Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 24

  • 30 772
  • 748
# 195
Фели, браво за напредъка с памперса!

Шоки, дано е нещо безобидно това кръвоизливче  Hug

Виж целия пост
# 196
Бамба, много се смях с твоите приключения Laughing
Виж целия пост
# 197
голям образ е Дебеланчо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 198
Браво на Дебелан-ще бъде грижовен татко

Онзи ден на площадката са само Миша и още едно момченце. Питам Миша-като пораснеш каква ще станеш-тя отговаря -футболистка.  LaughingДругата майка пита нейното момченце и то отговаря-татко.
Виж целия пост
# 199
Happy Mijjj ツ, браво на вас  Simple Smile
А колко е качил от раждането до сега? Как ви казаха да приемате Вигантола - смесен с мляко или на гладно?
Виж целия пост
# 200
И ан мен ми е интересно...заради самата мен Mr. Green В момента го пия с фреш портокал, в който е разтворен Биогейм протеин и отгоре за разкош Вигантол. Чудя се колко е грешно Joy
Виж целия пост
# 201
Happy Mijjj ツ, браво на вас  Simple Smile
А колко е качил от раждането до сега? Как ви казаха да приемате Вигантола - смесен с мляко или на гладно?


Роди се 3200 гр., изписаха ни 3140 Simple Smile
Вигантола - сутрин по 1 капка директно в устата на бебето.
Виж целия пост
# 202
Mомичета, аз пак да питам...никой ли няма изписан пробиотик за бебетата с включен витамин Д или всички сте на вигантол ? На нас педиатърката ни изписа Лалтакеър Бейби.
Виж целия пост
# 203
Кити, не виждам проблем да си ползваш пробиотика. Педиатърката изписа Биогайа, но от клиниката ни бяха дали едно шишенце като твоя при изписването, употребих го, но хич не ми хареса с тези разтвори и прочее. Пак се върнах на биогайата. През периода, в който го давах, не съм давала витамин Д.
Хепи, много добре е наддал младежа  Heart Eyes
Виж целия пост
# 204
На Вигантол сме - 2 капки, сутрин на гладно... ако може така да се каже за кърмаче.
Миж, чудесни сте!
Бамба, много увлекателен разказвач си, с кеф те чета  Laughing
Виж целия пост
# 205
Аз давах Джеймисън и Биогая.
Виж целия пост
# 206
Шоки, как е оченцето Thinking
Виж целия пост
# 207
Още си е така. Предписаха му капки за 3 дни, според педиатърката се бил ударил с нещо.
Виж целия пост
# 208
дано да минава бързо Hug
Виж целия пост
# 209
Да и биогая. Шоки, да му минава бързо  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия