Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 315
В топчестия нос и косата
Виж целия пост
# 316
Те ако трябва да са напълно идентични една и съща актриса да ги беше изиграла двете  Mr. Green
Не са близначки все пак, просто са роднини, как да са еднакви?
Виж целия пост
# 317
Приликата трябва да е между Джон,Лиана и Аря.След избора на Кит и Мейси е безпредметно да с търси актриса,прилищата на Аря.
Виж целия пост
# 318
Едно много хубаво клипче по трети сезон. Натъжи ме. Cry

Виж целия пост
# 319
Силно ме впечатлява как е замислено Джон"Белия вълк" Сноу,който има бяло вълчище, при обръщане на цветовете на знамето да получи точната картинка....
Виж целия пост
# 320
копелетата са с обратни цветове на знамената
Виж целия пост
# 321
И предварително са избрали за Старк правилното знаме за обръщане, точно това ме впечатлява...
Донякъде прави Джон по важен от Старките.
Виж целия пост
# 322
Вчера не е ли имало серия?
Виж целия пост
# 323
Вчера не е ли имало серия?

Майтапиш се, нали? Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Вчера не е ли имало серия?

Майтапиш се, нали? Simple Smile
Не. Имам бебе на 5 месеца. Хич не се майтапя. Свърши сезона ли? Embarassed
Виж целия пост
# 325
Мда...До новия остават само четиресет и няколко седмици. Търпение!  Grinning
Виж целия пост
# 326
Свърши, Кали, за съжаление. Cry
Виж целия пост
# 327
Свърши, Кали, за съжаление. Cry
Мерси за пояснението. Ще гледам друго, докато будувам тая нощ...  bouquet
Виж целия пост
# 328
Обяснете моля за знамената. Иначе четох, че Джон има бяло вълчище точно защото е Тарг. Нали са били с бели коси
Виж целия пост
# 329
Глупости.

Когато са копелета цветовете се обръщат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия