~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~ Хазар и Енгин ~~ Демет и Фуркан

  • 151 220
  • 736
# 690
Намерих еп.9 на ВО преведена и тук  Mr. Green
https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239378%2Fpl_wall_-113691288

Благодарности на екипа  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 691


  Здравейте момичета Hug


Не пиша често , но с голямо удоволствие гледам ВО. Разтоварва ме  , а за мен това е целта на един сериал Flutter

 И за мен двойката  Едже /Мерт ще пеодолее    по- лесно проблемите около лъжата И двамата са по- на земята някак .

  Колажът  на Свети bouquet е супер!
Много ми харесват тези двамата



Включва всичко!Влюбения Керем, щастливата Джансу, и привличането  помежду им.


Виж целия пост
# 692
ВИСШЕ ОБЩЕСТВО ЕП.10 ТРЕЙЛЪР2 БГ.СУБ.
http://www.vbox7.com/play:a9934c3ea4
https://www.youtube.com/watch?v=r1kpziJhXeQ

ЛЮБОВТА НЕ РАЗБИРА ОТ ДУМИ ЕП.8 БГ.СУБ 1/2
http://www.vbox7.com/play:0c007f0968
Приятна вечер на всички от мен.
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост
# 693
ВИСШЕ ОБЩЕСТВО ЕП.10 ТРЕЙЛЪР2 БГ.СУБ.
http://www.vbox7.com/play:a9934c3ea4
https://www.youtube.com/watch?v=r1kpziJhXeQ

ЛЮБОВТА НЕ РАЗБИРА ОТ ДУМИ ЕП.8 БГ.СУБ 1/2
http://www.vbox7.com/play:0c007f0968
Приятна вечер на всички от мен.
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts
благодаря за превода bouquet
Виж целия пост
# 694

 
   Гери newsm51 наистина си невероятна !
В отпускарски период да си точен и професионален е голяма работа .Благодаря ти за  трея Heart Eyes
Виж целия пост
# 695
Много тежка серия предстои за нашето момче - Джансу си тръгва, с Мерт се скарват, с баща си също има конфликт  ooooh!
Виж целия пост
# 696
Много тежка серия предстои за нашето момче - Джансу си тръгва, с Мерт се скарват, с баща си също има конфликт  ooooh!
нещата трябва отново трябва да се объркат, че още 10 серии да ги подреждат Whistling
Виж целия пост
# 697
И Джан не стои със скръстени ръце. Той и сестра му в надпревара за по-добър интелект.
Виж целия пост
# 698


  А този Джан макар и да ми е симпатичен имам чувството , че или се друса или си пийва.


Често е неадекватен с Кака си пфууууууууууууу

А Мерт е невероятен чаровник   Hug


Виж целия пост
# 699


  А този Джан макар и да ми е симпатичен имам чувството , че или се друса или си пийва.


Често е неадекватен с Кака си пфууууууууууууу

Скрит текст:
А Мерт е невероятен чаровник   Hug


и защо си мислят, че брадясали са по чаровни Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 700
 Hug Hug Hug


Епизода онлайн https://yadi.sk/i/wp5keTRAuQo5G

Като торент https://mega.nz/#!hBMnHRZZ!yLq92MgSTUraom8wo4bV-B0Ed4NHegwooVnxMYRwaXY



Виж целия пост
# 701
Момичета, изгледах ЛНРД.. Сууупер интересен ми е, направо  Shocked Shocked Shocked Мерси за превода, изгледах другата част на руско-турски, ама направо.. ако имаше 30 епизода щях да ги изгледам за 1 ден 100%
Виж целия пост
# 702
Hug Hug Hug


Епизода онлайн https://yadi.sk/i/wp5keTRAuQo5G

Като торент https://mega.nz/#!hBMnHRZZ!yLq92MgSTUraom8wo4bV-B0Ed4NHegwooVnxMYRwaXY





 bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 703
g_georgieva08

  за превода на Но 309

 и да споделя новината,че последния епизод за Но 309-ще е 13

http://dizihabersitesi.com/no-309-final-mi-yapiyor-ne-zaman-fina … inal-yapiyor.html
 ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green
 нещо критикуват сценария,че историята започнала с алкохол-олмаз Mr. Green и зрителя губел интерес към нея,а и за сряда имало силна конкуренция.
  То това за сряда е от ясно, по-ясно Peace PeaceРазбираемо е,че Фарук Тургут не му се разправя с канала за приходи от реклами, за точно този ден,ама що така с алкохола Joy Joy Joy Joy Wink Wink
   Като гледах рейтингите..на драгия зрител това не му пречеше Wink Wink,но май цензурата не спи Thinking Crossing Arms
  Интересно ми е кой ще рискува да си пусне сериала по Фокса в сряда  Joy Joy то и за другите важи това де,че гледаните неща се завръщат.
   Мисля,че вече са завършили със снимките и екипа се е разпръснал да си почива  newsm78 newsm78 В това число и Фуки  Wink Wink Wink Дано наистина стане едно добре завършено сериалче  Praynig Praynig
Виж целия пост
# 704
Скрит текст:
g_georgieva08

  за превода на Но 309

 и да споделя новината,че последния епизод за Но 309-ще е 13

http://dizihabersitesi.com/no-309-final-mi-yapiyor-ne-zaman-fina … inal-yapiyor.html
 ooooh! ooooh! Mr. Green Mr. Green
 нещо критикуват сценария,че историята започнала с алкохол-олмаз Mr. Green и зрителя губел интерес към нея,а и за сряда имало силна конкуренция.
  То това за сряда е от ясно, по-ясно Peace PeaceРазбираемо е,че Фарук Тургут не му се разправя с канала за приходи от реклами, за точно този ден,ама що така с алкохола Joy Joy Joy Joy Wink Wink
   Като гледах рейтингите..на драгия зрител това не му пречеше Wink Wink,но май цензурата не спи Thinking Crossing Arms
  Интересно ми е кой ще рискува да си пусне сериала по Фокса в сряда  Joy Joy то и за другите важи това де,че гледаните неща се завръщат.
   Мисля,че вече са завършили със снимките и екипа се е разпръснал да си почива  newsm78 newsm78 В това число и Фуки  Wink Wink Wink Дано наистина стане едно добре завършено сериалче  Praynig Praynig
ако завършат с раждането на наследника и щастливите му родители за мен това е достатъчно.....на къде да я затягат тази история... Naughty
благодаря за превода newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия