Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 638
  • 740
# 270

Не случайно е пропуснато предсказанието с валонкара, не мислите ли? Може би в сериала я чака друга съдба.
Искам да умре в последната от тринайсете серии които остават. И да е много изненадана от това което й се случва. Wink
Виж целия пост
# 271
От 15та страница прескочих направо на 19та, защо ли  Joy
Един ден не съм влизала в темата и сте изкъртили от коментари.
Церсей и според мен я чака грандиозно бъдеще  Mr. Green
Виж целия пост
# 272
Ооо честитооооооооооооо и аз играх ама едва ли съм спечелила, не са ме потърсили. Джон Сноу комплект е нали?

Не, всички ги има, разни снимки от сериала с обяснения.
Не разбрах нищо
Виж целия пост
# 273
Ще ми припомните ли, моля, Мел присъстваше ли в листа на Аря?
Виж целия пост
# 274
Ще ми припомните ли, моля, Мел присъстваше ли в листа на Аря?
В сериалния - да.
Останаха още Церсей,Планината,Берик и Торос.
Виж целия пост
# 275
Не разбрах нищо
[/quote]

Tyrion комплект

    HBO GO ваучер – 6 месеца
    The Noble Houses of Westeros Seasons Guide
    GOT Telenor тениска
Виж целия пост
# 276
Ахаа, ама я кажи според класирането ли избират или на случаен принцип?
Виж целия пост
# 277
Не искам Джайм да умира! Мисля, че много се промени и от сега нататък ще върши всичко против волята си. В разговора с Фрей направо щеше да ревне. Коя е Ашара?
Виж целия пост
# 278
Цитат
Шепнеха за сир Артър Дейн, Меча на утрото, най-опасния от седемте рицари на кралската гвардия на Ерис, и как младият им лорд го посякъл в двубой. И разправяха как след това Нед върнал меча на сир Артър на красивата му млада сестра, която го чакала в един замък на име Звездопад, на брега на Лятното море. Лейди Ашара Дейн, висока и светлолика, с омайващо виолетови очи. Две нощи й бяха нужни, докато намери в себе си кураж, но накрая, една нощ в леглото, Кейтлин попита мъжа си за истината. Попита го в очите.

И това беше единственият път през всичките им години, когато Нед я изплаши.

— Никога повече не ме питай за Джон — каза й той, студен като лед. — Той е моя кръв и това е всичко, което трябва да знаеш. А сега държа да науча откъде сте чула това име, милейди. — Врекла се беше да му се подчинява. Каза му го. И оттогава приказките секнаха, а името Ашара Дейн повече не се чу в Зимен хребет.

Която и да беше майката на Джон, сигурно я беше обичал силно, защото каквото и да кажеше Кейтлин, не можеше да го убеди да отпрати момчето. Това тя не можеше да му прости. Обикнала беше съпруга си с цялото си сърце, но не можеше да намери в себе си и капка обич за Джон. Заради Нед можеше да преглътне дузина копелета, стига да не се мяркаха пред очите й. Но не, Джон трябваше да е все пред очите й. И колкото повече растеше, толкова повече приличаше на Нед — много повече от законните синове, които му беше родила тя. Неизвестно защо, това още повече влошаваше положението.

— Джон трябва да се махне — каза тя.

— Двамата с Роб са си близки — отвърна Нед. — Надявах се, че…

— Не може да остане тук — сряза го Кейтлин. — Той е твой син, не мой. Няма да го държа при мен. — Знаеше, че е тежко, но беше истина. Нед нямаше да направи добро на момчето, ако го оставеше тук в Зимен хребет.

Нед я изгледа с болка.

— Знаеш, че не мога да го отведа на юг. За него няма да има място в двора. Момче с име на копеле… знаеш какво ще приказват за него. Ще го смачкат.
Виж целия пост
# 279
Да благодаря, сетих се. Точно днес си мислех дори за този им разговор ама пусто като ми се объркват често имената, а и изчетох много бързо книгите и сега почнах наново. То имало вече над 1000 имена...
Виж целия пост
# 280
Ахаа, ама я кажи според класирането ли избират или на случаен принцип?

Според класирането.
Виж целия пост
# 281
Връщам се на първа страница  Mr. Green
Има хора чели книгите, които си вярват, че Ашара Дейн е майката Джон, то си го пишело  Laughing
Виж целия пост
# 282
Джон и Денерис тъкмо мислех да ги сватосвам  Heart Eyes и двамата сираченца и хубавки и принципни и заедничко на тронченцето (баш на Фернандо Арагонски и Изабела Кастилска   dancing ми замязаха), пък то  Scream ... леля с племенник  #Crazy (Мааартин, ... newsm29  bambam ).
Виж целия пост
# 283
Здравейте, отдавна съм просто мълчалива читателка на много от темите във форума и почти детайлно съм изчела темите посветени на филма. Много благодаря на всички вас, че поддържате жив света на "Game of thrones".
Сега обаче не можах да се въздържа да пусна една статия за малката Мормонтка. Съжалявам ако някой я е пускал преди и се повтарям Simple Smile

http://www.webcafe.bg/filmcafe/seriali/id_1551632943_Malkata_akt … v_Game_of_Thrones
Виж целия пост
# 284
Перегрин, това за Таргариените си е направо далечно родство. 300 години с 4-5 изключения, кралете са се женили братя за сестри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия