Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 420
Вещицата направи кръвна магия , с която уби бебето на Денерис ,за да "съживи" хал Дрого.
Виж целия пост
# 421
Нед не е казал на Кат за Джон защото е мъж на честта и на думата си. Обещал е на сестра си да пази тайната и няма как да не спази думата си. Освен това когато е заминал на война с Кат са били женени вече, но почти не са се познавали. Също може и да е преценил че ще е съмнително ако жена му приеме уж копелето му с отворени обятия, Кат е известна с това че държи много на честта и семейството. Не прилягя на жена с нейния характер да приеме копелето на мъжа си. В общи линии няма едно нещо, което да накара Нед да каже на Кат истината за Джон.
Виж целия пост
# 422
Другото е, че явно само на мен ми се стори, че има чувства между Бриен и Джайм. Мислех си, че може би като се разочарова от сестра си може да се вземе с нея. Нещо като да прекрати отровната връзка и да се отдаде на чиста и достойна любов /много е романтично май, ама знам ли../
Е, как само на теб, те така сълзливо го бяха направили- то не бяха погледи, то мне бяха въздишки на минаване покрай Тарт... hahaha
Виж целия пост
# 423
Хм... нали сте чували две песни едновременно как звучат. Какафония, дисбаланс тотален. Вчера чак настръхнах като го чух това, нищо общо с песимистичните ми очаквания.



10 и кусур минути е, но си струва слушането.  Laughing А финалът на микса просто е убийствен.

Проверих за всеки случай с оригиналните и си ги пуснах сама едновременно, е съвпада си...
https://www.youtube.com/watch?v=b7_e9n-S2t8
https://www.youtube.com/watch?v=pVVXH6nBCaA
Виж целия пост
# 424
Представям си го като саундтрака на Регар и Лиана. Mr. Green Страхотно звучи!
Виж целия пост
# 425
Вероятно в книгите характерите на героите са показани по-пълно и затова логиката се открива. За мен си беше логично щом Нед има свястна жена, на която може да разчита да й довери тази тайна.
А за случилото се с бебето и за това, че Денерис няма да може да има повече деца пак ли от книгите се знае? Защото от филма нищо не се разбра. Честно казано ме съмнява да се окаже, че нито Денерис, нито Тирион, нито Джон ще имат деца. То съвсем ще се затрие рода, а той е основен за фабулата. На мен също би ми харесало ако се вземат двамата, но не вярвам, защото нищо не се случва според очакванията.
Значи за Бриен и Джайм съм схванала правилно. Може да има развръзка там. Whistling
А знае ли се какво е чул и видял Варис в огъня, когато са го кастрирали? Защото жрицата на Лорда намекна, че той знае нещо и лицето му се сгърчи бая.
Виж целия пост
# 426
От сезон 1 епизод 10 се разбира случилото се с бебето в разговор на Денерис с майги. Самата сцена с раждането на бебето в няма нито в книгата, нито в сериала.
Нед Старк е обещал нещо на сестра си и го изпълнява безпрекословно. Друго не съм и очаквала от него,предвид характера му.
Виж целия пост
# 427
Вероятно в книгите характерите на героите са показани по-пълно и затова логиката се открива. За мен си беше логично щом Нед има свястна жена, на която може да разчита да й довери тази тайна.


Е като й се довери, какво? Тя би приела Джон, ако знаеше истината. Всички биха сметнали за странно, че жена като нея, за която семейството и дълга са на първо място, ще приеме копелето на мъжа си. Rolling Eyes
А и какво би й попречило да изтъргува Джон като един Тарг, в замяна на дъщерите си, когато те бяха в КЧ?
Виж целия пост
# 428
Така е. Съгласна съм. Просто ми стана жал за нея в онази сцена, в която разказа на снаха си историята за Джон и й призна, че смята, че тя е виновна за всичко което се случва на семейството, тъй като не е удържала на обещанието си да го обикне и приеме. И си помислих, че ако знаеше истината доста неща, може би, биха били различни.
Виж целия пост
# 429
Въобще не ми е жал за Кейтлин.Много глупости насътвори,които костваха живота на най-близките й.
За нея и Церсей никак не ми е жал.Даже при Церсей има някакво извинение,че е откачалка.Жал ми е за децата им и за хората около тях.
За Варис мистерията и в книгите си стои,може само да се спекулира,че репликата на жрицата в сериала доказва хипотезата,че самият той има кралска кръв.
За отношенията Джайм-Бриен не се надявай много на розова развръзка.Нищо чудно на Бриен да й се наложи да го убие.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 430
здравейте фенове,
дали някъде в нета не могат да се намерят електронни книги на филма. В книжарницата проверих, обаче сумарно са над 130 лв. Тц, не мога да дам толкова.
 Hug
Виж целия пост
# 431
https://chitanka.info/serie/pesen-za-ogyn-i-led
Има ги и в Замунда.

Виж целия пост
# 432
За отношенията Джайм-Бриен не се надявай много на розова развръзка.Нищо чудно на Бриен да й се наложи да го убие.   Rolling Eyes
Пак може да го направят романтично- тя ще цвили, докато вади меча, и после ще се взира няколко епизода в мъгливото небе с тъжна муцка Laughing
Виж целия пост
# 433
За отношенията Джайм-Бриен не се надявай много на розова развръзка.Нищо чудно на Бриен да й се наложи да го убие.   Rolling Eyes
Пак може да го направят романтично- тя ще цвили, докато вади меча, и после ще се взира няколко епизода в мъгливото небе с тъжна муцка Laughing


 newsm62
Има опит с взирането - 5 сезон,взиране за пламъка на свещ в кула,разположена поне на километър.
Виж целия пост
# 434
А знае ли се какво е чул и видял Варис в огъня, когато са го кастрирали? Защото жрицата на Лорда намекна, че той знае нещо и лицето му се сгърчи бая.
" Това малко нещо дето си отрязал няма да стигне и за 2 мин роуминг!" Joy

За отношенията Джайм-Бриен не се надявай много на розова развръзка.Нищо чудно на Бриен да й се наложи да го убие.   Rolling Eyes
Докато ражда деца на Тормунд.... Joy

здравейте фенове,
дали някъде в нета не могат да се намерят електронни книги на филма. В книжарницата проверих, обаче сумарно са над 130 лв. Тц, не мога да дам толкова.
 Hug

В Денят на народните будители има -50%, аз си ги купих от ОЛХ за 60лв(5-те) ... Заслужава си! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия