Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 638
  • 740
# 240
Ако Ходор държи врата в книгата,мисля,че ще е на Вала. Thinking
Струва ми се,че бродниците сами ще развалят магията на Вала.Бран толкова да е глупав да мине,при положение,че видя какво се случи в пещерата и плюс това Бенджен му каза,че Валът не е просто ледена стена? Crossing Arms
Много ми е любопитно чисто технически как ще продължат пътя си с Мийра.
Виж целия пост
# 241
Той Бенджен не каза ли на Бран нещо от сорта, че когато дойде времето КнН ще намери пътя към хората, и тогава Бран ще е там за да го чака. На мен на точно това ми звучи - че ще премине Вала.
Колкото и да ми се гледат флашбеци и видения, ще е тъпо ако остане и цял 7 сезон при дърветата.
Виж целия пост
# 242
десет пъти върнах и не можах да чуя Лиана да казва името му е..или пък да произнася ако Робърт разбере...
Виж целия пост
# 243
Това е старо, но....
https://www.youtube.com/watch?v=3xaspBsfgRg
попаднах в един друг форум на него.
Виж целия пост
# 244
десет пъти върнах и не можах да чуя Лиана да казва името му е..или пък да произнася ако Робърт разбере...

Пак си го пусни, ето ти го тук от 3:48 шепненето на ухото
Точната реплика е на 3:55

Виж целия пост
# 245
десет пъти върнах и не можах да чуя Лиана да казва името му е..или пък да произнася ако Робърт разбере...
Виж,поредицата се казва "Песен за огън и лед",сериалът носи името на първа книга.
Тия дни се мъча да си спомня как разбрах кои са бащата на Джон,обаче се оказва,че не мога.
Първо ми стана ясно,че човек като Нед Старк няма как да има копеле и Джон не е негов син.Кога съм вдянала,че Лияна е майката,а Регар бащата - идея нямам. Grinning
Тъй като става въпрос за фентъзи,имаме в случая магии,дракони и вълчища.Съответно вълчищата и варгите са част от Севера,леда,Старките.Драконите,язденето им и огънят като стихия са Таргариенски.
Всички следи,които авторът на поредицата е оставил,водят до извода,че Регар Таргариен  е искал да съчетае кръвните линии на Старк и Таргариен и така получаваме Джон.
Дали Джон  е Обещаният принц,дали е Последният герой,дали е Азор Ахай,дали те пък всъщност са едно и също - все още не знаем,можем да спекулираме.
Но 100% Джон е син на Регар (огън) и Лияна (лед) .
Дали е  законен,също можем да спекулираме.Според мен е законен,сигурна  съм вече 100% точно благодарение на сериала,но в този случай не мога да се сърдя на хората,които не мислят като мен.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 246
Аууу да..сега го чух..че и Егон чух даже  Joy
Обаче понеже гледам филма на немски и въобще не са го превели добре затова не се разбира.
даже принц Егон чувам
Виж целия пост
# 247
десет пъти върнах и не можах да чуя Лиана да казва името му е..или пък да произнася ако Робърт разбере...
Виж,поредицата се казва "Песен за огън и лед",сериалът носи името на първа книга.
Тия дни се мъча да си спомня как разбрах кои са бащата на Джон,обаче се оказва,че не мога.
Първо ми стана ясно,че човек като Нед Старк няма как да има копеле и Джон не е негов син.Кога съм вдянала,че Лияна е майката,а Регар бащата - идея нямам. Grinning
Тъй като става въпрос за фентъзи,имаме в случая магии,дракони и вълчища.Съответно вълчищата и варгите са част от Севера,леда,Старките.Драконите,язденето им и огънят като стихия са Таргариенски.
Всички следи,които авторът на поредицата е оставил,водят до извода,че Регар Таргариен  е искал да съчетае кръвните линии на Старк и Таргариен и така получаваме Джон.
Дали Джон  е Обещаният принц,дали е Последният герой,дали е Азор Ахай,дали те пък всъщност са едно и също - все още не знаем,можем да спекулираме.
Но 100% Джон е син на Регар (огън) и Лияна (лед) .
Дали е  законен,също можем да спекулираме.Според мен е законен,сигурна  съм вече 100% точно благодарение на сериала,но в този случай не мога да се сърдя на хората,които не мислят като мен.


Ето нещо подобно и логично обяснено искам да прочета от защитниците на спекулацията, че Джон е Баратеон. Освен сламката, че "семето било силно" нищо друго нямат. Удобно се забравя, че Лиана също е била тъмнокоса, както и Елия, затова и дъщерята на Регар е с тъмни коси.Ето и вчера така и не получихме отговори на логични въпроси, които рязко противоречат на тази идея. А те са много и всеки който положи елементарно усилие за да помисли, ще види несъответствието. За Кралската стража, за това че Нед никога не е казвал нищо лошо за Регар, което е странно ако последния е "отвлякъл и изнасилил" сестра му, за това че е безумно да крие Джон ако е бил син на приятеля му Робърд, за това че самата Лиана не го е харесвала, пък и тя не е била момиче, което ще се остави просто да бъде "обещана", за това че Джон се ражда близо две години след като последно Робърд е видял сестрата на Нед....
Нямат отговор или поне аз не съм прочела. Да не говорим, че за много от тях Денерис била сестра на Джон.И естествено, той нямало как да е Таргариен, защото косата му не била светлоруса...  ooooh!
Ирена, това с "G" го видях вчера. Страхотно е!
Виж целия пост
# 248
Начетох се на тъпотии и аз. Че и една позната, защити теорията за семето на Баратеон. Повече няма да си причинявам подобни защити. #Crazy
От поддръжниците на Джон Баратеон, разбрах:
- Лиана спясла и с Робърт, и с Регар едновременно
- Лиана просто си била спала с Робърт, защото тя е дива и не спазва благоприличие, обаче после се влюбила в Регар и самата тя не знае чие е бебето, докато го родила и видяла косата му Shocked
- Лиана и Робърт със сигурност са спали заедно, защото в първата си брачна нощ С Церсей, Робърт бил казал "Лиана", след като свършил. Нормално, защото е спал с Лиана и затва се е объркал Flutter
Понеже питах - Нед Старк защо не е казал ни веднъж лоша дума за Регар, като мъжът, насилил сестра му, че и сестрата на Регар - Денерис, защити, ми обясниха точно това - Нед си знаел, че Лиана никва дама не е и е спала и с двамата. Crossing Arms
Виж целия пост
# 249
 ooooh! Joy Joy
Виж целия пост
# 250
Оооооо идея си нямате как някои хора могат да изкривят реалността, само и само да я нагласят към умствения си капацитет. Wink
Виж целия пост
# 251
 Joy Пак е добре, че не подкрепят теорията за Нед+Лиана=Джон. Stop Mr. Green Някъде четох и че Висерис бил таткото .
Виж целия пост
# 252
Joy Пак е добре, че не подкрепят теорията за Нед+Лиана=Джон. Stop Mr. Green Някъде четох и че Висерис бил таткото .
Тази теория е подхвърлил Айзък (Бран) в последното си интервю. Simple Smile

Казва също, че ако Бран се появи в ЗХ няма да има претенции към лордството и щял да бъде по-скоро съветник в борбата с ББ. Whistling :емотикон за трол:
Виж целия пост
# 253
Именно както и Ники тролеше преди два сезона...
Затова ви се чудя защо приемате думите на Софи за чиста монета  Laughing
Виж целия пост
# 254
Шоуто има нужда да покаже повече на зрителя, който не е чел книгите. Флашбеци примерно. Например познавам човек, който гледа само сериала, и си е помислил, че това в кулата е момента в който Нед взема копелето си от курвата си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия