С какво ви дразнят свекървите- 66

  • 88 941
  • 793
# 675
Да не сте го пускали! Това пък ми е като хорър филм- двете баби на едно място с детето ми! Никога не бих го причинила на децата си!
Виж целия пост
# 676
За мен е достатъчно странно това с "ходещо, говорещо дете да "суче".  Явно , вече е нормално.  Скоро ще стане нормално и бабата да кърми. За мъже вече съм чувала.
А, не си в крак с модата, затова ти е странно!
Я, влез в темата за кърменето, да видиш каква гордост ги тресе мамите, кърмещи дърти магарета, дето по гаджета ще тръгнат вече!
Виж целия пост
# 677
Я, влез в темата за кърменето, да видиш каква гордост ги тресе мамите, кърмещи дърти магарета, дето по гаджета ще тръгнат вече!

Да ги тресе колкото искат. Техен си проблем. Аз само се моля, като одъртея хептен, да не ме тресне такова малоумие да си предлагам циците на де що има плачещо кърмаче.
Виж целия пост
# 678
Хи,хи!
Да не си луда, да вземе да ти се развали бюста! Mr. Green
Виж целия пост
# 679
А, дотогава гравитацията ще му е видяла сметката.  Та затова по-хуманно е да не плаша децата. Mr. Green
Виж целия пост
# 680
Ако е над 18годишно кърмачето, може.

Мен пак ме затресоха едни мисли - мама винаги е ок, свекървата - ужас. Аз като съм и мама и свекърва ще бъда?
Виж целия пост
# 681
И аз ще съм и свекърва, и тъща и си знам- снахата ще ме размята във форума, а зетят ще си купи пушка с оптичен мерник.  Mr. Green
Виж целия пост
# 682
И аз се притеснявам  що само свекървите лоши.
Но  овреме си спомням  какво съм мислила по въпроса.То  мама бе далеч и  не  е идвала,рядко сме ходила за кратко.Повече в началото.Та  и тук са младички и в началото.

Яд ме е колко съм наивна още,от позитивизъм  и  доверие  толкова пъти се лъжа.
Още не ми е минало  за близката ми.Снахата дето уж,как  разхвърля цяло семейство.А беше  време да идва и да я подкрепям,че добро  дете.Като не бях в нещата.Сега видях  и разбрах.Този прословут апартамент май  ще се продава.И аз да бях,нямаше да  и  го дам на тази.На  вид нормална ,като добре до имоти  -извънземна.Да страда и сина там,като не може да  държи жена си нормална.
Никой  не казва своите гафове , само в на другите зяпа с лупа.
За  това само свекървите виновни тук,но пък във форума не всичко е тема за свекърви.Има надежда.Да  не свършат нормалните хора надежда има.
Виж целия пост
# 683
По повод обличането да кажа - има хора, дето ги тресе ужас, детето да не го лъхне. Обаче, като си го дал да ти то гледат, е твърде нахално да се цупиш как го обличат, правят ти услуга, като не ти харесва, глей си го ти. Жената се бои да не се разболее, щото после ще има - тя го разболя.


Аз какво да кажа - свекърва ми я е страх от въздуха, и сина си е научила така, моята майка живее само на течение, аз у нея само зъзна. И двете са ми гледали детето и съм била толкова  благодарна,  че и наум нем идва да и оспорвам табиетите - все пак по два комплекта са отгледали успешно, отчуваха и моето.
Виж целия пост
# 684
Ако е над 18годишно кърмачето, може.

Мен пак ме затресоха едни мисли - мама винаги е ок, свекървата - ужас. Аз като съм и мама и свекърва ще бъда?
Не е верно, бе. Майка ми не е винаги ок, тя също си има кусури, ама ще оставя снаха ни да се включи тук да плюе по нея. Ни прави баници, способна е да сложи чорапи на детето на 30', беше си позволила да й подстриже косата, без да пита. Колко сме се карали, докато се разберем кое мнение тежи повече, въпросът е, че се разбрахме. На снахата ще дам едно рамо и ще скрия ножиците, като води племенниците, за всеки случай, де.
Виж целия пост
# 685
Никой не е казал, че свекървите са по-лоши. Но са по-налагащи се. Там е проблема. Къде сами, къде с помощта на мамин златен
Виж целия пост
# 686
И аз ще съм и свекърва, и тъща и си знам- снахата ще ме размята във форума, а зетят ще си купи пушка с оптичен мерник.  Mr. Green
Не е задължително, да ти кажа!
Зетьовете не са такива гадове като снахите. Mr. Green
Виж целия пост
# 687
Не знаех, че тъща и свекърва са две различни.
Виж целия пост
# 688
Не знаех, че тъща и свекърва са две различни.
Много неща не знаеш, но с времето ще се научиш.
Хапвай от мусаката на Мама за да пораснеш.
Виж целия пост
# 689
Не знаех, че тъща и свекърва са две различни.
Много неща не знаеш, но с времето ще се научиш.
Хапвай от мусаката на Мама за да пораснеш.
доста по научих тук. Добруджанки и поръчах, по рецепта от тук, да направи мамето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия