Всяка мама гушка вече малко ЮНСКО човече

  • 43 705
  • 769
# 75
Анелия, как  му повиваш ръцете?

Повиването на ръцете наистина много успокоява бебето. Повечето се плашат от некоординираните си движения. Разбира се, краката винаги трябва да са в свободно пространство, за да не стане някоя беля.
Предполагам, че Анелия визира нещо подобно:

Все едно си прегърнала бебето.  Simple Smile
Така само че с обикновена пелена и крачетата са отвън да стърчат 😊
Виж целия пост
# 76
Странно, аз имам чувството ,че повече ще се изнервят, ако ги повия. Може да пробвам.
нинив, моите госпожици отдавна акат по веднъж на ден, че някога и пропускат. В началото беше доста по-често. Не е да не им стига , защото видимо наддават, а за бебетата изцяло на кърма , доколкото знам е нормално и по-рядко.
Виж целия пост
# 77
Странно, аз имам чувството ,че повече ще се изнервят, ако ги повия. Може да пробвам.
нинив, моите госпожици отдавна акат по веднъж на ден, че някога и пропускат. В началото беше доста по-често. Не е да не им стига , защото видимо наддават, а за бебетата изцяло на кърма , доколкото знам е нормално и по-рядко.
През първите няколко секунди до минута се мръщи, после се успокоява ✌
Виж целия пост
# 78
http://logopedico.com/motorno/
Тук подробно е обяснено за двигателното развитие.
Виж целия пост
# 79
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Виж целия пост
# 80
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Добре дошла. Да ти е жив и здрав мъника. Много да те радва. Simple Smile
Виж целия пост
# 81
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Добре дошла!  Hug
Виж целия пост
# 82
Благодаря момичета!
Виж целия пост
# 83
Ако може да се присъединя към групата.Нашето момче Даниел се роди на 24ти юни. 2500кг.Термина ми беше 26ти юли.Живи и здрави се родихме,още с жълтеница която ме притеснява вече.Но според д-рката ни сме по добре от преди.
Добре дошла! Не се притеснявай за гълтеницата.Моето човече е повече от месец така и лекарят не дава признаци на притеснение ро този повод.Ще мине Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Аз докато разбера, че има такава тема, децата ще станат абитуренти  Mr. Green

Моите близначета са родени на 30.05, но сме повече към юнската тема. Надявам се да ни приемете.  Hug
Виж целия пост
# 85
Аз докато разбера, че има такава тема, децата ще станат абитуренти  Mr. Green

Моите близначета са родени на 30.05, но сме повече към юнската тема. Надявам се да ни приемете.  Hug
Разбира се! Моя е на 1ви юни 😊
Виж целия пост
# 86
Аз докато разбера, че има такава тема, децата ще станат абитуренти  Mr. Green

Моите близначета са родени на 30.05, но сме повече към юнската тема. Надявам се да ни приемете.  Hug
Добре дошла. Да са ти живи и здрави бебчетата. Simple Smile Ние се родихме на 13.05 Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Кити Hug
Виж целия пост
# 88
Добре дошли на новите момичета и бебета! Да ви кажа установявам, че само за две години съм забравила много неща...Ето, не помня на каката кога спряха коликите, че тъкмо реших, че на бебето минават и снощи му дръпна 30 минутен рев, а като я изкъпах  и нахраних си полежа в кошарата и заспа спокойно...  И изобщо много от нещата първите месеци не помня.
Виж целия пост
# 89
Хм.. темата ни нещо позамря.. Докато бяхме бременни май бяхме по-активни.. Защо ли?  Grinning

Предстоят ни първите ваксини. Мислите ли да давате ШС преди това? Какво ви е мнението за превантивното даване на Панадол? Много доктори казват, че чак при т над 38 градуса, но има и такива, които дават и по-рано. Вие какво мислите да правите? Аз лично ще опитам само с куул пач и ако не мине от него тогава мисля да давам Панадол.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия