На 42, бременна от семеен мъж

  • 36 532
  • 365
# 135
Така скъпи дами. Повече от ясно е че автора е паралия и двете госпожи нежелаят да пуснат кокала. Да ви кажа в много, да не кажа в 95 процента от случаите, как стои въпроса с наследството. Авторката да чете внимателно. Била съм в подобни среди и знам. Та когато някои има бизнес или позиция и взима доволно пари, то в ммного от случаите имотите не са на негово име. На чие ли са? На съпругата разбира се. Съпругите на такива господа или не работят или работят нещо си там, което не застрашава имотите. За това с цел за сигурност всичко това се прехвърля. Ето ви една доста голяма причина, мъжът да не иска да зареже жена си. Автоорката, независимо какво ти е казал и какво ти е обещал, то никога не можеш да бъдеш сигурна дали това е вярно. Откъм наследство от страна на този мъж забрави. Вероятно може да си позволи да ви подсигури жилище, но никога няма да си наясно какво още притежава и на чие име е. Аз лично не бих родила. Аз съм човек, който се поставя на другите на мястото. Уча и на това децата си. Никога не прави нещо на друг човек, което не искаш да бъде направено на теб. Не искам да съм на мястото на тази жена, когато разбере че съпруга и има дете от друга. Постави се на нейно място и кажи ти как би се почувставала. Ако ти е все тая, то това говори много за това що за човек си и смятам, че питането ти във форума е излишно. Незнам ти колко финансово обезпечена си, но колкото и да си, бъди готова този мъж да не ти помага. Аз лично ако имам хубава рабта или позиция, никога ама никога не бих я рискувала. Не заради друго,а защото имам едно дете, на което му предстоят те първа важни стъпки в живота. Ако сама си успяла да обезпечиш двете ви, то е глупаво да рискуваш и да подложиш две деца на лишения. Пак ти  казвам. Ти се подготви да си сама в това решение, а той ако помогне ок. Между другото парите днес ги има, утре не. Важно е до каква степен разчиташ на него. Ако го закъса, ти ще си първото кранче, което той ще спре. Пак стигам до съпругата. Ти как би се чувствала, ако знаеш че съпруга ти години наред е заделял от семейният бюджет за да издържа друга жена и деца? Ако ти е все тая, то това говори какъв човек си и темата ти е излишна във форума.
Виж целия пост
# 136
Ама защо авторката да мисли за съпругата, това просто не е реалистично, Какъв човек е - човек,който се е привързал към някого и е обичан.10 години са много време.
Съдейки по цифрите, мъжът не е искал да остави жена си с бебе и сигурно си обича детето и иска да е с него.
Случва се постоянно. Но бременност... Не знам, това не е нещо, за което да се даде съвет отстрани.
Виж целия пост
# 137
Авторката, като искаш и можеш да го родиш и гледаш - какъв е проблема?
 
Виж целия пост
# 138
Никой не може да вземе решение вместо авторката, дано тя го вземе с ясен поглед върху ситуацията в цялата и сложност.
Виж целия пост
# 139
Мен честно да ви кажа ми е жал за другото детенце на тоя мъж. Роди ли се това, впише ли се бащата в акта за раждане, другото детенце със сигурност ще научи. То верно вече на никой не му пука за чувствата на другите - на авторката също - като гледам е помислила за по-голямото си дете, за себе си и за това, че е бременна. А че има друга невинна душица в схемите й грам не се сеща. Смотаняка баща- също ... Абе драйфа ми се  Sick
Виж целия пост
# 140
На 22 може и да се окажеш случайно бременна от приятеля си, ама не и на 42 от женен мъж, на кого ги пробутваш тия измислици? Ако си бременна, това си си го планирала много добре и съвсем не си се оказала бременна, а си забременяла целенасочено. Дърта лисица на 42 няма да знае как да се пази от нежелана бременност, още повече че има дъщеря на 15, на която сигурно й ги обяснява вече тези неща.
За мен ти си го искала това дете и си планирала да забремееш, така че не виждам каква ти е драмата, щом  нямаш прблем да си любовница на женен мъж, едва ли имаш проблем да родиш дете от такъв. Преценила си, че ще го гледаш, според мен отдавна си взела решение, просто пускаш тема да дразниш мамите, които се поставят на мястото на измамената съпруга и верно ги подразни.
Каквато и да е ситуацията, никога не бих изтъкнала щастието на едното дете като причина да не се роди другото, това е по-цинично и от ходенето на море с любовника, пък жената и другото дете - вкъщи.
Виж целия пост
# 141
Ери, един ден децата ти ще станат на 18 ще се обърнат и независимо на колко си години ти ще видят, че си пълна идиотка. И тогава, горките силно ще се притеснят какви гени си им предала. 


