Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #9

  • 70 823
  • 748
# 705


Добре, няма, само погледнах за малко без да го пускам  Laughing Sunglasses Благодаря ти!


Ох Hug аз как обичам да гледам напред hahaha hahahaи да зная какъв е финала Grinning

Поздрав с песничка от черноморието

Виж целия пост
# 706
......
Ох Hug аз как обичам да гледам напред hahaha hahaha и да зная какъв е финала Grinning

Мерси за музикалния поздрав, Ели Hug
И аз обичам да зная какъв е финала Peace Joy Joy Joy

Днес следобед приключих по-рано трудовата дейност Simple Smile.... и изгледах 5 еп. на Този град ще дойде след теб, е, финализирах го за себе си, не ми харесва нито сюжетът, нито как ни се поднася откъм сценарий и режисура smile3516 Евентуално ще изгледам някога финала Heart Eyes

Нилпери още е с неустановен статут - положителна или отрицателна героиня ще е.....засега е добра приятелка Heart Eyes

Виж целия пост
# 707
 Hug Hug

Как сте днес?



Да ви припомня отколечни пойразци Simple Smile


Толга


Емел
Скрит текст:

и Башак Парлак от "Зимно слънце"



и за някои дами нещо по-ново Laughing


Това имахме ли го вече? newsm78



https://www.youtube.com/watch?v=dpq-2oznHh4
Виж целия пост
# 708

Наслаждавах  се на температурите


Скрит текст:
И за съжаление  София е ужасно мръсна, непочистена, неприветлива. Поне Витошка да бяха изчистили, ама не. Чудя им се на чужденците какво ги кара да идват тук newsm78 newsm78

Що нови сериали се задават. Аз съм  на Грозната Бети Heart Eyes
Виж целия пост
# 709
Здравейте Hug Каква хубава и топла събота Heart Eyes

Цитат
Двойката Бурчин/Илкер Rolling Eyes много много пъти повече я харесвам от сем. Мурат Йълдъръм. Едните ми се струват много естествени, земни и приятни, а другите - не Thinking Не говоря за външен вид, а за цялостно възприятие newsm78

Лиа,  Hug абсолютно съгласна. hahaha Много даже съм пристрастна, но пък мога да кажа, че  когато Бурчин и Мурат бяха двойка, някак си не ги възприемах и харесвах (заедно) точно заради това дръпнато, сковано излъчване и поведение на Мурат.Сега с Илкер са ми много сладки и естествени.
Мерси за снимките на Толга и Емел bouquet И двамата ми бяха любимци в ПК

Зарани, мерси за фрагманчето за сериала на Аслъ.Ипек Билгин явно ще  е кофти свекървище, гледала съм я в Езел и там беше толкова добра и симпатична. hahaha Тук са й отредили ролята на гадина.

Гупсе и аз я харесвам.Наистина изобщо не е красавица, но е чудесна актриса, според мен. А относно фенките на Баръш, какво да кажа този филм сме го гледали. Съчиняват си някакви филми и плюят по половинките на хората, само защото не ги харесват.
Да съгласна съм, че той е красив, а тя не, но пък сигурно има други качества. Дали пък не е редно след като твърдиш, че харесваш някого и си му фен да проявяваш, ако не разберене, то поне уважение към живата и изборът му newsm78
Върху Бурчин 6 години се изливаше същата помия.Разделиха се.Сега наред сигурно е новата жена на Мурат (не знам, не се интересувам от тях).
Интересно дали, ако например Баръш се раздели с Гупсе ще се успокоят или следващата пак ще е недостойна.

Хелън  Hug

Ели  Hug, не знам дали навакса с епизодите на Пойраз, но определено пак ни хвърлиха в оркестъра.
Скрит текст:






Не мисля, че Синан ще умре, но определено Пойраз ще откъсне главата на Невра

По повод на многото нови сериали, забравих да кажа, че сериалът с Фахрие и Енгин, далеч не постигал задоволителни рейтинги и засега е с карт бланш и  неизвестна съдба.Възможно е да приключи с 13 епизода.

http://dizibilgi.tv/olene-kadar-neden-final-yapiyor-ne-zaman-bitecek/

Канал Д също пускат два нови сериала

https://www.kanald.com.tr/evlat-kokusu
https://www.kanald.com.tr/isimsizler

Дали и кои ще спират за момента не е ясно.
Виж целия пост
# 710
Раче,  Hug не съм наваксала с Пойраз, имам още три- четири епизода за гледане.

Относно Гупата-  феновете на Баръш ,(между които и аз)  по- скоро не харесват поведението и като  жена, което демонстрира непрекъснато,  и отношението и към неговата работа. Та тя през последните  близо две години не каза една дума  за проекта на севгилито си. За артистичните и изяви не съм на същото мнение, ама то  е въпрос на вкус. С две думи не я понасям. Mr. Green
 
А Бурчин и Мурат за мен бяха много симпатична двойка, неприятно ми стана когато  се разделиха. Всеки си знае как и  с кого да живее всъщност. Grinning
Мурат е чудесен актьор , наслаждавала съм се  с удоволствие на играта му в продължение на няколко години. Затворих тази страница.
Сега той ще  прави кариера на водещ, голямо развитие няма що. Някакъв бизнес си спомням ,че се канеше да развива, не съм в течение, а newsm78  все ,, близки,, неща до артистичната кариера.  hahaha
Жалко за таланта му.
Ще се появи тук -там в някой филми и накрая  едно  нищо.    
Виж целия пост
# 711
Раче Ради, Ели Hug Hug

И аз харесвах "старото" семейство -Бурчин - Мурат Peace Но не харесвах начина, по който феновете на Мурат /говоря само за "откачалките"/ оплюваха некадърната лепка Бурчин. Много по-късно прочетох, че тя има подходящото образование и е много по-отдавна актриса от него. Аз си имам своя теория за разпадането на брака им, неповлияна от ничие мнение....според мен Мурат си повярва, че е величие и че е мнОООго по-талантлив от всите турски актьори, взети заедно и вероятно е започнал да демонстрира величието си и вкъщи Laughing За мен той отдавна страда от грандоманщина, болест, която го хвана след два-три успешни сериала..и после трудно понесе неудачите .....сега се опитва да си възвърне стария блясък по най-различен начин newsm78
Колкото и да е странно, същото чувство изпитвам и за Бурак Озджевит /дали така се казваше тоя от "Черна обич"/...мисля, че и той е грандоман Thinking и за Кенан И. Laughing Laughing Може и да не съм права, но никой не ми е доказал обратното newsm68 newsm68

Ох Раче Ради Hug, хиляди благодарности, че ни държиш в течение с Пойраз и най-вече мен, негледащата bouquet

Малей, днес изкарах един работен ден във форума ooooh! Ели Hug, дори пуснах клипчето, което ни показа тук от Ашка, в друга тема като доказателствен материал bouquet  Joy
Виж целия пост
# 712
А така Лиа, Hug Hug Hug и форумът е едно добро работно място  Joy Joy Joy

Преди време ви бях пуснала един линк за филм.
Сега видях,че го има вече с БГ превод. На мен ми хареса.
Благодаря  на екипа

Дано ви тръгне линка,защото при мен върви добре


Не осъзнаваме  или оценяваме твърде късно какво богатство е здравето .

Целувката на живота

https://vk.com/videos-113691288?section=album_12&z=video2846 … Fpl_-113691288_12

или тук https://vk.com/video284637324_456239030
Виж целия пост
# 713
Ели Hug, много мерси за предложението newsm51. С хепи енд ли е?

Да, бях на ново работно място днес...форума Laughing, от зор да се правя на гранд дама и домочадието да се занимава със съботните задачки у дома, вкл. и моите hahaha hahaha hahaha Добре се получи Peace



Без повод и не съм аз творецът Joy

Виж целия пост
# 714
Въпросният филм го има и в Замунда. Както и още един, с Мерийем Узерли, Окан Ялабък, Белчим Билгин и Озан Гювен. И той е с бг превод. "Майчината ми рана" май се казваше.

А, ето:
https://www.facebook.com/djsesko.alle.bg/

Ради, Ипек Билгин беше гадина и в "20 минути". Много й отиват такива роли.  Laughing Laughing  И винаги е с различен външен вид във всеки един сериал.
Сетих се, че игра и в "Марал" с Хазал Кая. Там май пак беше лоша.

Мурат няма да го коментирам, понеже така или иначе не ме интересува. Жив и здрав да е. Винаги съм харесвала повече бившата му съпруга. Даже благодарение на нея разбрах кой е Мурат Йълдъръм. Честно.  Grinning  Веднъж споделих това някъде и щяха да ме изядат с парцалите.  hahaha  Как съм могла да не знам кой е Мурат  Joy
Виж целия пост
# 715
Лия каква сладория си ни донесла, но аз се възхищавам на ръцете които са го направили. Браво!
Не обичам тортите,не ме съблазняват.

Филмът е с ,,разплакан,, финал,но ми хареса.
Реална история,много трогваща.


Зарани, благодаря ! Hug
И аз я харесвам Ипек,направи  в Езел много силна роля,поне до там където  го гледах
Виж целия пост
# 716
Ели Hug, не можах да дочакам отговора ти за финала на предложеното филмче и изгледах "Целувката на живота" тук:
https://www.tubebg.com/81778-celuvkata-na-jivota-hayat-opucugu-2015-bg-sub

Мда, и на мен ми хареса Peace Хатидже неузнаваема за мен, много отслабнала и хубава Peace Аз я помня от Karadaglar. Финалът изобщо не ме изненада, очаквах го още след петата минута Simple Smile

Зарани Hug, мерси за "Майчината ми рана" Heart Eyes и този филм не ми звучи, като да е забавен и весел newsm78

Скрит текст:
Виж целия пост
# 717


Лиа,  Peace
Хатидже не си спомням къде съм я гледала,но не ми хареса точно статичната игра.
Във Целувката ми допадна, заедно с партньора си
Peace

Нещо по отдавнашно и различно от турската вълна

Виж целия пост
# 718
Хатидже Шендил съм я гледала в "Част от мен" с Йозджан Дениз. Даваха го миналото лято по Btv.
Красива жена, но не много добра актриса. Чак към края на сериала взе, че ми хареса играта й. Поразчупи се, стана по-естествена.

Била е и партньорка на Ибрахим Челиккол в.... пак го даваха по същата наша телевизия. Пак миналата година. Някъде на обяд, но не се сещам за името на сериала.

Ужасен фрагман на Пойраз. Дано положението на Синан да не е много сериозно, да се оправи. Но Етхем да не би да забрави, че вече са го прострелвали. Или просто дава сериозна причина на Пойраз да се разправя с Невра. Ама повторенията хич не ги обичам.  ooooh!  Не му е в стила на сценариста да се повтаря. Да не би умората да му е дошла в повече, или пък сценария на новия сериал, който пише.

http://www.ranini.tv/haber/22222/1/tims--b-yapim-ilk-televizyon- … cin-dugmeye-basti

Екшън-драма продуцирана от Tims и B Yapım. Нещо като копродукция на двете продуцентски къщи. Главната роля била поверена на Толга Саръташ. Този Толга игра с Мете, Екин и Айча в "Моето име е Гюлтепе".
Гласят го да стартира най-късно в края на март 2017.

Елиф Усман пък е напуснала екипа на "До смърт". От 5-ти епизод сериалът е с нов сценарист - Севги Йълмаз. Тази сценаристка Севги е много зле. Ужасно пише.

http://www.ranini.tv/haber/22228/1/olene-kadarda-senarist-degisikligi-oldu

Мисля си, че работата на Елиф Усман ще си остане недоразбрана и недооценена. Жената има много интересни и различни идеи, които обаче не допадат на турските телезрителки. Няма шалвари, няма тонове сълзи, няма чистене на боб, ориз и леща. Нищо не се предлага на тепсия, тоест лесносмилаемо.

Този град ще дойде след теб, е, финализирах го за себе си, не ми харесва нито сюжетът, нито как ни се поднася откъм сценарий и режисура
За режисурата не съм изненадана. Никога не съм харесвала работата на Чааръ Лотсувалъ. Особено в Пойраз. Добре, че имаше добър помощник във втори сезон, че да има и хубави сцени. Тази жена имаше добър учител - Месуде Ерарслан (BSA), с която работеха заедно в "Листопад" (Чааръ беше втори режисьор), но за съжаление май не е понаучила много.
Виж целия пост
# 719
 Hug Hug Hug

Аууу Ели Hug, разкошен музикален поздрав!!! bouquet



Много я харесвам тази Фунда...и като жена и като актриса, но не съм я гледала в положителна роля newsm78

Днес една мила българска фенка пусна снимки от срещата си с Берк Октай
Скрит текст:
в Боровец, най-много се радвам, че тя е много щастлива Peace Heart Eyes

Нали жената в средата е Гюпсе?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия