



Ние пътуваме до София през всеки пост, специално за изповед. И винаги го преживяваме като голям празник. Още повече, че се виждаме със стари познати и приятели. А вчера, като се изповядахме, минахме и през криптта на св. Серфим Софийски. Уцелихме точно преди затваряне и бяхме само ние. Заключиха зад нас. Оттам отидохме в Св. Ал. Невски. И там видяхме ключ на сто години и отново заключиха зад нас.
Тези, които сте в София сте за завиждане: църкви, мощи...
Ние пътуваме до София през всеки пост, специално за изповед. И винаги го преживяваме като голям празник. Още повече, че се виждаме със стари познати и приятели. А вчера, като се изповядахме, минахме и през криптта на св. Серфим Софийски. Уцелихме точно преди затваряне и бяхме само ние. Заключиха зад нас. Оттам отидохме в Св. Ал. Невски. И там видяхме ключ на сто години и отново заключиха зад нас.
Тези, които сте в София сте за завиждане: църкви, мощи...
Ние пътуваме до София през всеки пост, специално за изповед. И винаги го преживяваме като голям празник. Още повече, че се виждаме със стари познати и приятели. А вчера, като се изповядахме, минахме и през криптта на св. Серфим Софийски. Уцелихме точно преди затваряне и бяхме само ние. Заключиха зад нас. Оттам отидохме в Св. Ал. Невски. И там видяхме ключ на сто години и отново заключиха зад нас.
Тези, които сте в София сте за завиждане: църкви, мощи...Препоръчани теми