PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 128 836
  • 759
# 165
Има нова бюти кутия Your Box на https://www.yourbox.bg Поръчах си я да видим с какво ще изненадат. Аз вече съм луд почитател на кутиите - изненади 😀 Очаквам сега тази. 😉😛 Ще споделя после отзиви.
Виж целия пост
# 166
И аз си поръчах новата кутия Your box.  Показаха вече, че ще има продукт на Манхатън и нещо за коса. Предполагам ще е много полезна. Simple Smile А и без това другите кутии май се поизчерпиха вече Confused... и тази е по-евтина. Ще изчакам и ще видя, но нямам търпение де Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 167
Good Box отново ми хареса. Да похваля тиквеното масло, което значително ми подобри напуканите устни само за ден. Утре ще го пробвам и върху косата.
Виж целия пост
# 168
Аз пък вече пробвах шампоана. Не е за моя тип коса, но ми хареса, изми добре и е деликатен.
Виж целия пост
# 169
И аз мисля да поръчам your box ,надявам се като за първа кутия да се постараят повече.
Виж целия пост
# 170
Дали ще разкрият някой продукт от Fullbox?
Виж целия пост
# 171
Доколкото съм забелязала разкриват продукт винаги на 1ви  Peace
Виж целия пост
# 172
Моята Your box дойде , и ми харесва ужасно много.
Мисля да я поръчвам и за в бъдеще , дано не я развалят и само пилотната да е била добра.
Ако на някой му е интересно , качвам съдържанието и .

Скрит текст:
Съдържа -
Avene  - мицеларен лосион за лице  - 100мл / пълноразмерен - цена 10.90лв
I Love - масло за тяло 200мл / пълноразмерен - цена 11.50лв
Manhattan multi effect сенки за очи / пълноразмерен - цена 8.20 лв
Thalloderma вазелин за устни / пълноразмерен продукт 20 мл- цена 2.90лв
Kneipp БИО олио за тяло - ние имаме саше / пълноразмерен продукт е 100 мл- цена 15.90лв
Kardashian Beauyti  подхранващо масло за коса - / пълноразмерен продукт / ние имаме опаковката от 15 мл на цена от 7 лв , а 89 мл е - цена 49лв
Equilibra билков чай за красива фигура - 1 бр. - / пълноразмерен продукт 15бр- цена 5.30лв

Обща стойност около 40.50 лв / цена на кутията 18 лв без доставка
 
Виж целия пост
# 173
GOOD Box ,пристигна ли при вас вече ?
Виж целия пост
# 174
Никой ли не поръча на Пинкс специалната кутия?
Виж целия пост
# 175
Здравейте, момичета, раздвижвам темата - попаднах на реклама на нова кутия - https://myfullbox.com/
Струва ми се интересно, особено заради DHC олиото, обаче имам съмнения дали са оригинални.
Някой поръчвал ли е?  Peace
Виж целия пост
# 176
Здравейте, момичета, раздвижвам темата - попаднах на реклама на нова кутия - https://myfullbox.com/
Струва ми се интересно, особено заради DHC олиото, обаче имам съмнения дали са оригинални.
Някой поръчвал ли е?  Peace

Има нова бюти кутия на хоризонта Full Box, поръчах си я от любопитство.
За момента съм 50:50 дали ми харесва, качих снимки, ако искате да видите какво съдържа
https://ecocosmetics.blogspot.bg/2017/04/full-box-april-2017.html
------------------------------------------------------------------------------------------
Страхотна кутия Full Box този месец Love , но не ми остана време да снимам,
ето тук обаче има снимки:
http://worldoflorraine.blogspot.bg/2017/05/fullbox.html?spref=fb
Виж целия пост
# 177
Здравейте, момичета, раздвижвам темата - попаднах на реклама на нова кутия - https://myfullbox.com/
Струва ми се интересно, особено заради DHC олиото, обаче имам съмнения дали са оригинални.
Някой поръчвал ли е?  Peace

Има нова бюти кутия на хоризонта Full Box, поръчах си я от любопитство.
За момента съм 50:50 дали ми харесва, качих снимки, ако искате да видите какво съдържа
https://ecocosmetics.blogspot.bg/2017/04/full-box-april-2017.html
------------------------------------------------------------------------------------------
Страхотна кутия Full Box този месец Love , но не ми остана време да снимам,
ето тук обаче има снимки:
http://worldoflorraine.blogspot.bg/2017/05/fullbox.html?spref=fb

Тази много скъпа ми се струва , предвид пълнежа и .
Тази която споделих Your BOX е за сега мисля ,че е на най нормалната цена , аз се абонирах за 6м и ми излиза по 12 лв на месец кутията , 30 лв не ми се дават на месец, след опита ми с БГ кутиите и бързото им разваляне и запълване със сашета във времето . А и някак 30 лв за няколко еднообразни продукта на Лавера и еднотипни продукти , не ме грабнаха мен лично  .
Виж целия пост
# 178
DHC олиото си е абсолютно оригинално, имам пълноразмерно - всички кодове си проверявам и си излизат (ако това е критерии за оригиналност).
Иначе моето мнение е, че единствено FullBox си заслужава в момента сред българските кутиите (Лавера имаше само в първата кутия, заедно с гланц на Ести Лаудер и други продукти - в никакъв случай не са еднотипни). Предлагат марки, които не са много познати в България - това само по себе си си заслужава покупката... Аз не мога да проумея защо да купувам нещо, което го има във всяка аптека или магазин - Авен, Манхатън...
Виж целия пост
# 179
Няма смисъл да спорите, всеки има различен вкус и си определя сам  Peace

Следя всички бг-кутии (и доста чужди), но напоследък никоя не може да ме накара да я поръчам.Новите две кутии имат по някой интересен продукт, но не цялата кутия.
Последното луксозно издание на Пинкс е пълно разочарование като гледам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия