Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 25

  • 33 686
  • 751
# 450
Миракси, следващият път като те попитат има кажи да си припомнят унаследяването в генетиката.


Виж целия пост
# 451
Мерси Шоко.  Hug
Отговарям им ,че баба и със сини очи-а тя не е. Mr. Green Ама като питат.... newsm78
Виж целия пост
# 452
много обичам такива умници, пък да не ги е крало от тях детето очите, че и сметка държат Rolling Eyes
моите бяха със зеленикави като бебета, частното педи ме убеждаваше, че така ще си останат, само баща ми е със зелени, но си потъмняха с времето, може да се каже, че имат някакъв оттенък, не са тъмно кафеви, но не са и зелени Rolling Eyes
мен вируса ми тръшна здраво, а момчетата мира не ми дават, тази сутрин в 4 ни е раздигало всички голямото, на някого ако му се гледат двама беладжии да свирка Crazy
Виж целия пост
# 453
Гуги, амш качвай ги на влака и ги пращай Crazy покрай моите хали, сигурно, ще се кротнат hahaha
 Ох, аз след 2 седмици, оставам сама с девойките и отсега,  ги мисля, нещата
Виж целия пост
# 454
направо в колет ти ги пращам, много ме ядосват в последните дни Confused
зор ще е сама като останеш Rolling Eyes
Виж целия пост
# 455
На моите дечица им се поизбистри погледа, младежът се очертава синеок, а девойката засега е със сиви очи. Моите очи са зелени, но имам централна хетерохромия, което ще рече кафяво около ириса. ММ е със синьо-зелени очи.
Виж целия пост
# 456
Така е Гуги,но като сме ги решили така нещата, няма как другояче, да се случат  Crazy
Казвай само, кога пристига, колетната пратка  Mr. Green да пращам човек, да ги вземе Wink
Виж целия пост
# 457
ние сме сами , оставихме си момчето при баба и дядо  Rolling Eyes
тоя път решихме да не се изнизваме тайно, ами нормално да тръгнем.
имаше малко рев и сополи, ама търпимо.
накрая се спазарихме, че той ще слуша баба и дядо, мама и тати ще отиват на работа и после ще купя голям самолет.
та сега ще търся приемливо голям самолет  Crazy
Виж целия пост
# 458
Няма да ви казвам, че всеки срещнат ни пита "на кого са тези очи?"  Shocked Все искам да им отговоря "на доктора"  Crossing Arms ама си държа езика зад зъбите.


Аз понеже съм си една гадна отговарям кратко и ясно " а не го познаваш". Това става многократно в присъствието на ММ.
Виж целия пост
# 459
А пък аз отговарям на всичко с "не знам", такъв навик имам, че понякога се усещам, че са ме питали примерно как се казвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 460
Бамба, ти кво се ослушваш, по-наблизо си ми, да ти пратя колета, таман си рахат, че и ще тренираш Whistling Laughing
аз не знам как отговарям, според настроението, но най-много се бях вбесила когато като новородени беше дошла "приятелка" да ги види и първото нещо, което каза беше: "ауууууу, какво им е това на ушитееее...." /родиха се с малко косъмчета на ушичките, като мъхче, свекърва ми като никога имаше доблестта да си признае, че мъж ми е бил така, че тя обикновено ако види нещо несъвършено казва, че не е имало такова нещо при него/ Laughing та, много неприятно ми стана тогава, личеше си, че е от чиста злоба, ама беше казано все едно са извънземни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 461
И аз и ММ сме с кафяви очи. От родата само на ММ татко му имаше сини. Борис е синеок Heart Eyes

Утре тръгваме за морето.... Мен така са ме тръшнали нервите.....дадохме апартамента под наем, после като приспим детето ще ходим да си доизнасяме багажа, добре, че сме през 5 къщи....правя пюрета, да замразявам....оправям багажи....един днеска на околовръстното едва не ме утрепа, завъртях се с колата, добре, че никой не идваше след мен да ме удари....поне детето сутринта ми отпусна 2 часа да та си оправя мабикюра.... ooooh!
Виж целия пост
# 462
Фокси, дано пък това да е знак, че ще си починете хубаво на морето, на нас каръците ни се струпаха като се върнахме, тая седмица ми се стори като век Rolling Eyes
Виж целия пост
# 463
Гуги, колета мога да го препратя да прави компания  Mr. Green
аз съм на работа от утре, колежката сега излиза в отпуска и ми писа последно да почивам, че работа ме чака  Crazy

Виж целия пост
# 464
пращам веднага Mr. Green само да не ви върнат троен колет Laughing Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия