На 42, бременна от семеен мъж

  • 36 508
  • 365
# 90
Не, детенцето му беше на няколко месеца, когато се запознахме. Аз бях вече разведена.
Не беше сериозно в началото, беше уж просто секс.
И неусетно нещо се промени.
Знам как изглежда отстрани, не очаквам да ме разберете, нито мен, нито него.
Исках само някой да ми задае неудобните въпроси, за да преценя имам ли отговор за тях. И да се опитам да взема решение не само под влияние на емоциите, а и хормоните в момента, които ме бутат от едната крайност в другата.
Виж целия пост
# 91
Интересно ми стана дали докато ходехте заедно на почивка и си му оставяла дъщеря си да я гледа, дали тя е знела че приятеля на мама има семейство жена и дете.

Това ли е най-важното за едно дете?  ooooh! Да подложи на дисекция маминия приятел?
Боже наистина много недоиз.....ни майки тук.
Виж целия пост
# 92
Интересно ми стана дали докато ходехте заедно на почивка и си му оставяла дъщеря си да я гледа, дали тя е знела че приятеля на мама има семейство жена и дете.

Е, това е без значение- не бъди селянка и клюкарка! Mr. Green
Чети постовете на гражданката нана77, че да си в час със съвремието! Joy
Виж целия пост
# 93
Шу честно казано, ако си съвсем сама не знам дали ще се справиш. Аз гледам две деца, имам мъж и свекървата също помага, парите ни стигат, но на моменти тотално изпушвам, дори днес се разревах. Честно ти казвам, че бих ти дала съвет да направиш аборт и да не си усложняваш живота излишно.
Имам приятелки родиха от донори, чрез инсеминация,обаче цялата рода е зад гърба им и ги подкрепя. Ако си съвсем сама ми се струва невъзможно.
Виж целия пост
# 94
Ние  нямаме  право да решаваме заради теб.Не  те съдя ,не те хваля , ти си знаеш  нещата.Нищо ново не си направила ,откакто свят светува стават такива неща.Питай  го пак  дали е против да родиш детето му ,ако е честен с теб,ще ти каже какво иска.Не  е  преди десетилетия  да се скрие ,сега всичко е  биг брадър.Ако наистина не е против си го роди,ще ти е трудно ,но  един ден ще се радваш.Щото то часовникът чука ,явно няма да имаш друг партньор занапред.Не  заради детето,щом сте  толкова време заедно и  имате нещото между вас ,трудно ще потърсиш друг.
Бъди готова да си сама обаче,дори да прекъсне връзката ви.Другото е бонус.
Виж целия пост
# 95
Исках само някой да ми задае неудобните въпроси, за да преценя имам ли отговор за тях. И да се опитам да взема решение не само под влияние на емоциите, а и хормоните в момента, които ме бутат от едната крайност в другата.

Няма неудобни въпроси, когато си в мир със себе си. Peace
Можеш ли да си го позволиш финансово - колкото и грозно да звучи?
Искаш ли го?
Това е  - всичко останало са извинения и оправдания.  Peace
Виж целия пост
# 96

Това ли е най-важното за едно дете?  ooooh! Да подложи на дисекция маминия приятел?
Боже наистина много недоиз.....ни майки тук.
Да те питам и теб, на колко години са ти децата?
И дали ги имаш за живи същества, равни поне на теб, или за плюшени играчки, които да си гушкаш като ти е кеф?
Много майки има тук, права си, но недоклатените сте малко, ама кресливи до Бога!
Виж целия пост
# 97
Чак пък невъзможно не е, но е изключително трудно да отглеждаш съвсем сам две деца.
Виж целия пост
# 98
Всякакви глупости съм правила в тоя живот...ама от мъже, хойкащи по чуждо да доказват какви неотразими мъжкари са, докато жените им гледат бебетата им вкъщи, винаги съм изпитвала невероятна погнуса.  И какво може да ми хареса у такъв никаквец...То да си първата изгоряла. иди-дойди, ама да се паткосваш години наред, виждайки как друга преди теб е изгоряла, а че и да се самозалъгваш с представата за някаква  поЕнтелектОалному сложна и изгаряща връзка...
 Кофтито, че после децата плащат сметката...ма кого го е грижа за техните душевни рани...
 А тук предимно за финанси приказвате, забравяйки, че те са нещо ужасно преходно...
Виж целия пост
# 99
Да те питам и теб, на колко години са ти децата?
И дали ги имаш за живи същества, равни поне на теб, или за плюшени играчки, които да си гушкаш като ти е кеф?
Много майки има тук, права си, но недоклатените сте малко, ама кресливи до Бога!

 hahaha Грешния човек си подхванала.
На 24 и 17 са. Жива са и здрави, пу, пу. На мен няма как да са равни. Много хляб още има да изядат, ако си го изработят. В много теми съм казвала, че децата не са на първо място в живота ми. Надявам се и аз в техния. Все пак прекарваме по-голяма част от живота си без тях.
Отношенията ни няма как да разбереш, още доста трябва. Peace

Айде признайте си, че повечето кокошки сте преживели изневяра и се кротнете.
Виж целия пост
# 100
Жената го е ползвала за секс, нито го изнасилва, нито го отвлича по пътя за дома.
Тя дете си има, не иска да се жени за него. Не иска да и е баща на децата, самостоятелна си е, не иска да и плаща сметките. Вие какво я съдите. Кофти е за жена му, но такъв е живота.
Ако може да гледа още едно дете и го иска да го ражда. Аз също много исках второ дете, мъжът ми не и го убеждавах, че няма да го карам да го гледа, ама днес му звънях три пъти да го моля да се прибере и да го погледа малко. Та тук е разковничето - ще се справи ли сама.
Виж целия пост
# 101
Е то се изЯсни май защо нямате приятели с мъжа ти hahaha
Виж целия пост
# 102
Чак пък невъзможно не е, но е изключително трудно да отглеждаш съвсем сам две деца.
Трудно е. Но не е чак толкова страшно. При наличието на добра професия и яко дупе и добър стандарт може да им осигуриш.
По въпроса на авторката, ти си знаеш каква точно е връзката ви и защо държиш на този мъж. Ако искаш детето и не ти пука особено за данък "обществено мнение и будната гражданска съвест на леля Гичка", спокойно го роди. Но трябва да си готова да си му сериозна закрила, особено като имаш предвид какво ще чуват ушите му от пазителките на морала и техните деца.
Виж целия пост
# 103
hahaha Грешния човек си подхванала.
На 24 и 17 са. Жива са и здрави, пу, пу. На мен няма как да са равни. Много хляб още има да изядат, ако си го изработят. В много теми съм казвала, че децата не са на първо място в живота ми. Надявам се и аз в техния. Все пак прекарваме по-голяма част от живота си без тях.
Отношенията ни няма как да разбереш, още доста трябва. Peace

Айде признайте си, че повечето кокошки сте преживели изневяра и се кротнете.
О, напротив!
Точно  "правилната"  се е вдигнала на нож срещу аргументите ми. Mr. Green
Поне един роман да можеше да спретнеш, че да излееш мечтанията си, докато преживяваш тривиалното семейно щастие..... Joy
ПП. По- добре ти се поогледай и поослушай, че да не се окаже, че материала за романа ти е бил вкъщи, докато се пъчиш из форумите.... hahaha
Виж целия пост
# 104
Класика! Мъжът с любовницата и детето И на почивка, съпругата с детето МУ- вкъщи.
 И не ти ли засядаше "почивката", авторке?

 А тези, широкоскроените, дето не живеят за хората...много ми е интересно какво биха коментирали, ако това беше техният мъж...

Ако беше моя мъж, отдавна да съм се развела снего. Щом си го търпи да ходи с любовницата си на почивки, значи така си е решила. Предполагам заради финансите. Между другото, ако бащата е заможен, бъдещото дете ще има право на част от наследството, нали така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия