"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 100 632
  • 731
# 585
Да разтягат локуми

Ананди не е тази, която беше преди...толкова заспала  ooooh!
Толкова бойна беше, та чак си загуби детето, а сега от една жена, която е за затвора, не смее да си го вземе.
Виж целия пост
# 586
Егати гъската е Анандито. Добре, че беше бабата да разкрие истината на Шивам, преди да изяде и трета плесница от тъпата си майка! #Cussing out
А какво е станало с Пушкар? Какъв е този глас, осанка, смелост? Уж беше с мозък на 3-годишен?! newsm78
Виж целия пост
# 587
Днес го изпуснах.
Виж целия пост
# 588
А какво е станало с Пушкар? Какъв е този глас, осанка, смелост? Уж беше с мозък на 3-годишен?! newsm78

Момчето стана мъж. Grinning Вчера. Mr. Green

В общи линии това стана.  Laughing
Виж целия пост
# 589
Изпуснала съм.. Как се случи? Joy
Виж целия пост
# 590
Браво на бабата, че каза на Шивам. Ананди продължава да ме учудва с малоумното си поведение и страх от Диса  ooooh!

Пушкар като типичен индиец, изведнъж стана мъж, излекува се с магическа пръчка, даже поведението и гласът му станаха мъжки  Mr. Green  ooooh! Joy
Виж целия пост
# 591
Толкова пък да е неузнаваем Акирадж, че даже жена му не го позна  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 592
Eeee, ама олаби жилата Акирчо Crazy Я колко нежен и любящ съпруг е бил.  Whistling
Виж целия пост
# 593
доър вечер....е разбрахте ли,че може да се омъжите за 2-3 сапуна,ориз,пшеница и пей сърце..хем ще сте с обигран чичко,хем тумбаците на родителите-цървулани за 1 ден нахранени,а и сапун за години,ще имат..не че се мият ма карай..Ананди флегмата борбена за чуждите деца,а собствената си щерка е в устата на вълка...дано я опазят иначе я виждам малката окреватена набързо и Диса няма да може да я спаси от малкия дявол на Акарадж неузнаваема който и жена му не го позна,но миризмата на краката му позна....и днес комедията свърши....видяхме старата Ананди и задоволената Акараджица...лека вечер...
Виж целия пост
# 594
Ще прекъсват ли Малката булка и докога?Аз се надявах,че до два месеца ще видим края на сериала,но в програмата за другата седмица имало друг филм?...
Виж целия пост
# 595
Не го спират,само го намаляват с един епизод.Ще го дават от 16.30 до 17.30 а новия веднага след него.
Виж целия пост
# 596
Благодаря,Розелин,  bouquet !
Сега и аз видях програмата,наистина го намаляват само!
Виж целия пост
# 597
Другата седмица по това време всички ще разберат истината и ще отидат да направят една очна ставка на Диса и да я разобличат ! Детето ще я намрази и тя ще ревтуни за него после ама нека и е тя само си го направи така с тия мръсотии !
Виж целия пост
# 598
Да разтягат локуми

Ананди не е тази, която беше преди...толкова заспала  ooooh!
Толкова бойна беше, та чак си загуби детето, а сега от една жена, която е за затвора, не смее да си го вземе.
Другата седмица си връща формата и Диса ще яде бой !
Виж целия пост
# 599
Още малко и Диса ще изяде шамара!
Кога? Мисля да организирам заря в чест на събуждането на Анандито! Joy
Другата седмица между сряда и петък . Между другото цялата идея да кажат на детето , че е изхвърлено и била на Диса .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия