Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 33 687
  • 751
# 390
хехе, Бамба, абсолютно същата писта е много обичана и на нас у дома - големи скорости се развиват Wink Малко само все се чудим къде да я подпрем, та таткото все стои на пост в началото на пистата:)

За легото, ако го харесва може спокойно да му вземеш 5-12 възраст, лего сити. Тази пожарна ни беше голяма мечта и на 1ви Юни се осъществи Wink

http://www.hippoland.net/lego-city-pozharnikarski-kamion-s-s-st-lba-60107
Виж целия пост
# 391
Еха, много яки работи - писта имаме и у дома вече, голям хит е, вечер отиват по два часа минимум, не мога да го накарам да влезе в банята, само повтаря "кола, кола" Joy
Имам едно само че 5 годишно момченце на приятелско семейство - много харесва мечове, особено някакви лазерни  Shocked и непрекъснато го размятква насам-натам и се бие с въображаеми врагове ooooh!
Виж целия пост
# 392
преди малко и това загледах от легото http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/konstruktori-i … konstruktor-10667 иначе не знам дали му харесва, според мен си няма лего и би трябвало да се впечатли, ама знам ли Thinking
Виж целия пост
# 393
Перфектен избор, Гуги! Това е "стартовият" комплект Wink  Peace
Виж целия пост
# 394
и пожарната е хубава, ще ги погледна в магазина и ще решавам на момента, може и друго да ме грабне Simple Smile иначе моите имат една писта с колички с дистанционни, но още много не схващат работата с дистанционното и повече си ги бутат количките с ръце Mr. Green
Виж целия пост
# 395
Бизи, мисля че групата на Анди почва ясла от 10 октомври ( в момента съм изключила ). Утре си тръгваме от морето, че момчето ни направи на луди калинки и в петък го пускаме за 2 седмици на бабина ДГ в Плевен да си починем с баща му.
Виж целия пост
# 396
Малииии,хич ме няма с тия хитови играчки  ooooh! .Минавахме с разни камиончета,ами после.Все мърморех на мойта приятелка кви са тия игри дето ги купува на сина си по 30-40 лв като беше малък.Вика тръшка се и иска  Whistling
На моя днес от левчето му взех две колички за 5,50 лв  Mr. Green човека доволен.Целта беше приятеля му ,който е на почти 3г(където щеше да го прегази с колелото си) да не го дразни само с неговите подобни и да го разревава.И тъй онуй като ги гепи и веднага си даде старите и като го запрегръщал само  Rolling Eyes .Направо шах с майка ми,егати мазното дете.Как бе,от къде знае така да се държи,а вчера му грабеше своите и не ги даваше.Мойто нали глупаво и няма проблем  Heart Eyes
Шоко,тъй ли стана  Mr. Green ц ц,тоя Анди ви разказа играта.Личеше си,че ще е по-активно дете като гледах клиповете  hahaha Да ви е здрав,та и вие  Joy
Виж целия пост
# 397
В темата за трудно проговаряне препоръчаха игри на orchardtoys. Няма ги в БГ, но от Амазон поръчах. Изглеждат готини.
С колички, строители хич не си играе.
Виж целия пост
# 398
Гале, какво поръча?
Виж целия пост
# 399
Бизи, в момента ми е трудно да дам линкове. Поръчах три игри. Post box; head & tail; two by two. Не си спомням дали това бяха точните наименования. Едната игра са пощенски кутии, в които да пускаш пликове с различни цветове. Другата - да  събереш главата и тялото на животното, а третата - две по две карти с различни картинки. Имаше и други, но младежът според мен няма да се справи с тях. Може да надникнеш в темата за трудното проговаряне, страница или две назад. Мацката, кояти ги препоръча, е постнала 7-8 линка, но някои ги няма в Амазон.
Виж целия пост
# 400
Много благодаря, Гале, ей сега ще ги прегледам Hug Peace
Виж целия пост
# 401
Момичета, не се притеснявайте, мойто дете след 2 г и 7-8 месеца почна да говори, до тогава само отделни думички или най-много изречение от две думи. Сега ела да я видиш каква е философка, на моменти направо се чудя как да й отговарям или....... как да я накарам да млъкне  Mr. Green
Виж целия пост
# 402
Де късмет...да го накарам да млъкне, чакам го това да се случи...как вече искам да си общуваме. Напоследък го усещам, че се напъва да обяснява неща, да говори, но му е трудно и обръща пак на мандарин...Затова си мисля, че му трябва подбутване. Говоря му доста, обяснявам всичко - когато си играем, когато готвим заедно, сервираме масата, къпем се, преобличаме, навън обяснявам какво виждаме...но нито цветове познава, нито се мъчи да ги назове. Едва от няколко седмици "казва" как правят животните, за които го питам, а това упражнение го правим от 7месечен...познава си частите на тялото, но само ги показва, не ги назовава, от изречения сме далече, но пък вече се назовава като "аз". Звуците за "з" и "с" ги процежда като зъбите му стои езичето - започнах да съскам, за ад види, че моят език не е там Mr. Green той ми се смее насреща и си мисли че измислихме нова игра. Да, така е, всичко го обръщаме на игра, напълно нормално мисля, така и по-интересно му става, но пък ни бяга концентрацията така. Сигурна съм обаче, че абсолютно всичко, на 100%, разбира, просто понякога се прави че не чува, че не иска. Снощи като се нахрани започна да си бърка с пръсти в гърлото, за да издава бълбукащи звуци, обясних, че така ще повърне, че ще го заболи гърлото и няма да му е добре, 2 пъти,3  пъти обясних, той продължи да се дави и да се смее, гледа ме и го прави, е, пернах го по ръката, с която си бърка в устата и се разрева. Ми...разбира ме много добре, но го прави напук. Това ме дразни най-много - иска да види дали ще се случи това, което му обяснявам ли?! ooooh! Thinking
Виж целия пост
# 403
защо ли описаното много ми е познато Rolling Eyes това говорене само ме тормози, хич не сме напред с материала и ние  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 404
А аз, си имам, един брой дървен философ вкъщи  Joy и на площадките или в парка, като се засечем с др деца и като почне, да им обяснява  hahaha пада, голям смях! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия