Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 84 637
  • 740
# 345
Светлина, Бенджен е Студени ръце само в сериала. Поне аз така мисля. Мартин отричаше те да са един и същи човек. Мисля, че ДиД са слели героите, за да няма объркване за зрителите, а и да не вкарват нови персонажи.
Виж целия пост
# 346
Джо, кои сериали с Иванчо гледаш?
Аз съм гледала Misfits /целия/ и Vicious /първи сезон, все не ми остава време за втори, а много го харесвам  Heart Eyes/.
И един мини съм свалила - Residue, с него и Наталия Тена, но и до него не стигам  Tired
Виж целия пост
# 347
За Чедата и ББ съм съгласен, за Ходор интересно, но без особена стойност.
Ролята на Рикон в сериала е абсурдна. Съдбата на Манс и Шарлиин е корено различна... На Манс и Станис още от предния сезон. Ще ми се да видя как Денерис казва на Виктарион: "Без повече грабежи!!!" Joy
Точно защото Рууз е толкова хитър, може да го убие само Рамзи. Както съм писал преди, няма друг начин ЗХ да падне.
За Джон ... на практика не го казаха в прав текст, все още има възможност да го извъртят по Чичо(не казвам че не е Тарг). За Кулата на Радостта вече знаехме...
Не е много за цял сезон ...
Виж целия пост
# 348
Шарлиин? Thinking
Виж целия пост
# 349
Джо, кои сериали с Иванчо гледаш?
Аз съм гледала Misfits /целия/ и Vicious /първи сезон, все не ми остава време за втори, а много го харесвам  Heart Eyes/.
И един мини съм свалила - Residue, с него и Наталия Тена, но и до него не стигам  Tired
Точно тях двата, редувам си ги вечер в зависимост от наличното свободно време Heart Eyes.
Виж целия пост
# 350
Дъщерята на Станис.
Виж целия пост
# 351
Шайрийн  Tired

Ще ми се да видя как Денерис казва на Виктарион: "Без повече грабежи!!!" Joy

Виктарион, според мен няма да се върне във Вестерос.
Виж целия пост
# 352
Точно защото Рууз е толкова хитър, може да го убие само Рамзи.
Няма логика в това. Нито Рамзи е чак толкова хитър, нито Рууз е толкова тъп в книгите, че да не предвиди един такъв ход на синчето си.
Обстановката в Зимен хребет е крайно обтегната и сложна и начини да си замине Рууз не така, както в сериала, колкото щеш. Кеф ти поддръжници на Старките, кеф ти Барбри Дъстин, дето не се знае каква игра играе, кеф ти "Призракът на Зимен хребет", кеф ти Манс, който я е заловен, я се крие в криптите...
Виж целия пост
# 353


 Joy
Виж целия пост
# 354
Ооо, гениална последна снимка! Simple Smile И аз искам там, ама много наводнения стават Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Няма логика в това. Нито Рамзи е чак толкова хитър, нито Рууз е толкова тъп в книгите, че да не предвиди един такъв ход на синчето си.
Обстановката в Зимен хребет е крайно обтегната и сложна и начини да си замине Рууз не така, както в сериала, колкото щеш. Кеф ти поддръжници на Старките, кеф ти Барбри Дъстин, дето не се знае каква игра играе, кеф ти "Призракът на Зимен хребет", кеф ти Манс, който я е заловен, я се крие в криптите...
Рамзи е садистичен и импулсивен, което го прави трудно предвидим, за разлика от останалите изброени.
Аз лично дори очаквам убийството да не е планирано, а резултат от някаква ситуация ...
Разбира се това е само мое мнение ... ще видим.
Виж целия пост
# 356
Веско, мисля, че са ти отговорили, даже няма какво да допълня. И със сигурност аз смятам, че за Ходор ще е така в книгите, толкова добре беше направено, няма начин да е без чичо да им е казал нещичко по-така
Виж целия пост
# 357
Още не съм гледала последния епизод, ама да се запиша. 😄
Виж целия пост
# 358
 Joy hahaha
http://thecreatorsproject.vice.com/blog/a-charming-gif-for-every … tm_source=tcpfbus
Виж целия пост
# 359
 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия