Забременели след инвитро - тема 26

  • 46 630
  • 750
# 420
Зомби, ами като си избрала такъв ник  Wink
А сега сериозно, няма страшно, щом си под наблюдение  Hug

 Shocked Каква е тази шега?
Виж целия пост
# 421
Зомби, палци и от мен до ден, макс.два да тръгне бебчо!
Виж целия пост
# 422
Зомби, това във връзка, че започваш сериозно да изперкваш. Стискам палци да не ти се налага да предизвикват раждането.
Виж целия пост
# 423
Зомби,стиснати палци и от мен-съвсем скоро да се похвалиш! Praynig
Мамче Хепи миж,благодаря ти за успокоението,наистина започвам да се страхувам и да си мисля какво ли не.Имах нужда да чуя такива думи Hug
Виж целия пост
# 424
Момичета, има график за ЖК в Надежда за август, пуснали са го по-рано.
Виж целия пост
# 425
Благодаря Пънче, успях да си запазя за 08.08  bouquet
Виж целия пост
# 426
И аз ти благодаря пънче, благодарение на теб вече втори месец си записвам час  Hug
Виж целия пост
# 427
Уф, супер. Тъкмо днес ще ходя до клиниката Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Аз видях, че във фейсбук групата една жена е писала, че си е записала час и реших да звънна за всеки случай, иначе щях да чакам до 15-ти.
Ще взема да предложа на модератора на официалната страница на клиниката да пуска по едно съобщение когато графикът е готов, че така всеки месец е едно дебнене по телефона  ooooh!
Виж целия пост
# 429
Аз ходя до клиниката почти всяка седмица и просто питам на регистратура. Иначе няма оправия Rolling Eyes
Виж целия пост
# 430
И аз така правех, и на регистратура и по телефона, но накрая като се свързах и бяха свършили часовете, които ми вършеха работа...Просто не пускат достатъчно часове.
Виж целия пост
# 431
На мен Димова още на 04.07 ми каза, че графикът и за Август е готов и да си запиша час за 08.08. От регистратурата обаче не ми разрешиха да запиша. Дори по мое настояване се чуха с Димова, която отново им потвърди, че ще преглежда за ЖК само на 01 и 08 и да записват часове, но така и не ми записаха  Tired
Виж целия пост
# 432
За д-р Христов за август пак са само 3 дати  Confused
Един от проблемите е, че макар и голяма, сградата се оказва недостатъчна за броя пациенти. Докато лежах в отделението последния път, едната ми съквартирантка каза, че щели да строят и някаква къщичка с още кабинети. Сега ЖК е само в един кабинет и всички лекари са на график там. Ако кабинетите са два, ще може по двама лекари да са на график и часовете ще са два пъти повече.
Друг е въпроса, че и сега лекарите са претоварени, но пък виждам много специализанти, което е чудесно.
Не знам дали ви споделих, но съм очарована от д-р Станева (специализант). Искрено и пожелавам много успехи в бъдеще и дано лекарите като нея, внимателни и с подход към пациентите, са все повече  bouquet
Виж целия пост
# 433
На мен Димова още на 04.07 ми каза, че графикът и за Август е готов и да си запиша час за 08.08. От регистратурата обаче не ми разрешиха да запиша. Дори по мое настояване се чуха с Димова, която отново им потвърди, че ще преглежда за ЖК само на 01 и 08 и да записват часове, но така и не ми записаха  Tired
Е, супер! А след осми какво? Кучета ни яли Joy
Виж целия пост
# 434
Кристи - запази си час и за някой друг или ще разчиташ на спешния кабинет.
Аз установих, че най-много на две седмици съм в клиниката  Tired Обмислям, ако д-р Михова пак ми каже, че няма нужда от преглед другия месец, да си запазя още един час, защото с един преглед месечно не става... От началото на миналия месец като ми каза така, след прегледа при нея два пъти влизах в болницата, два пъти д-р Христов ме преглежда извънредно между други пациентки в деня му за ЖК и отделно ходих на спешен в МД  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия