Извинявай, че го нося от друга тема

Aynen öyle......какво ли съм написала пак
За теб и Ели
нося това:Да попитам....още ли ви харесва Olene kadar, въпреки че Рачето Ради
писа, че може и да го финализират предсрочно?
нося това:
писа, че може и да го финализират предсрочно?
...а ние защо гледаме, да ни пита човек


Заповядай
...а ние защо гледаме, да ни пита човек


Заповядай
/, тази серия предстои ли, ти беше писала за Синан, но аз исках да разбера той жив ли е в крайна сметка?


/, тази серия предстои ли, ти беше писала за Синан, но аз исках да разбера той жив ли е в крайна сметка?



)за да си една идея по-наясно със ситуацията
, не искам фрагман, гледах го
, искам отговор за Синан...но нещо съм объркала времето, тя серията още неизлъчена 
Препоръчани теми