Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се диагностицират стафилококите при бременни жени?
Какво е мнението на лекарите относно спирането на фраксипаринина преди цезарово сечение?
Как се монтират столчетата за кола за новородени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се диагностицират стафилококите при бременни жени?
Стафилококите се диагностицират при бременни жени чрез вземане на проби от влагалищния секрет. Тези проби след това се изпращат за микробиологичен анализ, който идентифицира наличието и типа на стафилококите. Този тест е важен, тъй като стафилококите могат да представляват риск за бебето по време на раждането.
-
Какво е мнението на лекарите относно спирането на фраксипаринина преди цезарово сечение?
Лекарите имат различни мнения относно спирането на фраксипаринина преди цезарово сечение. Някои препоръчват да го спрете 24 часа преди процедурата, докато други казват до края на 36-та седмица. Важно е да се консултирате със своя лекар и да следвате неговите инструкции, като вземете предвид и вашето здравословно състояние.
-
Как се монтират столчетата за кола за новородени?
-
Какви са наблюденията при шофиране с бебе, обърнато с гръб към водача?
-
Какво е препоръчителното положение на бебето в столчето за кола?

От мен ако зависи щях да стоя още. Нито контракции, нито някакъв дискомфорт. Ясно е, че с бебошита обичаме морето. Ама няма кой да стои с мен, а мъжа ми не дава и дума да се издума да стоя сама и затова се прибрах. Сега планирам (живот и здраве) към края на месеца да отида с родителите ми за 5 дни, после като се върна да отмъкна мъжлето за още няколко дни и така... докато е лято 
и от 56 сега съм 59. Мисля да се стегна малко и да сваля поне кило и половина, че после така или иначе се качва повече. Аз съм с тънки кости и ще ми дойде в повече тази тежест. То и сега ми идва в повече. Откакто заминах не бях носила токчета - все на ниски обувки митках на морето. Вчера се нагласих, направих прическа и грим, сложих рокличка и токчета, и на разходка и пазар в мола. Може и да направих грешка да сложа по-затворени обувки, но така ме заболяха краката - имах чувството, че ми изтръпнаха и все едно съм с обувки 35 Номер. В първия магазин си взех едни ниски сандали и срам не срам си ги сложих още в магазина.
До сега не съм имала подпухване на краката и просто това много ме изненада. Вечерта се намазах с едно кремче за крака на Мустела и веднага ми омекна. Сега се готвя за втори тур обиколки, но смятам да си ходя с ниски обувки. Ама много ми е странно това. За човек като мен, който не слиза от 10 см. токчета вчера беше голям шок, още повече, че не съм вървяха много - 30 минути някъде.
Е,имало е и моменти, когао не се чувствам добре, но за щастие малко и за кратко. Зависи и как се отразява бременността на човек.Аз имах две прекрасни бременности.Пожелавам го на всички! 

