Много съжалявам за вашата близка и загубата им. Много сили! 
за темата!
Чудя се, дали ако ги направя ще се харесат на постоянно капризните ми деца? 




И да пишеш по - често 
И се видяхме с Хортензия, както вече ви е писала и тя, че и бири пихме, абе супер си изкарахме. Принцесите й са чудесни, да ви кажа под секрет. Пък за кучето да не говорим
Мушкатче, догодина пак, нали? 
Та май ще организирам бригада (племенниците) и днес и утре след работа ще пада чистене. А така да ме мързи, не е истина просто
Пък за манджата ще инсталирам мъжовете на терасата да правят скара и това ще е.
Докато не затвори парка и да си тръгнем не изпитах спокойствие. Днес съм като пребита. Ако ми остане време ще кача снимки, че днес малкия има две представления.
как е кучо?
и усмихнат ден!
Някои от идеите за меню ще си ги запазя, много ми харесаха. С чистенето си реших проблема - свързах се с фирмата, утре ще дойдат да изчистят основно. Мм още не знае де, дано да реагира адекватно че малко е скаран с подобни неща
За мен остава само да поподредя кочинката и смятам че сме готови.




Препоръчани теми