж целия пост
# 234
Аз пък не толерирам подобно поведение без значение от кого е - циганин, българин, африканец и пр. Познавам цигани, които не са никак известни, но пък не са и никак прости. Точно, защото Бонка е успяла по някакъв начин, общувала е с известни хора, би трябвало да знае как да се държи сред хора и пред камера. Само защото е известна циганка да ѝ се радвам на простотията, няма как да стане. Stop

Абсолютно!  Peace
Виж целия пост
# 235
Аз не виждам какви са точно постиженията на Бони. Пее по кръчми и има връзки с разни съмнителни типове, но ок.
Виж целия пост
# 236
Аз не виждам какви са точно постиженията на Бони. Пее по кръчми и има връзки с разни съмнителни типове, но ок.
Както и каза и ДЖ Дамян, направила си стая, кухня и антре////това за постиженията и/.
Виж целия пост
# 237
Аз не виждам какви са точно постиженията на Бони. Пее по кръчми и има връзки с разни съмнителни типове, но ок.
Както и каза и ДЖ Дамян, направила си стая, кухня и антре////това за постиженията и/.
Ееее, тва вече е грозно....  Naughty   Всеки е направил, каквото може! Не ми е приятна, но и това е постижение за сама жена с дете!  newsm12
Виж целия пост
# 238
На Дамян елека му е в тон с покривката Laughing
Виж целия пост
# 239
Масата е украсена блестящо. Изисква вечерни тоалети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия