Най-големият провал е Екатерина Климова. Много жалко, все пак актриса с име и така да се излага. Сдвиг по фазе, макар да не знам в какую сторону. Дали се звездее, дали гледа да се хареса на младия си съпруг, но явно е откачила на тема "колко съм хубава". Някъде срещнах коментар за нейната игра:
глазки вверх, глазки вниз, губки бантиком
За съжаление, това е.
Ако има любители на сериозното кино, мога да препоръчам Лейтенант. Съвсем нов, реж. и сц. Евгений Эпштейн. В гл. роля е Антон Левин. Участвал е и в сценария. Нищо не казва нета за него, дори рождената му дата не намерих.
За филма има противоречиви мнения. Мен ме вълнуват тези разкази за войната. Историята на младия лейтенант не може да остави никого равнодушен, а и добре се справя с ролята актьорът.
Има го с бг субтитри в avetorrents.