Черешката на тортата - сезон 7, тема 2

  • 396 810
  • 3 158
# 210
Бонка решила да отговори на абсолютно всички коментари за нея във фб страницата на Черешката.

Но отговаря само на постовете, където я хвалят  Laughing

Много ясно. Laughing Бонка е на принципа "щом не ме харесваш, значи ми завиждаш".
Много е дразнеща и нагла.
Виж целия пост
# 211
И какво да отговори?
Виж целия пост
# 212
Мен пък Бони не ме издразни. Добре се справи жената, а коментаторът каза, че подготовката на масата се е забавила много, а не готвенето.
Виж целия пост
# 213
Е, как може да се забави 2 часа за подреждане на маса... за 5 души. Не беше досготвила.
Или това, или сценарий, ама по сценарий Весела така добре да се въси и да не й стане смешно, че накрая и сълзи чак...

Тая вечер ще го видим Дамян компетенцията какво ще сготви и накрая плакета за деЦките сандвичи на Ники, живи и здрави! Wink
Виж целия пост
# 214
Добре де, някой потвърди ли, че два часа са чакали? Според мен това беше казано (два часа и половина) ей така, едно към гьотере, както казваме "от 100 часа те чакам"! Не вярвам да са чакали долу два часа!  Naughty
И на мен ми хареса представянето на Бони, повече от всеки един и от миналаа седмица ми хареса. Но аз нямам предубеждения нито заради това, че е циганка, нито че е чалгаджийка!
Виж целия пост
# 215
И аз нямам никакви предубеждения затова, че е циганка или чалгаджийка. Даже мисля пее добре. И хубаво сготви.
Обаче като човек ми е неприятна, който е гледал ББ знае как се държеше, все неоправдана, все я дискриминирали и т.н.
Виж целия пост
# 216
И аз нямам никакви предубеждения затова, че е циганка или чалгаджийка. Даже мисля пее добре. И хубаво сготви.
Обаче като човек ми е неприятна, който е гледал ББ знае как се държеше, все неоправдана, все я дискриминирали и т.н.

Да, Софи Маринова например също е циганка, също е малко простичка, но като нрав и поведение изобщо не е толкова неприятна като Бонка. 
Виж целия пост
# 217
А аз я помня от Вот на доверие, където постъпи много благородно спрямо един възрастен човек - на крачка от победата нарочно направи така, че да загуби, защото той имал повече нужда от тези пари от нея!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
На мен пък Софка ми е неприятна, толкова простодушно, наивно-глупава, че чак изнервяща.
Виж целия пост
# 219
На мен пък Софка ми е неприятна, толкова простодушно, наивно-глупава, че чак изнервяща.

Тя участвала ли е? Как така не са я поканили и нея
Виж целия пост
# 220
Някой от мъжете каза, че са чакали 1 час, Весела явно е закръглила Laughing, което пак не оправдава домакинята, разбира се.
А защо не ги е поканила, ами явно във формата не е разрешено. И друг път се е случвало домакинята да закъснява и гостите да пристигат гневни и на градус след дългото чакане в лимузината Wink

И аз нямам предубеждения заради произхода. Дори напротив, точно затова съм склонна да й простя и приказването в повече, и претенциите, и някои кусури. Постигнала е много. Постигнала го е с талант, работа, желание и упоритост.
Виж целия пост
# 221
И аз нямам предубеждения заради произхода. Дори напротив, точно затова съм склонна да й простя и приказването в повече, и претенциите, и някои кусури. Постигнала е много. Постигнала го е с талант, работа, желание и упоритост.
Абсолютно споделям!  Peace
Виж целия пост
# 222
На мен пък Софка ми е неприятна, толкова простодушно, наивно-глупава, че чак изнервяща.

Е, аз пък не си падам по войнстващата простотия - та по-добре наивен и добродушен простак, отколкото тъп и нахален гьонсурат като Бонка.  Peace  

На мен Софка понякога дори ми е забавна с изцепките си, докато Бона не може да ме зарадва с нищо.  И това няма общо с етноса ѝ - Екимова ме дразнеше също толкова.
Виж целия пост
# 223
Бони се справи чудесно, за разлика от сценаристите. Мнооого си личеше, че е сценарий цупенето на Весела. В лимузината точно тя се опита да оправдае евентуално закъснение, а после потънала в букли и рокля стил Шърли Темпъл се нацупи. Весе, загуби ме като почитател, човек трябва да е по-широко скроен, не си такава звезда, че да не "чакаш". Ако е сценарий, не приемай друг път такава роля .
И друг път е имало закъснения в Черешката и не чакат на дъжд и вятър, има лимузина. Или лимузината само ги стоварва на адреса и после чакат, а като свърши всеки се спасява индивидуално? 
Чудесно жилище , добро меню , сръчна домакиня. И пак същото - изми и подсуши си ръцете  и ...си опъна косата Joy
Ники Сотиров направо скочи в категорията " самомнителни, арт-завистници". Да хвалиш телешкото , домакинята и да и дадеш по ниска оценка от 10-ка??? Ма така е, да завиеш прошуто около гризина е къде, къде по трудно. И как намекна за "нейния етнос", тънко го прокара, уж като хвалба.
Хубав глас има Бони, плътен, оправна жена е ама .... характерчето е кофти.  Но за домакиня беше най-доброто до сега. Разбира се, не може да надмине гризините, но браво !!!
Виж целия пост
# 224
Когато се качваха в лимузината, ако не греша, някой спомена, че са подранили. Тъй че Бони може би не е изцяло виновна за закъснението си . И гостите са  избързали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия