Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 435
Вероятно в книгите характерите на героите са показани по-пълно и затова логиката се открива. За мен си беше логично щом Нед има свястна жена, на която може да разчита да й довери тази тайна.

И как да се довери на жена, която едва познава? Били са прясно женени, изобщо не е било ясно дали е свястна. Дал е обещание и го е спазил!
И на мен не ми е мъчно за Кейтлин. Как пък не намери капка топлина към "детето на мъжът й". Дори безразличието към Джон щеше да е по-добро, от чистата омраза която изпитваше. За мен е непонятно.
Виж целия пост
# 436
Книгите в момента са на промоция в Озоне, под 100лв са към 60 някъде
Виж целия пост
# 437

Виж целия пост
# 438
Панелът на КомикКон преди няколко часа

Виж целия пост
# 439
Софи очевидно си е подпийнала. Че дори пие водка от капачката на водата си и то на самия панел...
Виж целия пост
# 440
Виж целия пост
# 441
Тийзър за началото на работата по 7 сезон.



Гербът на Уент е на тийзъра, смята се , че е косвено потвърждение, че ще ни представят тунира в Харънхъл. защо иначе биха правили герба на дом, който не съществува./
Скрит текст:
Виж целия пост
# 442


Гербът на Уент е на тийзъра, смята се , че е косвено потвърждение, че ще ни представят тунира в Харънхъл. защо иначе биха правили герба на дом, който не съществува./

Praynig Praynig Praynig  Моля се на Седемте да си права!!!!
Виж целия пост
# 443
Доколкото знам има и локация за 7ми сезон, която се смята че ще е именно за турнира. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 444
Оле супер  Praynig
Виж целия пост
# 445
Сега ще дебнем за каста. Моля се да не се изложат с Регар. Praynig
Виж целия пост
# 446
Гербът на Уент е на тийзъра, смята се , че е косвено потвърждение, че ще ни представят тунира в Харънхъл. защо иначе биха правили герба на дом, който не съществува.

Уфф, това ще е епично, дано да го изпипат както трябва, ще е уникално изживяване. Simple Smile
Виж целия пост
# 447
Лейди Уент, признайте, че сте закачили герба лично! Joy
Поздравче от мен:
Скрит текст:


Виж целия пост
# 448
Е, супер новина за Харенхол, браво!

Дали зрителите ще се сетят, че Аря миеше стълбите в замъка на баба си....Дали въобще ще се спомене за роднинската връзка Уент- Тъли- Старк? Едва ли ще има време за такива подробности.

Чакам Ерис и младия Джейми Ланистър с по-голямо нетърпение отколкото Регар и Лиана.  Laughing
Виж целия пост
# 449
Аз рицарят на смеещото се дърво  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия