Перилни препарати и омекотители – 39

  • 83 839
  • 729
# 75
Отваряла съм го, нищо няма, или аз не виждам. Но седми чифт вече...
Виж целия пост
# 76
За какви чорапи става дума-за тънките, найлоновите ли? Щото някак не мога да си представя памучни чорапи да чезнат newsm78

Старата пералня ми беше засмукала така един такъв найлонов тънък чорап и една презрамка на сутиен...като я разглобявахме, ги намерихме Laughing
Черни мъжки чорапи, не хавлиени.
Виж целия пост
# 77
Абсурд да чезнат такива неща...незнам, но ми се струва невъзможно това. Да не се губят преди пералнята или след нея нещо...пътят им следиш ли го изкъсо? Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Абе има перални, които "ядат"  Laughing но чак за такава лакомия ни бях чувала  Joy
Аристонката ми гълташе стотинките, веднъж глътна огромна метална емблема от дънки, открихме я след години, така и не успях да убедя ММ, че пералнята е виновна, повтаряше само, че е абсурд да глътне такова огромно парче  Crazy
ЛГто изплюва всички стотитинки в гуменото уплътнение на люка (не знам какво ги правя тия монети, уж все проверявам, а веднъж седмично задължително препирам някоя  Sick)
На майка ми Индезитът е гълтал памучни чорапи, затова знам, че не е невъзможно, ама 7 подред  newsm78
Vion, задължително бръкни колкото можеш по-дълбоко във филтъра и провери. Ако намериш няколко сгушени братчета, значи пералнята ти е гладна. Ако няма нищо - навярно все пак се губят другаде. Просто не си представям помпата да успее да изпомпа чорап в тръбата към канала.
Виж целия пост
# 79
Аз затова си пера чорапите като чифт, един в друг - включително и вълнените - направо ми олекна, откакто започнах да го правя.
Виж целия пост
# 80
Три автоматични перални съм ползвала от три различни марки, такова нещо не ми се е случвало. Явно съм подала на машини.
Виж целия пост
# 81
Здравейте,не съм спирала да ви чета,но рядко пиша.ММ както сменял маслото на колата си напръскал гащите и сложихме на петната Тест(помислих,че нали е масло,а теста се справя с мазни петна)Да,ама не,не се изпира.Търках ги и със сапун за петна,пак нищо.Дали не трябваше с обезмаслител още в началото(както той самия си предложи,но аз нали уж съм по-веща и не го послушах).Та сега се чудя има ли изпиране,или вече са фиксирани петната?Помагайте!   newsm78
Виж целия пост
# 82
И аз взех от праха на ДМ за бяло, пуснах една пералня доволна съм. Бебешкия също ми хареса. Нооооо, този за цветно не се разтваря и не се разтваря. Сутринта сложих 40 мл. и пак остана част в чекмеджето   ooooh!
Tanya, и аз купих ДМ-ския прах за цветно и при нас остава малко в чекмеджето. Както и ми е оставал преди един Тайд. Затова за мен изводът е, че зависи от самият прах и самата пералня. С други прахове не остава нищо. Иначе съм доволна и аз от ДМ-ския прах - има приятна миризма и пере добре. Ще купя и за бяло по-натам.
PPP, не съм прала дрехи с петна от латекс, но той нали си е водоразтворим. Трудно ли се пере?
Виж целия пост
# 83
Здравейте, моля препоръчайте ми препарат против петна. Днес ми пристигна една блуза. Пробвах я и уж я огледах. Сложих я за пране и като я извадих има едни червени следи отпред. Бях яла че р еши преди да простирам и уж си бях изплакнала ръцете след това... дали е от черешите, или е така са ми я изпратили блузата, не мога да кажа. Факт е, че другите дрехи прани с блузата са си чисти и бели. Петното не мръдна с веро, нито с персил с колд займ...
Виж целия пост
# 84
На мен череши ми се изпират. Да не е някое фабрично петно/дефект на плата?
Виж целия пост
# 85
Оф и аз така мисля...
Виж целия пост
# 86
Здравейте, моля препоръчайте ми препарат против петна. Днес ми пристигна една блуза. Пробвах я и уж я огледах. Сложих я за пране и като я извадих има едни червени следи отпред. Бях яла че р еши преди да простирам и уж си бях изплакнала ръцете след това... дали е от черешите, или е така са ми я изпратили блузата, не мога да кажа. Факт е, че другите дрехи прани с блузата са си чисти и бели. Петното не мръдна с веро, нито с персил с колд займ...
Ариел помогна за петна от череши на блуза на детето.
Виж целия пост
# 87
PPP, не съм прала дрехи с петна от латекс, но той нали си е водоразтворим. Трудно ли се пере?

По принцип е водоразтворим, но веднъж изсъхне ли, няма сваляне. А боксерките ги изпрах след 24 часа. В тая жега няма как да не е изсъхнал латекса върху тях.
Виж целия пост
# 88
Доволна съм от Ариел. Hug
Виж целия пост
# 89
Привет,
свърши ми Корала за черни дрехи и  трябва да купя отново гел за черни дрехи, но от стандартния внос. До сега само Корал съм използвала и моля да ми дадете препоръки към какво да се ориентирам за покупка (отивам в Кауфланд).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия