Лидл 86

  • 140 758
  • 754
# 300
Благодаря , че вчера една служителка ме прати да търся около сладоледа и замразените пици . И тя толко е знаела .

И там има, но е замразена. Simple Smile При корите за баница е охладена.
Виж целия пост
# 301
Може ли да ми кажете каква е разликата Rolling Eyes и само един вид лазаня ли има newsm78
Виж целия пост
# 302
От асортимента на Лидл, мога да похваля марката "Pillos", по- специално кондензираното мляко и сметаната за разбиване. Идеални продукти са за приготвянето на кремове за торта.

Оттам винаги си купувам пъстърва, на промоция, също съм доволна от качеството й.

Друг е въпросът с телешкото им месо, което е с произход Холандия или Франция.Въпреки уверението от етикета, че е от млади телета, обикновено срещам трудност със сваряването на месото на парчета, а каймата остава във вида както съм я пуснала в съда за готвене.
Виж целия пост
# 303
Купих пижама и аз. С един надупен, спящ котарак и долница в бяло и синьо. И млечна царевица взех за по 59ст. кочана. В момента я варя.
Виж целия пост
# 304
Аз издирвам баланс колелото с две гуми. Моят младеж е на 3,6 год. и ми наду главата, че иска колело. Чудим се дали да е баланс, или с педали и помощни гуми .... Сякаш ми се иска да е баланс ....
Помня, че го пускаха, може би наистина преди 2-3 год. и от тогава не се е появявало.....
Баланс байк със сигурност имаше тази година - някъде началото на пролетта, ако не ме лъже паметта newsm78 Мисля че дванайска беше - синьо с ръчна спирачка Peace
Видях го и се обадих на колежка, която чакаше да го пуснат, та съм сигурна Peace
Виж целия пост
# 305
. И млечна царевица взех за по 59ст. кочана. В момента я варя.
Кажи после как е царевицата, бързо ли се вари, вкусна ли е.  Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Може ли да ми кажете каква е разликата Rolling Eyes и само един вид лазаня ли има newsm78

Охладената е само 1 вид. За мен е средна хубост. Мъжът ми я харесва и лазанята ме спасява в трудни моменти - за половин час е готова. Аз я ям, но без да съм във възторг от нея. Замразена никога не съм купувала, но според споделените в темата мнения, май охладената е по-добра. Колкото за разликите, при различни производители със сигурност са с различен вкус, дори само заради използваните подправки. Освен това охладената е 1 кг, а замразената май е 2 кг. (или поне аз такава съм виждала). Поне за мен 2 кг. в една тавичка са прекалено голямо количество и затова не съм купувала за проба.
Виж целия пост
# 307
Много благодаря Таня bouquet
Виж целия пост
# 308
Аз издирвам баланс колелото с две гуми. Моят младеж е на 3,6 год. и ми наду главата, че иска колело. Чудим се дали да е баланс, или с педали и помощни гуми .... Сякаш ми се иска да е баланс ....
Помня, че го пускаха, може би наистина преди 2-3 год. и от тогава не се е появявало.....
Баланс байк със сигурност имаше тази година - някъде началото на пролетта, ако не ме лъже паметта newsm78 Мисля че дванайска беше - синьо с ръчна спирачка Peace
Видях го и се обадих на колежка, която чакаше да го пуснат, та съм сигурна Peace


Eeee жалко .... Изтървала съм ги. Ще търсим друг вариант!
Виж целия пост
# 309

Охладената ще е намалена от петък до неделя - http://www.lidl.bg/bg/Svejo-4881.htm
Виж целия пост
# 310
Днес се разходих до магазина да поогледам ориенталските неща.

Взех хумус ,сусам.тахан, чай от ябълка и смокиня-ухае божествено Crazy.Някой беше похвалил топеното сирене ,бомбичката ,взех оранжевото.Вкусно е ,с препечена филийка Peace 

 Взех и мляно кафе Голд,какво ще кажете за него. Не съм взимала досега ,има леко кисел вкус,усещам по миризмата.
Пижами имаше доволно колиество.
Виж целия пост
# 311
Момичета по коледа ми се счупи старият миксер .Как е миксера от лидл като мощност? Дрънка ли трака силно при разбиване?къде се пъха приставката за пасатора защото не ми става ястно от снимката.
Последно да ви се оплача , че пресичайки на пешеходната пътека за лидл млада шофьорка щеше да ни блъстне със дъщеря ми днес.Каза ми , че не ме видяля посред бял слънчев ден.А не съм от дребните нито от слабите.
Нил Дисп. Защо ме зариби с тези летни пижамки ? Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 312
. И млечна царевица взех за по 59ст. кочана. В момента я варя.
Кажи после как е царевицата, бързо ли се вари, вкусна ли е.  Simple Smile

Вкyсна е царевицата, но на табелката пишеше "ранна царевица", което за мен означава, че е млечна. Но не е млечна. Сварих я така: на дъното на голяма тенджера наредих листа от царевицата, а после наредих кочаните нагъсто, за да се съберат всичките. Отгоре наредих още листа, върхy които сложих порцеланова чиния с дъното нагоре, и налях вода колкото да се покрие царевицата с листата. И после капака, който махнах когато водата завря. След 30 минyти беше готова. Вкyсна е, много сме доволни и тримата, но очаквахме, че е млечна.
Виж целия пост
# 313
Аз пък царевичките ги правя обикновено по един доста по-бърз и по-лесен, пък и макар (за много хора) нездравословен начин - в микровълновата. 2 кочана както са си с листата, направо в чинията на фурната или пък в голяма чиния някаква, на пълна мощност около 9 минути. После вадиш, обелваш листата, солиш и ядеш помлясквайки Crazy

От тематичната седмица дегустирахме печения нахут и ябълковият чай. Нахутът този път е чудесен - добре изпечен, мек и не толкова опасен за зъбите като предишния печен, дето го бяха пускали преди, че и без сол - приказка! Ще взема поне още 2-3 пакета, да си имаме Embarassed Чаят е доста ароматен, но и киселее заради хибискуса и шипките, които явно не са малко. Хубав е горе-долу, но няма да взимам втора кутия.
Сдобих се и с мелничка за сол/пипер с 30% намаление, задето някой "добре възпитан" човечец я е отворил, свил си е 2 от батериите, попилял е нейде инструкциите и дотам. Още съм със смесени чувства, защото не съм я "накарала" засега да мели толкова ситно, колкото искам, но пък и нямам достатъчно пипер на зърна, за да я напълня повече и сега само дъното е леко покрито Embarassed
Виж целия пост
# 314
Ееее, ето, че чай забравих да кyпя. Нищо де, и yтре е ден! Напарфюмиран (изкyствен) ли е или е по-скоро истински?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия