Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 405
Мормончето е идеална за Робин .. ще  го вкара в пътя и възрастта й пасва.
За Томунд Бриен е идеална ... Обара още по...
А в книгите Яра ....или Aлисън Мормон.. Laughing
Виж целия пост
# 406
Мормончето е идеална за Робин .. ще  го вкара в пътя и възрастта й пасва.
За Томунд Бриен е идеална ... Обара още по...
А в книгите Яра ....или Aлисън Мормон.. Laughing

В книгите Тормунд е дядка. Laughing И си има жена, доколкото помня.
Веско, няма Яра в книгите, Аша е. Wink
Виж целия пост
# 407
Аша... да.
Тормунд стар-нестар още му се бори с мечка ... че и с няколко! Wink
Виж целия пост
# 408
Сега новата теория е, че Аря е убила ''оф скрийн" Джейми още при Близнаците, и сега в КЧ не е той, а Аря с неговото лице. Rolling Eyes Shocked Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 409
 Ами не беше ли  странничко, че дори не се пробва да го клъцне?
Виж целия пост
# 410
ДиД май бяха обяснили, че се е поколебала, но накратко - не бил в листа й и го зарязала. Mr. Green
Виж целия пост
# 411
Троновете пак са с много номинации за Емита, като този път дори Кит е номиниран  Laughing

http://www.imdb.com/emmys/nominations/?pf_rd_m=A2FGELUUNOQJNL&am … hm_emy_nom_sn_lk1
Виж целия пост
# 412
ДиД май бяха обяснили, че се е поколебала, но накратко - не бил в листа й и го зарязала. Mr. Green
Джайм и Церсей сега са еднакви прически, може да го убие по грешка ! Joy
Виж целия пост
# 413
Официално потвърдиха, че 7 сезон ще има 7 епизода и ще излезе лятото на 2017.
http://www.ew.com/article/2016/07/18/game-thrones-season-7
Виж целия пост
# 414
 Rolling Eyes много късно ..
Виж целия пост
# 415
Не че съм изненадана, ама представям си как ще го претупат.... Sad
Виж целия пост
# 416
Гледам ще се снима в Исландия. Вероятно бродниците. Испания значи и Дорн ще има ...
Виж целия пост
# 417
Май ще снимат пак в Севиля
Виж целия пост
# 418
Не съм чела книгите, а сериала го изгледах наведнъж и имам някакви съмнения, които не ми се връзват. Първо защо Нед Старк никога не е казал на жена си истината за Джон? Не й е вярвал достатъчно ли? Не ми се вижда логично, защото те бяха представени като двойка със силна връзка и доверие помежду си. Ако тя знаеше истината нямаше да предаде Джон и нямаше да го мрази и изгони. Даже си мисля, че вероятно би го приела.
Другото е, че явно само на мен ми се стори, че има чувства между Бриен и Джайм. Мислех си, че може би като се разочарова от сестра си може да се вземе с нея. Нещо като да прекрати отровната връзка и да се отдаде на чиста и достойна любов /много е романтично май, ама знам ли../
И можете ли да ми кажете в кой епизод на първи сезон раждаше Денерис, защото като гледах не видях и не разбрах какво точно стана. В епизода имаше само как вещицата поиска коня на Дрого и го закла, а отвън Денерис започна да ражда. После я вкараха в шатрата и това беше. Нито се видя какво стана с бебето нито нищо. Може и преразказ де Hug
Виж целия пост
# 419
Не е имало сцена с раждане на Денерис. Не са давали "бебето".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия