Искам да кажа ... (81)

  • 71 632
  • 748
# 360
Излязох по задачи, района около НДК е пълен с полиция. Някакво посещение ли има?
Виж целия пост
# 361
Тонка, питах те какъв да не взимам! Да кажеш какъв е вашия и да бягам далече като ми го предложат в някой магазин. Mr. Green Иначе и аз харесвам пружинести......ама да видим какво ще измъдрим утре.

Харесвам всякаква риба, стига аз да не се занимавам с нея. Обожавам морски кефал. Това е "чистачът на пристанищата" но е най- вкусната за мен риба. Само сьомга не обичам. Тарама хайвер не съм яла, няма и да пробвам.
Виж целия пост
# 362
Тони, точно това ти писах вчера. Купувай пък после все нещо ще се нареди.

Мариат, опитай тарамата, вкусът и е доста мек, в сравнение с другите хайвери.

Антигона, и ти можеш да дойдеш. ще те оставя да се печеш и та всяваш смут в тинейджърката душа Simple Smile.
Виж целия пост
# 363
Тонка, питах те какъв да не взимам! Да кажеш какъв е вашия и да бягам далече като ми го предложат в някой магазин. Mr. Green Иначе и аз харесвам пружинести......ама да видим какво ще измъдрим утре.



Тонка, какъв е твоя прословут матрак бе? Защо си толкова известна с него  Rolling Eyes Разкажи за новите  Wink
Виж целия пост
# 364
Рая, всичко можеш да поискаш от мен, но не и да отварям отново дума за одисеята ми с матрака.  Peace Всичко е надлежно описано още миналата година в тази тема... Предполагам, че ако напишеш в Гугъл - Тонка, бг мамма, матрак - ще ти излязат поне 300 страници материал.  Joy

Мариат, как да ти обясня, че матракът ни се води хубав.  Laughing Просто на мен не ми харесва. На Нани е, някаква луксозна серия май беше или нещо такова.
Виж целия пост
# 365
Вие ме урочасахте! И при мен пристигна рекламата за клизма! Добре си ми беше със сандалките!
Виж целия пост
# 366
Рая, всичко можеш да поискаш от мен, но не и да отварям отново дума за одисеята ми с матрака.  Peace Всичко е надлежно описано още миналата година в тази тема... Предполагам, че ако напишеш в Гугъл - Тонка, бг мамма, матрак - ще ти излязат поне 300 страници материал.  Joy


ОК, но нали вече ти писах, че отскоро съм тук, нямам навика да чета стари публикации на потребителите, а вече в няколко теми те срещам като нарицателно  Wink

Марката каза, само още нещо.....моля те- пробвахте ли го на живо или само по мнения и коментари?

Ще ти кажа веднага защо- купувахме на децата зимата, сменяхме омразните Нанита, и тогава бях категорична, че Нани и Тед повече няма да влязат в къщата ми- познай, след много полягване в магазините пак Тед  Mr. Green

Но когато разпитвах в матрачната тема, 100 пъти поне ми се повтори, че луксозната серия на Нани няма нищо общо с другите. Явно не е съвсем така
Виж целия пост
# 367
Излязох по задачи, района около НДК е пълен с полиция. Някакво посещение ли има?

Президентът на Израел.
Виж целия пост
# 368
Какви реклами ви пристигат? При мен имаше по едно време, но ми рекламираха булки от Тайланд, а сега и те изчезнаха, а аз нямам спомен да съм правила нещо специално  newsm78. Не че ги искам де, щото особено тези за/про запек са  Mr. Green.
Виж целия пост
# 369
Марката каза, само още нещо.....моля те- пробвахте ли го на живо или само по мнения и коментари?
Разбира се, че пробвах на живо. И великата драма беше, че съм пробвала някакъв стар матрак в магазина, който реално вече не се произвежда и не са го махнали. И ми доставиха вкъщи нещо съвсем различно. И се започна - приказки по телефона, мотаене, носене на нов матрак, връщане на матрака, носене на друг, пак връщане...  ooooh! Нерви, ядове, скандали. Накрая пак отидох в магазина, тръшнах се на първия изпречил ми се матрак и казах да ми го носят, че ми писна на кукуригото от тях. И така всъщност станах Повелителката на матраците в темата.  Joy
Виж целия пост
# 370
Ей, голям купон съм изпуснала  Wink

Благодаря за отговора и извинявай, че ти напомних  одисеята Laughing
Виж целия пост
# 371
Президентът на Израел.

Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 372
Антигона, и ти можеш да дойдеш. ще те оставя да се печеш и та всяваш смут в тинейджърката душа Simple Smile.

С удоволствие бих дошла, Даун, ама ти какво ще ни правиш не знам.
Виж целия пост
# 373
Ама ето, Тонка е Повелителката на матраците, Сандоканчи - Повелителя на пералните, аз съм Повелителката на пълнените чушки (и изобщо майстор на черпака), Даун е Повелителката на сърфистите.


Ще допълвам като се сетя Simple Smile
Виж целия пост
# 374
Аз на змиите  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия