"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - тема 2

  • 100 629
  • 731
# 615
Пратюша беше прекрасна и имаше особена тъга и драматизъм в дълбоките й очи.. Жалко, че сложи край на живота си това момиче! Sad
Още е спорен въпросът дали тя се е самоубила или бившият и я убил ,защото пуснаха нейни снимки от аутопсията и се виждаха сини по  лицето .
Виж целия пост
# 616
Да, знам за тази версия, но очевидно ще му се размине. Никак не ми е симпатичен.
Виж целия пост
# 617
Оле Боже, колко трябва да са тъпи всички, да не познаят най-големия си враг.Дъщеря не познава баща си, майка не познава човека, отвлякъл дъщеря и.Чували били някъде този глас, но не се сещат от къде им е познат  Joy.Отнесоха се.
Виж целия пост
# 618
Оле Боже, колко трябва да са тъпи всички, да не познаят най-големия си враг.Дъщеря не познава баща си, майка не познава човека, отвлякъл дъщеря и.Чували били някъде този глас, но не се сещат от къде им е познат  Joy.Отнесоха се.
============
========
Вече с голяма мъка го следя..имам чувството,че и аз ще стана малоумна.....как може да се закупи такъв сериал една сапунка ,която не си покрива парите,а народа гладува и студува,но по Нова промиват мозъци с циганията от Сорос...извинявам се ,но това е истината...аман бе аман...а тия пари можеха да ги използват за нещо по-екстремно,но нейсе....вече ми писва от таз циганска неграмотност и нефалност...дори и тоз епизод не можеш да го коментираш..та то какво да му коментираш..едно и също дават..никакво развитие...
Виж целия пост
# 619
Още малко остава от тази боза.От 2-3  дни във фейс страниците на сериала се пише,че нова не са закупили 2 сезон.Вече върви реклама на някакъв друг сериал който ще стартира  от 06.03 значи или на 2 или 3 март приключват.
Виж целия пост
# 620
Наследникът на "Малката булка": https://m.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/zavinagi-svyrzani-za-pr … htastieto-6065104.
Виж целия пост
# 621
Една седмица не съм го гледала изобщо.Честно казано тези индийски филми започнаха да ме депресира.Как ми се гледа една хубава испанска теленовела
Виж целия пост
# 622
Ананди защо гледа като тъпа гъска, когато Диса й говори очевАдни лъжи? ooooh!
Виж целия пост
# 623
Слагам линк на 1 еп. на новия сериал на Рашами и Сид(Шив и Тапася) който стартира на 30.01,който иска да погледне има и английски субтитри.


https://youtu.be/IZbs9FCQCX8
Виж целия пост
# 624
https://youtu.be/BABdOP3D3fs

https://youtu.be/9MIfG5EeriU

Разкриването на истината в малката булка.

А аз Тапася не я харесвам особено.Шив го харесвам.
Виж целия пост
# 625
Шив е уникален, май ще се гледа! Heart Eyes Като диамант сред мангали е! /Извинете за грубостта/ Joy
Виж целия пост
# 626
Тапася точно на мангалка прилича  Peace Толкова ли нямаше по-красива актриса да изберат?  newsm78

Аз само не мога да си обясня как при тези 40 градусови жеги в Индия жените ходят полуголи, а мъжете им с ризи и пуловери отгоре  newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 627
По коя телевизия ще го дават?
Виж целия пост
# 628
Дрийм тийм, кой знае каква връзкарка е тая Тапася.. Много зле.. Стои до Шив неравнопоставено..  ooooh!
Виж целия пост
# 629
Дрийм тийм, кой знае каква връзкарка е тая Тапася.. Много зле.. Стои до Шив неравнопоставено..  ooooh!

И в Кармата ми е неприятна, не че го следя де
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия