


сега съм с болки в гърлото, хрема, дано само не заразя детето! 
!
В стола само с филм че се успокоява, а в количката, само като го взема 



Малка сладурана
, а сега е голяма сладурана
, на 8,5 мес. направи първите си десетина крачки, оттам насетне, другите майки си седяха по кафетата и пейките, а пък аз след нея, защото нямаше още уменията да се пази, да стане и т.н.
аз имах предвид ако лечението не дава резултат и продължава да има висока Т следващите дни, но щом дава - значи е ок. 
не е за разправяне. Те хората хубаво ми казваха да оставим малката при бабите и да отидем сами, ама аз: "не, не я оставям"! Така ми се пада сега. Като се върнем ще имам нужда от голяма почивка, а няма как да си я позволя. Поне едно си обещах - повече на море с бебе - не!
Не, че имам намерение да имам друго дете, ама за всеки случай да си знам
Препоръчани теми