PrettyBox & Pinks Beauty Box & Good Box - 8

  • 128 832
  • 759
# 585
Може ли повече информация за кутията ?
Виж целия пост
# 586
Някой да е получил Bellebox?

Здравейте,

Току що я получих и съм разочарована. Ето какво съдържа:

1. Eylure Fleur de Force Brow Palette, Medium
2. L'oreal Color Riche Gold Obsession Lipstick Rouge Gold Obsession
3. Maybeline Master Precise Curvy Eyliner, o1 black
4. Max Factor Excess Shimmer Eyeshadow, 30 Onix
5. Sinful Colors by Kylie Jenner Nail Polish



Виж целия пост
# 587
А от къде я поръчвате и на каква цена ?
Виж целия пост
# 588
Някой да е получил Bellebox?

Здравейте,

Току що я получих и съм разочарована. Ето какво съдържа:

1. Eylure Fleur de Force Brow Palette, Medium
2. L'oreal Color Riche Gold Obsession Lipstick Rouge Gold Obsession
3. Maybeline Master Precise Curvy Eyliner, o1 black
4. Max Factor Excess Shimmer Eyeshadow, 30 Onix
5. Sinful Colors by Kylie Jenner Nail Polish




Благодаря!
Съгласна съм.
Виж целия пост
# 589
Поръчах Юлската кутия... Представянето в Инстраграм изглеждаше много добре , но изглежда разочароващо.. Тук нещата струват не повече от 30лв..
Какво мислите за кутиите Pick’n dazzle?
Виж целия пост
# 590

Какво мислите за кутиите Pick’n dazzle?
https://youtu.be/kYNVSc1SsoA - тук мацката е доволна, но е поръчала кутията от 100 лв. Мен ме спира цената.
Виж целия пост
# 591
А от къде я поръчвате и на каква цена ?

От Instagram акаунта им, 19 лв е цената
Виж целия пост
# 592
N_A_N , аз също не бих дала 100лв. Изгледах клипа и продуктите са наистина хубави, но се чудя тази за 35лв дали ще си заслужава както скъпата.
Виж целия пост
# 593
N_A_N , аз също не бих дала 100лв. Изгледах клипа и продуктите са наистина хубави, но се чудя тази за 35лв дали ще си заслужава както скъпата.

Погледни постовете ми по-напред в темата, споделяла съм снимки и мнения за кутиите. Аз си бях поръчала 6-месечен абонамент за кутията им от 35 лв., като ми остава още един месец. Като цяло съм доволна, съобразяват се с предпочитанията ми, бях им казала какви продукти не искам, защото съм претрупана с тях. Продуктите не са лоши за цената си. На този етап не мисля да си подновявам абонамента, тъй като ми станаха твърде много кутиите и продуктите, но на по-късен етап бих си я поръчала отново.

Тази новата кутия е пълно разочарование, не бих си поръчала.
Виж целия пост
# 594


Разкритата марка на Good Box за юни месец.
Ако е душ гел или лосион за тяло / шампоан, се отказвам от кутията.
Виж целия пост
# 595
Ако е душ гел или лосион за тяло / шампоан, се отказвам от кутията.

И аз съм се зарекла да го направя при това положение!
Виж целия пост
# 596
Защо бихте се отказали?
Душ гелове и шампоани се ползват ежедневно и много бързо свършват.
От всички кутии в България,единствената която ми изглежда интересна е Гуудбокс.

А Пинкс още ли ги има?
Виж целия пост
# 597
Има ги все още Пинкс мисля.

Писнало ми е от душ-гелове, шампоани и лосиони/масла за тяло, вярно, че са ежедневни продукти, но в даден момент става твърде еднообразно, поне за мен. Колкото и бързо да ми свършват, имам запас за поне година напред, особено от душ-гелове...
Виж целия пост
# 598
Освен това, остава впечатление, че т.к. са по-еврини продукти, се опитват да "пробутат" неща с по-ниска стойност.
Виж целия пост
# 599
Good box ми е разочарование. Слънчевия шампоан - никога повече, отврат! Безалкохолната напитка... майко мила. И то не е моето. Слънцезащитния продукт от лятното издание не ми хареса, мирише много неприятно, чак ми е неудобно да споделя, че бременната ми приятелка повърна заради него....
За сега my full box са ми фаворити.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия