Само че с условие - само към мен. Изправя се и като кажа "ела при мама" се пуска и тръгва към мен, прави стабилно десетина стъпки, преминава реално стаята. Но сама, за да ходи някъде не се пуска, при баща си не иска да ходи (той много страда от факта). Ама и аз му викам - мама по цяла нощ като ревеше от зъби и чудеса я успокоява и приспива, мама се грижи за нея по цял ден, ако беше тръгнала към теб първо щях аз да се сърдя и то много 
А вече и по време на хранене не мога да го удържа - хем си е на столчето за хранене и е вързан с колани,а се изправя и излиза от тях,инати се,извива си тялото на дъга.И не е защото не му се яде,а защото не му се стои на едно място
Това е ужасно.Много се надявам скоро да спре с тези номера,пускам го на земята,за да има мир и се опитвам да го храня,а той..... обръща купичката с ръце и се радва
В такъв момент много се ядосвам.Не знам при вас дали има такива номера...
Ужасно е с тези температури. А защо редуваш Панадол с Нурофен? Така ли трябва? При нас веднъж се наложи заради висока температура да давам Панадол и действаше веднага, но не знаех, че се редува с Нурофен
Дано е от афтичките и да мине, но ми е съмнително толкова висока температура от едни афти 

.. но сега е на вълна " папа" от любимата й песничка "Патешки танц", точно с тази песничка всеки път се преобличаме, или чистим нослето, или другите работи, през които трябва да стои мирно 
А тази херпангина звучи ужасно 
Иначе не знам как трябва да се разреди
Напоследък пие повече вода и мисля, че откакто започнах да й давам розов Девин, пие повече. Преди й давах преварена чешмяна. Вие каква вода давате? 
Препоръчани теми