 Аз повече се притеснявам за тези, които смятат, че е нормално да ходиш с женен мъж и да родиш дете от него.
Виж целия пост
# 142
Тия, които ходят с женени мъже, го правят, защото не могат да си намерят други. Не е въпрос на морал, а от немай къде. Нагласата на обществото е осъдителна, защото е логично да се поставим на мястото на мамената съпруга, представяме си, че любовницата е като излязла от филм - красива, интересна и забавна, само че истината изобщо не е такава - това са толкова смотани жени, че без проблем се примиряват с второто място, приемат безропотно идеята, че трябва да пазят семейството на любовника си, дори това да означава да крият детето, което им се е родило междувременно. За мен подобен живот не може да предизвика озлобление, а само съжаление. И ако авторката ще намери поне малко смисъл в живота си, да си го роди това дете, може да е по-щастлива.
Виж целия пост
# 143
А ако измамената съпруга не желае да прави секс с мъжа си?
Има такава подобна тема.
Какво сте я зажалили толкова?
Тя си е направила сметката, също.
10 години са много, явно отношенията отдавна не са само секс.
Даже не допускате, че хората се харесват, обичат, не?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 144
Да бе, не прави секс със съпруга си  Laughing Така ще каже най-вероятно, ама истината е, че по-скоро прави секс и със съпругата си, и с любовницата, и си ги харесва и двете. Ако се обичаха толкова много с любовницата, нямаше 10 години да поддържат такива отношения, щеше отдавна да се е разделил с жена си, защото човек, който иска щастието си и го е намерил в лицето на любимия, няма да се спре пред нищо. Ако пробутва клишетата с "ама имам дете, тя жена ми без мен няма да се оправи" е от ясно по-ясно, че този човек няма никакво намерение да се развежда, просто му е добре да има още една жена за разнообразие.
Виж целия пост
# 145
Авторке,на това ли учиш дъщеря си,че е нормално 10 години да имаш любовник и накрая да родиш от него...Такъв ли пример даваш, утре дъщеря ти ще има грешна представа ,,що е семейство,,... Вземи се в ръце и спри с глупостите,спри да си пречката в неговото семейство.. Явно на него не му достига акъла да те остави...,но ако ти не го направиш,знай,че винаги ще си втора цигулка и,че един ден дъщеря ти ще бъде като теб, или ще смята най-малкото това положение за нормално!!!
Това ли искаш?
Виж целия пост
# 146
Казвам, че е възможно и това.
Виж целия пост
# 147
Със сигурност се харесват и обичат. Вероятно и мъжът е отговорен човек до голяма степен, щом не е оставил детето си, мен пък ме е гад от мъже, които зарязват жена си с бебе.това е тривиална ситуация, на авторката - дългогодишна паралелна връзка, към която всички са се нагодили. Любовта има много лица.
Само че поява на дете от любовницата доста променя картинката. И обикновено е натиск мъжът най-после да се реши да живее с нея и новото дете. Та едва ли е толкова случайно.

Детето не е виновно с нищо, има си право на живот.та не знам. Не си нито първата, нито последната.
Виж целия пост
# 148
Тя и да не го иска за дъщеря си, няма вече какво да направи. Такъв е животът и на двете им със съответните последици. Стореното, сторено, както се казва и няма как да се поправи - 10 години са това, не е просто едно бебе, което може да се роди или да не се роди. И да не го роди, дъщеря ѝ няма да има по-добър пример. Нито пък авторката трябва да плати за греха си с живота на бъдещето си бебе, само и само да угоди на бг-маммите, които искат кръвен данък "измамена съпруга".
Виж целия пост
# 149
Авторке,на това ли учиш дъщеря си,че е нормално 10 години да имаш любовник и накрая да родиш от него...Такъв ли пример даваш, утре дъщеря ти ще има грешна представа ,,що е семейство,,... Вземи се в ръце и спри с глупостите,спри да си пречката в неговото семейство.. Явно на него не му достига акъла да те остави...,но ако ти не го направиш,знай,че винаги ще си втора цигулка и,че един ден дъщеря ти ще бъде като теб, или ще смята най-малкото това положение за нормално!!!
Това ли искаш?

Да бе. Хората така поставят друг на първо място, та да не са пречка. И това за дъщерята е глупост.
Може и да се съберат в крайна сметка, ако има дете, тогава какво ще кажете? Любовта победи, нали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия