е добре дошла
Ама някои наблягане на нУмара щоТ не сме по русото


е добре дошла
Ама някои наблягане на нУмара щоТ не сме по русото



благодаря.
Много хубави гифчета от ВО. 



Обаче имат един проблем- госпожица учителката, която има уж невинно изражение, а всичко клюка на проекто свекървата си и самата свекърва. Последната, със сигурност, няма да иска да приеме Джансу до сина си. Първо защото е богаташка ( нищо, че Джансу не е виновна от какво тесто е, пък и личи, че всячески се старае да не го показва- не го иска ) и второ, защото е лъжкиня. За последното и аз съм против. Заплита се в лъжи, сама ще разруши нещата, които в момента гради. Най-малкото си намери приятелка, която лъже в очите, добре де- прикрива някои неща....

,
малко плахо влизам в темата защото не познавам актьорите , но изгледах първа серия на ВО ,а този трети Енгин
-красавец в турското кино ме грабна от раз.
Благодаря на момичетата превели серията.
радвам се, че се присъедини към темата.
Надявам се сериалът да те вдъхнови да пишеш по-често.


обичам романтични истории в които се дава шанс на не непременно богопомазаните .





Да, участвал е в КВФ като Селим!


не Енгинчо
Препоръчани теми