"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 100 632
  • 731
# 570
Още малко и Диса ще изяде шамара!

Само не разбирам защо сценаристите дадоха толкова шансове на Акирадж, та му позволиха дори да я убие.Да не би да са на страната на лошото?
Виж целия пост
# 571
Още малко и Диса ще изяде шамара!
Кога? Мисля да организирам заря в чест на събуждането на Анандито! Joy
Виж целия пост
# 572
Още малко и Диса ще изяде шамара!
Кога? Мисля да организирам заря в чест на събуждането на Анандито! Joy
Зависи по колко серии ще дават, но до края на този месец, ако не и по-рано.
Виж целия пост
# 573
Тя Ананди има нужда от шамар за събуждане, а Диса не знам..няма оправия там  ooooh!
Виж целия пост
# 574
Само не разбирам защо сценаристите дадоха толкова шансове на Акирадж, та му позволиха дори да я убие.Да не би да са на страната на лошото?
Така излиза, да. След толкова мъки да убият тая страдалка и добротворка Ананди и то да умре от ръката на най-големия злодей.. Не го разбирам!
Виж целия пост
# 575
Индийците са като циганите...нищо нормално не чакам от тях...Живеят в 18 век още, нищо  , че карат лъскави джипове
Виж целия пост
# 576
Да, по-примитивни са от животни!
Виж целия пост
# 577
Скрит текст:
Още малко и Диса ще изяде шамара!

Само не разбирам защо сценаристите дадоха толкова шансове на Акирадж, та му позволиха дори да я убие.Да не би да са на страната на лошото?
днес не го гледах..та кой  кого убил ...кога...как....
Виж целия пост
# 578
Скрит текст:
Още малко и Диса ще изяде шамара!

Само не разбирам защо сценаристите дадоха толкова шансове на Акирадж, та му позволиха дори да я убие.Да не би да са на страната на лошото?
днес не го гледах..та кой  кого убил ...кога...как....
Още никой не е убит.
Виж целия пост
# 579
Айде бе, тия ебати локума разтегнаха с тая Нимболи и "майка й". Все по-дразнещо става.

Тая Камли и тя какво се побърка... Жалко, беше един от малкото останали симпатични образи. Дано е само временно умопомрачение. Mr. Green
Виж целия пост
# 580
Камли как разбра, че са правели нещо с Пушкар? Спомни си ,че й е развързал връвта ... newsm78 ooooh!

Тия индийци са побъркани, женят се 8-годишни, раждат на 12, а това, че спят с мъжа си е прелюбодеяние  ooooh!
Виж целия пост
# 581
Пушкар кой го научи какво се прави? Joy До вчера казваше три думи на кръст, днес големия любовник.
Виж целия пост
# 582
Пушкар кой го научи какво се прави? Joy До вчера казваше три думи на кръст, днес големия любовник.

Удари си главата в стената и се оправи  Mr. Green
Виж целия пост
# 583
Аз пък на Ананди се чудя, какво се е заобяснявала с тая Диса, докторът я подозира от предни серии още, Ананди хич нищо не вдява, надява се на Диса да я сближи с  Нимболи. Ще има да чака май.......
Пушкар е добро момче, ама Камли явно още си обича Гопал. А Акирадж голем убавец в тоз си вид, пък че е убостник, гадината, то се знае! Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Да разтягат локуми

Ананди не е тази, която беше преди...толкова заспала  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия