Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 390
Майката на Дани??? newsm78
Виж целия пост
# 391
Мисля, че май са за прослушването, за което имаше информация по - рано. За младо момиче със северен акцент, което ще има сцени с част от по-известния каст.

Виж целия пост
# 392
За Алиса Арин?!?!? Joy Joy
Виж целия пост
# 393
Трябва ни булка със замък за Тормунд (след като нямаме магнар на Тенн). Любимата ми сватба пропуснаха, а е много важна като символ на промяната в Севера- Р'хлорска сватба и дивак за лорд.  superuu
Замъка на Болтън е свободен. Whistling
Виж целия пост
# 394
Замъка на Болтън е свободен. Whistling

Е как ще е свободен? Вдовицата на Рамзи е още жива. Mr. Green
Виж целия пост
# 395
Замъка на Болтън е свободен. Whistling

Е как ще е свободен? Вдовицата на Рамзи е още жива. Mr. Green

Ха-ха! Вярно, но ми харесва! Laughing
И Мелисандра я изгониха, явно сватба няма да има.
Виж целия пост
# 396
Алиса Арин ли казах .... имах предвид Алис ... Карстарк, а другото момиче сигурно е от Мандърли.
Кандидат вълчиците на Джон.
Джейн Пули за Тормунд?!?! Дайте му да диша на това момиче... Joy
Виж целия пост
# 397
На мен са ми младички тези момичета за Джон/Кит/ - за книгата би било окей, ама в сериала трябва да ги изберат по - големи. Първата ми мисъл за тези русичките беше Вал, но знам че няма как да стане на този етап.
Виж целия пост
# 398
  smile3532
Виж целия пост
# 399
Охооо, малко остана. Laughing
Виж целия пост
# 400
Алиса Арин ли казах .... имах предвид Алис ... Карстарк, а другото момиче сигурно е от Мандърли.
Кандидат вълчиците на Джон.
Джейн Пули за Тормунд?!?! Дайте му да диша на това момиче... Joy

Мне, тези двете ще се борят за сърцето на Робин Сладък от Хаус Алис, първият с това име, умеещият да лети, кошмарът на всеки бял бродник... Heart Eyes
Виж целия пост
# 401
Гледайте как Дъмб и Дъмбър ще сгодят Лиана М. за Робин парапланериста.
Пък вие се гъбаркайте с ЖонитУ
Виж целия пост
# 402
Въхххх ужасТ  Joy
Виж целия пост
# 403
Суит Роби нямало да се жени, защото с КГ щели да правят тандем:
Гарван и Робин!
Батман се напил от мъка... Joy Joy

Ако все пак го дадат на Мормончето, ще разбере какво е да те "гази мечка". Joy
Виж целия пост
# 404
Суит Роби нямало да се жени, защото с КГ щели да правят тандем:
Гарван и Робин!
Батман се напил от мъка... Joy Joy

Ако все пак го дадат на Мормончето, ще разбере какво е да те "гази мечка". Joy

За сватба Тормунд - Лияна М съм тогава.
Само да я изчака да порасне. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия